Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Size de aynısını yazayım; "Mevzu bu değil ki, mevzu bunu açıklamamış olmaları."
    Bunun dışında söylediğiniz mantıkla bakarsak, boss event yapıldığı zaman atılan bosslara öldüğümüz zaman da exp kaybetmemiz gerekiyor ancak kaybetmiyoruz.

Ek olarak yeni sunucularda Dragon's Gift ten gelecek hiç bir şeyin önemi yok diyebilirim, zaten çıkan materyaller yerine 1 günlük war pre verileceği de etkinlik konusunda yazıyor.
    Boss eventler, genellikle bir kaç saat sürmekte ve aralarında tecrübe puanı kaybettiren bosslar da olabiliyor.

Yeni sunucularda sadece ''Dragon's Gift'' etkinliği yok ama birden fazla etkinlik mevcut. Ve bence War Premium oldukça iyi bir ödül.

Sizler bu konuda ne olmasını isterdiniz? Belki de gelecek etkinliklerde göz önünde bulundurulabilir.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Boss eventler, genellikle bir kaç saat sürmekte ve aralarında tecrübe puanı kaybettiren bosslar da olabiliyor.

Yeni sunucularda sadece ''Dragon's Gift'' etkinliği yok ama birden fazla etkinlik mevcut. Ve bence War Premium oldukça iyi bir ödül.

Sizler bu konuda ne olmasını isterdiniz? Belki de gelecek etkinliklerde göz önünde bulundurulabilir.
    Evet, war premium tatmin edici bir ödül olabilir ancak süresinin 1 gün olması yetersiz, daha yüksek süre verilemiyor ise şayet, bunun yerine örnek veriyorum Bone of Devil çıkacağı zaman 30 günlük bronz premium vb. verilebilir.En azından 15 yılı aşmış bir oyunda, bu kutlama güzel bir ödül ile yapılmış olur.
    Ancak benim sorum hala aynı, bu mobun exp kaybettirdiği ve bu kadar fazla damage vurduğu neden bize açıklanmadı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Tecrübe puanı kaybettirmesi normal bir durum çünkü ejderin etrafında yer alan ve son vuruşu yapan oyuncunun ırkındaki tüm oyuncular '''Dragon's Gift'' eşyası kazanacaktır. Tecrübe puanı kaybettirmeseydi oldukça az sayıda bile oyuncu olsa bu ejderi kesebilir ve ejderin Boss niteliğini kaybettirirdi. Ayrıca,

Unutulmamalıdır ki Ronark Land bölgesi acımasızdır, bu doğasında var.
    Ne kadar saçma bir yorum olmuş

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Etkinlik yaratıklarına öldüğün zaman exp gitmemesi gerek. Adı üstünde etkinlik. Eslanttakiler, bu cz deki hepsi için geçerli olmalıydı bence.

Bir de Lesser Demon olan yaratıklar trol slotlarını çok fena işgal ediyor. Lure yapılmıyor hayvanı seçeceğim diye canım çıktı, çok düzensiz olmuş.

O zaman boss event etkinlerindeki bosslarada olunce exp gitmesin oyle sey olurmu arkadas cok kolay birsey olsa bu yaratigi oraya koymazlardi zaten bence exp kaybedilmesi gayette normal birsey.

Senior Member
    bence de fazla vuruyor solo kişiler yakında duramıyor

vegadayım 13 30 da çıkan dragonu kesemedik human 2 pt bahçe farm yapanlar var karuslarda doğru düzgün pt yok

günlük 1 kere kesmek yettiği için humanlar bidaha uğraşmadı ama

1 pt karus denedi bıraktı solo yandan yardım edim dedim 2500 damage nedir arkadaş bu neye göre vuruyor hp oranına göre mi

yani hpm düşük mage oynasaydım tek mi yiyecektim

mp mage olsam bufsız 2.5 3k hp tp mage im bufsız 4800 hpm var

cz de 2 ırk bowlda mücadele de verirken bu boss 2500 vurup exp kaybettirecekse kimse uğraşmaz

zor kesilsin eyv da bu kadarda saçma damage olmamalı heleki event adı altında bişiler kazanmak gerekirken exp kaybı olmaması gerekir
    Last edited by karimli; 08-29-2019 at 06:07 PM.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Justinianos View Post
    O zaman boss event etkinlerindeki bosslarada olunce exp gitmesin oyle sey olurmu arkadas cok kolay birsey olsa bu yaratigi oraya koymazlardi zaten bence exp kaybedilmesi gayette normal birsey.
    Boss eventte atılan bosslara ölünce exp gitmiyor zaten hocam. Kolay olması farklı, exp kaybettirmesi farklı şeyler. Kesilmesi kolay olsun denilmedi dikkat ettiysen. Kesilirken hızlı olmak önemli, ölmemek önemli, karşı ırka kaptırmamak önemli. Priestsiz gidip keselim demeyecekler herhalde CZ nin ortasındaki yaratığa.
    Last edited by NocturnalCreature; 08-29-2019 at 05:12 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by Justinianos View Post
    Sanırsam anlamadınız. Konuyu açan kişi neden BİLGİLENDİRME yapılmadı diye eleştiride bulunuyor ve de çoooook haklı.

Senior Member
    şu durumu bile savunan var event yaratığı ya event adı ustunde o zaman moradondaki baby dragonlarda tek atsın inanılmaz yani bazı arkadaşlar sırf bir şey demem lazım diye konuşuyor ve çok komik oluyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Del_eESN4zJM View Post
    Sanırsam anlamadınız. Konuyu açan kişi neden BİLGİLENDİRME yapılmadı diye eleştiride bulunuyor ve de çoooook haklı.
    Nedense kimse bu dediğime bakmıyor

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Nedense kimse bu dediğime bakmıyor
    eemmmm bilemedim :P