Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

JR Hakkında Güncelleme

Biliyorsunuz reb 10 sistemi geldi ve eski serverlerde silvery gem artık para etmiyor yani 3m birşey sanırsam. Bu yüzden artık 83 reb çarlar için en azından daha üst bir gem ekleyemezmisiniz ? İnsanlar bi jr girip eğlensin parasını çıkarsın en azından. JR senelerdir giren ben artık umrumda değil ne ft ne jr çünkü pot parasını anca karşılıyor... Lütfen destek verin konu sabitlensin. İçinden utc itemleri çıkma şansı olsun. Trophy kutuları gibi oran olsun en azından ufak ta olsa bir şans çıkar belki...Hiç olmadı uniq atar...

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    aklıma hemen 1 günlük premiumlar eklenebilir geldi silver gemlere yada başka pus itemleri

Banned
    anlaşıldı ki eski swler de BF'de kurtarmıyor yeni swlere geldiğinde geçersiniz kurtarır

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Silver Geme 3m diyorsunda; +3 Takıların 3-5 GB ye satıldığını niye demiyorsun.
    Uzun süredir yoktum; 60 tane Silver gem vardı yanılmıyorsam. Hepsini satınca iyi gb yapar. Takıları dizerim. Biraz slot kessem 3-5 m de ordan gelir. Uzun vadede sırf emekle çok güzel char dizilir ki; Bunun daha NPointi var. 2 paket Genie alıp satınca 100m yapar. İtemler aşırı ucuz GB nin az olması doğal.

Bunun yanında eskiden, 59 charı exe yatırdığımı bilmezdim. ST de yatarsa taş ile kalkardık. Şuan 80 mageyle baktım rez yok bas kaldır yapıyorum. Premiumsuz-Taşsız gezmek risk iken. Şuan olmasada çok dert değil olmuş. Bu yöndende iyi değil.

Gem konusunda ise, Diyelim Plat Gem-Gold Gem diye bişey eklendi. Şuan silver gem ha babam bir drop atmıyor. 80-83 için gem geldiğinde; Drop atmıyor konuları alıp başını gider. Gelsede onun da olup olacağı 3.500.000 m olur..

-Bence en mantıklısı; 4 slot var hesapta. Yan tarafa 1 ay olmadan 80 kasılır. Bu char ilede FT-JR ye girilir.
    -Şu bir kaç aydır ne durumda bilmiyorum ama 83 de JR ye giren pek yok. Bu gem ile ilgili değil. Exp için girmiyorlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Silver Geme 3m diyorsunda; +3 Takıların 3-5 GB ye satıldığını niye demiyorsun.
    Uzun süredir yoktum; 60 tane Silver gem vardı yanılmıyorsam. Hepsini satınca iyi gb yapar. Takıları dizerim. Biraz slot kessem 3-5 m de ordan gelir. Uzun vadede sırf emekle çok güzel char dizilir ki; Bunun daha NPointi var. 2 paket Genie alıp satınca 100m yapar. İtemler aşırı ucuz GB nin az olması doğal.

Bunun yanında eskiden, 59 charı exe yatırdığımı bilmezdim. ST de yatarsa taş ile kalkardık. Şuan 80 mageyle baktım rez yok bas kaldır yapıyorum. Premiumsuz-Taşsız gezmek risk iken. Şuan olmasada çok dert değil olmuş. Bu yöndende iyi değil.

Gem konusunda ise, Diyelim Plat Gem-Gold Gem diye bişey eklendi. Şuan silver gem ha babam bir drop atmıyor. 80-83 için gem geldiğinde; Drop atmıyor konuları alıp başını gider. Gelsede onun da olup olacağı 3.500.000 m olur..

-Bence en mantıklısı; 4 slot var hesapta. Yan tarafa 1 ay olmadan 80 kasılır. Bu char ilede FT-JR ye girilir.
    -Şu bir kaç aydır ne durumda bilmiyorum ama 83 de JR ye giren pek yok. Bu gem ile ilgili değil. Exp için girmiyorlar.
    Bak katılıyorum hem gem az para ediyor hem expi alıyor. Yani ne yapıp ne edip jr ye bi güncelleme getirseler katılım daha artar onu diyorum yani.

jr kazanınca exp girmese daha iyi olur.

Senior Member FFferik16's Avatar
    JR etkinliği çok geri kaldı, yanlış hatırlamıyorsam içinden fosillerin çıkması dışında bir güncelleme gelmedi kaç yılda.

Levele göre parti, +83 için ayrı gem ve exp gitmemesi gibi en basit özelliklerle güncellenmeli.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    JR etkinliği çok geri kaldı, yanlış hatırlamıyorsam içinden fosillerin çıkması dışında bir güncelleme gelmedi kaç yılda.

Levele göre parti, +83 için ayrı gem ve exp gitmemesi gibi en basit özelliklerle güncellenmeli.
    Bende bunu diyorum anlayan yok işte abi 30dk boşa gidiyor 2 silver gem için pot parasını amorti ediyor anca o da kazanırsan. JR girmeye teşvik yok hiç üstüne expi de alıyor cebinden. Katılıyorum

Senior Member
    maneste uniq takı cıkarırsan bile para etmiyor fragmentler. eski swlere tamamen güncelleme gelmesi lazım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    21 milyon exp
    2m250k paradan daha değerli benim için
    girmiyorum kaç yıldır jrlere