Results 1 to 6 of 6

15. Yıl amblem kayboldu yardım

Bugün sabah 8 civarlarında oyuna girdim. Eslant chat görevi 50 apostle ve deru keserken exp oranında fazla değişiklik olmayacağı için 15 yıl amblemi yerine periyi takıyım kutu toplasın diye düşündüm. Görev bittiği zaman gelen shelleri çöpe attım. Görevi teslim ettim, bir de baktım ki 15. Yıl amblemi kaybolmuş. Acaba shelleri çöpe atarken onu da mı attım diye kaishani kontrol ettim ama yoktu. Üzerimde hiç bir ozelllik vermeyen 13. Yıl amblemi vardı acaba o yüzden mi buga girdi. iyi günler şimdiden teşekkürler
    Drakensoul7 Diez

kaishanda gözükmez ki onlar çöpe atınca

Ama atmadım hatırlıyorum çöpe atarken dikkat ederim olurda attım mi diye baktım zaten

Senior Member
    Bazen oto pet ya da peri ile kutu toplarken inventorydeki itemlerin yerlerini değiştirdiğinde item ve itemin bulunduğu yer buga giriyor. Bu durumdan sonra tam olarak bilmediğim bir şekilde bazen bazı itemler görünmez olabiliyor. Böyle bir durum olduysa relog ile düzelecektir. İtemi görmek istiyorsan inventorydeki auto arrange yapman yeterli ama buglu yer ancak relog ile düzeliyor.

Teşekkür ederim auto yapınca geldi ama görünmez şekilde duruyor onu nasıl çözücem

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Teşekkür ederim auto yapınca geldi ama görünmez şekilde duruyor onu nasıl çözücem
    patchi geriye sardırıp tekrar atarsan düzelicektir