Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Question Son Patch ve FPS Sorunu

Öncelikle kolay gelsin iyi günler.
    Ortalama üzerinde bir bilgisayar ile oyunu oynamaktayım 3 4 aydır herhangi bir takılma kasma donma problemi yaşamıyorken son gelen patch ile birlikte Perşembe gününden itibaren bir donma FPS düşmesi gibi bir durumla karşılaşıyorum 120'lerden 3.2lere bir anda düşüyor ve Eslant haritasında.
    1 Mage arkadaş ile death wizard keserken Nova atıldığında yada tam emin değilim başka bir skillde 3 5 sn aralıklarında takılmalar donmalar yaşıyorum KAPAT hatası vericek gibi.

Bugün Cz ortasında çıkan 15. Yıl event dragonunu kesmek için gittiğimdede Dragonun toplu attığı her novada inanılmaz bir kasma FPS düşmesi yada donma yaşadım.

Bu problem benden mi kaynaklanıyor yoksa genel bir durum mu?

Tekrar örnek vererek belirteyim şu son patch gelene kadar hiç bi şekilde takılmalar donmalar olmamıştı. 500 600 kişinin JR de beklediği zamanlarda bile '' Use Shadows & Use Blur '' full effecte hiç sorun yaşamamıştım

İyi günler İyi Çalışmalar

Son gelen patch ile düz yolda yürürken bile saniyelik donma yaşıyorum ben de bunu bilgisayarı çok açık bırakmama ya da laptopu temizletmemeye bağlıyordum eğer patchten kaynaklı bir sorun varsa ilgilenilmesi gerek.

Quote Originally Posted by Nogitsunemirr View Post
    Son gelen patch ile düz yolda yürürken bile saniyelik donma yaşıyorum ben de bunu bilgisayarı çok açık bırakmama ya da laptopu temizletmemeye bağlıyordum eğer patchten kaynaklı bir sorun varsa ilgilenilmesi gerek.
    Bir çok kişide var sanırım aynı sorun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sorun sadece bu değil. Altında başka bişey aramak istemiyorum ama oyunu açarken launcheri açıp starta basıyorum oyun 3 4 sn sonra açılıyor, o 3 4 sn boyunca launcher açık kalıyor. Son patch gerçekten çok sorunlu umarım bilgisayara bi zararı yoktur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Genel bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü 2 bilgisayarda sorunsuz oynuyorum. Oyunun en güncel setup dosyasını yeniden indirerek sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Patchler yüklenirken antivirüs yazılımını çevrimdışı yapabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Son patch bilgisayarımızı bozma noktasına getirdi emin misiniz? yolda yürüyemiyoruz, knight online açıkken not pad dahi açılmıyor. bir iki kişinin düzgün çalışıyor diye bu kadar insanın şikayetini değerlendirmeye alınmaması saçma. Açık konuşuyorum chrome açıyorum 5dk sonra açılıyor dona dona. Not defteri açıyorum içindeki yazılar 2 dk sonra gözüküyor. Knight kapatıp bir süre bekleyince her şey normale dönüyor. Bir sorun olabilir mi ? yoksa herkesin bilgisayarı bozuldu mu durduk yere?

Bende sorun yok, oyun olmasi gerektiği gibi iki bilgisayarımdada normal olarak çalışıyor.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    bendede bir problem yok. Sıfırdan kurmayı bi denermisiniz?
    Ayrıca son patchden sonra yaşadığım fps dropları büyük oranda azaldı.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    bendede bir problem yok. Sıfırdan kurmayı bi denermisiniz?
    Ayrıca son patchden sonra yaşadığım fps dropları büyük oranda azaldı.
    Ya bukadar korkmayın, res gelirse charlarınızı tekrardan sokmak zorunda kalacağınıza. Sözüm sadece sana değil. Ciddi oranda bir kasma söz konusu. belki senin oynadığın serverda yoktur bilmiyorum ama şuan sirius maradon çok kötü kasıyor. Şimdi şöyle düşünebilirsin kalabalık server lag normal ancak yeni patchden önce sorun yoktu ve bilgisayarımı dondurmuyordu. Yani oyun açıkken video bile açsam donuyor. Knight dışında hiç bir şey yapamıyorum. Aktif olarak kullanmadığım ancak discordu her açtığımda eski klanın konuşmalarını dinllyorum. Neredeyse hepsinde bu sorun var çoğu res gelmesin tekrar char sokamam, işteyken res gelirse tüm hafta charı sokamam vs yapıyorlar. açıkcası bu yüzden sorun yok diyorsanız gerçekten ayıp. eğer gerçekten sorun olmadığı için diyorsanız bilemiyorum ve sizden özür diliyorum. Bu başlık altında sorun yaşayanlar belirtirse en azından belki bir şeyler yapılabilir aksi halde ben bile bir sorun olmadığına inandım yazdıklarınızı okuyunca. Sorun yaşayan kimse bu başlığa yazmazsa demek ki sorun bizde diyeceğim.

edit: Sakın ozaman başka sw de oynayın demeyin kayıt tarihin ilk gününden bu yana siriustayım. Yani sw açıldığı saatten itibaren siriustayım.
    Last edited by uon; 08-30-2019 at 06:52 PM.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bende mause'da donmalar meydana geldi güncellemeden sonra. Oyunda kalabalık ortamlarda donmalar başlayınca, paralel olarak mause'm da donmaya başlıyor. Önceden böyle değildi. Mause bağımsız işlerdi.