Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation 12gb param buhar oldu

Destan 2 serverinde uruk tron slotunda günde 24 saat farm yapan bir insanım.
    Bu oyuna yaklaşık olarak bu ay 500 liraya yakın para harcadım,bugün akşam 8 sularında üzerimde 14 tane monster stone taşı birikmişti.Dışarı çıkacaktım ve yer kaplamasın diye gireyim dedim town attım vip keyde ve üstümde biriken çöpleri npc ye sattım daha sonrasında üstümde 33m para birikti ve bu parayı bankaya koydum 12 küsür gb param oldu bankada.Sonrasında 14 tane monster stone taşına girdim 8 tane takı aldım bu takıları bankaya bırakıp tedariğimi yapıp slota geri gidecektim.Takıları bankaya koymak için bankaya gittim ve açtım 12gb buhar oldu sadece monster stonelere girmeden bankaya bıraktığım 34m para vardı.
    Bu zamana kadar ne hile ile işim oldu ne bir 3. tool program açtım zaten 2 günde 1 400 cash para yükledim genie ve genie hummer için kontrol edebilirsiniz.
    1 ay boyunca gecemi gündüzüme katıp biriktirdiğim bütün emeğimi elimden aldınız haksızca gasp ettiniz,ben 22 temmuz 2019 günü trafik kazası geçirdim ve evdeki tek uğraşım oyundu bütün gün oyalıyordu benim kafamı dağıtıyordu neydi suçum gerçekten izah etsenize.
    Bugün yaşadığım üzüntünün mutsuzluğu unutturabilecek misiniz bana bu kadar sorunum varken sorun eklediniz benim dünyamı başıma yıktınız.Ben 1ay boyunca almak için çabaladığım slotu bugün bütün emeklerimin yok oluşunu izleyerek bıraktım.Gerçekten oyununuz olmaz olsun açıklamanızı öyle merakla bekliyorum ki ne diyeceğinizi öyle merak ediyorum ki

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle allah şifa versin sana
    oyunda ise bir bug falan olmustur tekrar cık gir bi d1 gir inşallah düzelir paran gelir nttgame yönetimi sana yardımcı olacagını düşünüyorum umarımda yanılmam

Senior Member iVibe's Avatar
    bug olmuştur hocam bu kadar üzülme çözülür

Junior Member
    Biliyorum geri gelmeyecek ama bir umut işte insan emeğini geri bekliyor

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Buradan olumlu bir cevap alabilmeniz için öncelikle kurmuş olduğunuz kelimelerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Hesabınız ile alakalı bir bug veya hack girişimi oluşması sizin emeklerinizin yönetim tarafından gasp edilmesi anlamına gelmemektedir. Kaldı ki böyle bir şeyin oluşması da söz konusu değildir.

Durumunuz ile ilgili lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Forum üzerinden bu tür hesap işlemleri için destek verememekteyiz.

İyi forumlar.