Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Cr raporum hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Cr raporum hk.

Pazarda nereye gidersem gideyim adam gelip kurian karakterini içime koyuyor. Sonra pm'den seni bu sunucudan göndericem, kafana 3 char koyucam diye tehdit ediyor, sabaha kadar ondan ucuza item satıyorum diye pazarımı tutuyor. CR'ye videolu kanıt koyuyorum gelen cevapta ''incelenecek gerek görülürse gerekli ceza verilir.'' deniyor ve konum kaldırılıyor, adam hala oyunda millete zulmediyor. Yahu video'lu kanıt var işte nesini inceliyorsunuz? Gerek görülürse ceza verilir ne demek?? bu adamın ceza alması için daha ne yapması lazım?? Böyle zorbalara meydan bırakıyorsunuz ya yazıklar olsun başka bişey demiyorum.

EDİT: GEREKEN YAPILMIŞ HAK YERİNİ BULMUŞTUR. TÜM YÖNETİCİLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
    Last edited by NARNIAS; 09-01-2019 at 06:44 PM.

Senior Member
    Ah ah
    Bu 20 yıllık eskimiş pazar sistemini tamamen kaldırıp npc üzerinden action house sistemi kuracaklar bak bakalım bu aç herifler bir daha tehdit edebiliyor mu

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Off pazarın gelmesi gerek.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sonra bu oyuna yeni oyuncular neden başlamıyor diye düşünüyoruz. Neden oynasınlar ki?? cz'ye git ittifaklar nefes aldırmasın, pazarda çeteler item sattırmasın oyun yöneticileri böyle adamlara karşı net tavır alamasın. 10 yıl önce ben bu oyuna başladığımda daha çocuktum, bir dönem bıkıp bende full illegal oynadım bilmediğim denemediğim şey kalmadı. Beni bile bu şekilde yıldıranlar yeni oyunculara neler yapmaz? Kanıtlarıyla CR'ye bildirdim bir şey yapmadınız. Şimdi multi açıp bu adama hayata küstürene kadar heryerde ks atmamam için bir sebep söyler misiniz?

Junior Member
    ***** 'den bahsediyon sanırım sirius3 de multıden defalarca ban yedı gene geldı adam sendemimecnun çarı ban yemiş şimdide turktelekom diye çar açmış pazarcılara ana bacı sövüp üstüne kuruyor ks kur hemen gelır içine kurar gm gıcıkmış onada banlıyomuş goya kaç kez daha ban yıycek merak edıyorum pazarda şuan 20 multi çarı vardır
    Last edited by ScORp_LiON; 09-01-2019 at 03:33 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuzu inceledim ve işleme aldırdım. Ancak şöyle bir durum var, sizi rahatsız eden veya engelleyen kişilere tahrik amaçlı pm atmayınız. Bu gibi durumlarda raporlar işleme alınmaz. Oyun kurallarını ihlal ediyorlarsa sadece video çekerek rapor ediniz, pm atarak, tahrik ederek size karşı bir şeyler yaptırırsanız bunlar kesinlikle işleme alınmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Raporunuzu inceledim ve işleme aldırdım. Ancak şöyle bir durum var, sizi rahatsız eden veya engelleyen kişilere tahrik amaçlı pm atmayınız. Bu gibi durumlarda raporlar işleme alınmaz. Oyun kurallarını ihlal ediyorlarsa sadece video çekerek rapor ediniz, pm atarak, tahrik ederek size karşı bir şeyler yaptırırsanız bunlar kesinlikle işleme alınmaz.
    Discorda bakar mısınız.

Senior Member
    aynı durum benımde basıma geldi altarda adam kurıan karakterle pazarın üstüne gelip pazar kuruyor günlerdir ben dahil bir çok kullanıcaya musallat oldu günlerdir bekliyoruz her hangi bir işlem yapılmadı adam ne yapıyorsa yapmaya devam ediyor malesef durum bu oyun yöneticileri gerekli hassasiyeti göstermiyor !!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Aleyküm Selam , video'ya baktıysanız pazarımı sabote eden karakter mola verene kadar hiçbirşey yazmıyorum. Yetkiniz varsa üşenmeyin bizim pm loglarımıza bir bakın lütfen reportlamadan önce defalarca uslubunu düzeltmesini, pazar charım olmadığını beklememek için biraz daha ucuza satmam gerektiğini, hatta ona daha ucuza satabileceğimi bile insana anlatır gibi anlatmaya çalıştım anlamadı. Neyse boşverin nasılsa bir şey yapmıyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NARNIAS View Post
    Aleyküm Selam , video'ya baktıysanız pazarımı sabote eden karakter mola verene kadar hiçbirşey yazmıyorum. Yetkiniz varsa üşenmeyin bizim pm loglarımıza bir bakın lütfen reportlamadan önce defalarca uslubunu düzeltmesini, pazar charım olmadığını beklememek için biraz daha ucuza satmam gerektiğini, hatta ona daha ucuza satabileceğimi bile insana anlatır gibi anlatmaya çalıştım anlamadı. Neyse boşverin nasılsa bir şey yapmıyorsunuz.
    hocam crye 2 tane konu açtım videolar resimler sonra konularım kapatıldı adama hala pazarımın üstüne pazar kurmaya devam etti ve hala şu anda devam ediyor 2 konu daha açtım bakalım onuda gece 11 gibi direk arşive atarlar adamda yaptığı ile kalır !!!