Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Magpie günlük görevleri hakkinda içeriiii!!!!!

Arkadaşlar Selamün aleyküm. Herkese iyi oyunlar öncelikle.
    Bildiğiniz üzere 15. Yıl etkinlikleri kapsamında Magpie npc ye getirilen günlük görevler var.
    Bu görevler 10 ar tane kill görevleri ve bir taneside hepimiz için ideal exp kastığımız Paramun .
    Paramun slotunu her daim full parti hatta sıra bekleyen arkadaşlarımızın olduğunu görmek mümkün.
    Magpie Daily görevi 40 M gibi güzel bi exp ödülü ile karşımızda.Gel gelelimki 100 M Exp ilede ödüllendirse 200 m Exp ilede ödüllensek hiç bir oyuncunun diğer bir oyuncunun hakkına ve emeğine taciz etme hakkı yoktur.Burada neyi anlatmak istiyorum ?
    Slotların dolu olması sebebiyle görevi yapmak isteyen arkadaşların KS yöntemine başvurmasında esasen slotta emek veren arkadaşlar tarafından hoş görülmesi anlayışla karşılanması olağandır doğaldır kabul edilebilir.Lakin olay saygı çerçevelerini aşmamalıdırki hepinizin bana katılacağına eminim.Çoğumuz saygı görmek isteriz ama çok zaman saygı göstermeyiz . Bunun ana sebebi bencil olmamızdır .
    Rica ederek sizi bencil olmamaya ve diğer insanlarada saygı dahilinde slotlara geldiğinizde bir selam vermeyi yahut bir izin istemeyi ihmal etmeyin lütfen.

Tekrar herkese iyi oyunlar.

Junior Member
    Görev aktif olduğundan beri yaklaşık 3 gündür ben dahil bir çok arkadaşımız olaydan çok şikayetçidir.İnsanların son çare tabiri caiz ise ağız dalaşıyla olaya son vermesindense MODERATÖRLERİN YETKİLİLERİN olaya açıklık getirmesini çözüm bulmasını gerekli yaptırımların uygulanmasını acilen bekliyoruz...