Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by 4AngeLs View Post
    Csw ye cok ciddi bir bakım gerekiyor. Bu öneriler mantıklı hatta bazıları dahada abartılmalı mesela +79 dan yukarı olması gerekiyor delosa giren zaten aşagısı catapult kurmaktan başka işe yaramaz. Gm pazar gunu csw zamanı bi servera girsin o csw anında 1 saat içinde bizim dc olup yine bir gayretle csw yi alırız umuduyla oyuna girmek için ugraştıgımızın yarısını ugraşsa işi bırakır ... Ben gayet bu kadar net konusuyorum ki bir gm in 2 hafta girip cswden 2 dk once o koxperleri banlaması 2 dksını almaz ama biz konu actıgımızda ksc alın video alın cr koyun diyen moderatörler 3 pt civarında koxper eziq carın idlerini tek tek alıp kscsini alıp videosunu cekmek bir csw zamanı yetermi diye dusunuyor mu acaba ki csw zamanı hiç kimsenin pm yazmıyor kimin ne oldugunu anlamak imkansız gibi !
    Sol altta karakterler ve clan bilgileri yazıyor ve oradan çok kolay tespit ediliyor.Benim dediğim önerilere farklı bir ekleme yapacak veya değiştirilsin diyen bir üye yok mu ?
    Bilgi en büyük güçtür

Senior Member serhat28's Avatar
    Nickname
    IlDeathOfArmylI
    Class
    Mage
    Clan
    IlDeathJusticelI
    Server
    US->Cypher
    Race
    El-Morad
    Kısacası bizim için NttGame eski C.S.W'yi getirirse hem player artışını hemde oyuncuların istediğini hemde yaptıkları güzel işlere bir yenisini daha ekler...
    Appeared in the shadows of silence,
    Human people the sun,
    And again will end up in the shadow of silence,
    It does not have an Army only concerns the names of the graves of the IlDeathJusticelI .!

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by serhat28 View Post
    Kısacası bizim için NttGame eski C.S.W'yi getirirse hem player artışını hemde oyuncuların istediğini hemde yaptıkları güzel işlere bir yenisini daha ekler...
    Yeni sistem üzerinden önerilerden devam etsek ? Mgame yaptığı bir yeniliği geri almaz.
    Bilgi en büyük güçtür

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    5-6-7 Güzel, mantıklı ve uygulanması gameplaying'i etkilemeyecek, hatta daha iyi hale getirecek öneriler. Emeğine sağlık Caner, umarım dikkate alınır.

Quote Originally Posted by _:by:Caner_ View Post
    Merhaba
    Arkadaşlar biliyorsunuz ne kadar güvenlik programı gelse de piyasda bilinmeyen hile programları ile delos kalesi illegal yollar ile alınıyor.Bu işler içinde yüksek clanların da olduğunu biliyorum.Çözüm önerilerin ise şu şekilde.

1. CSW savaş sistemi olduğunu gibi yeni hali ile kalsın.

2. Uzaktan monument almak ufak bir patch ile fixlenerek açık kapatılsın.Bu benzer bug fixlenirken uzaktan 1000HP veren ve oyun içinde ölümsüzlük diye tabir edilen NPC nin yakınında olmadan alınıp sürekli 1000 hp basılarak hp recovery yapılıyordu.Patch ile o bug fixlenmişti aynı fixleme sistemi CSW monumenti için yapılsın.

3.Castle Siege War savaşına giriş Lvl sınırı en az 75 olsun veya 70.

4.Castle Siege War savaşına en az bronze premium ve üstü olan üyeler girebilsin.CSW başlamadan önce o haritada ve Abys Dungeon da bulunan tüm kişiler marodon bölgesine gönderilsin(Savaş zamanları nasıl Ronak Land bölgesi kapanıp kişiler ışınlanıyorsa)

5.Castle Siege War savaşına en az Training Knight 1 seviyesinde oyuncular girebilirsin.Zaten CSW`ye katılan çoğu serverdeki clanlar bu seviyenin üzerinde.

6.Monument etrafında bulunan duvarlara ve monumentin önünde duran bahçe kısmına kapan eklensin.Kapana yakalanan oyuncular doğrudan towna gönderilsin.

7
    . Swift kullanan veya Speed Potion kullanan oyuncular Speed hack kalkanına yakalanmasın,sürekli dc olmaların önüne geçer.Swift ve Speed Potion skill kodları server sideye alınsın ve bunları kullananlar anti-speedhack programının dışarısında bırakılsın.
    Şimdilik öneriler bu kadar aklıma gelirse veya üye arkadaşlardan öneri gelirse eklerim.
    1- Katılmıyorum k0xp olduğu sürece monunun sağ tıkla alınması hep problem yaratacaktır. Misal k0xp oyunda bakıyorsun yok gibi ancak adamlar cswye özel k0xp yapıyorlar sadece speed, wall hack, uzaktan monu alma vs. O yüzden bu işin tek çözümü monu eski sistem kırılarak alınmalı

2-1inci sorunun cevabı

3-%100 katılıyorum buna lv sınırı getirilmeli. Adamlar 30 lv çıplak charla csw giriyor şuanki sistemde

4, 5, 7 - Katılıyorum

6-Legal oyunculara problem yaratmayacak şekilde yapılırsa mantıklı. Ancak son 5 dakikadaki karmaşayı ve o bahçeyi normal oyun şartlarında girildiğini düşünürsek uzun vadede problem yaratabilir. Bi ara bir çok legal char cz bowl girişinde hapse düşmüştü, o tarz bi örnek yaşanmamalı

Bunlara ek olarak benim önerim;

Yeni csw sistemi çok sıkıcı ve bunaltıcı. Eski sistem zevkliydi np gidip geldiğinden 5-6 kişide olsak girip pkmızı atıyor kapıdan çıkanları kesiyorduk. Şuanki sistem bana göre oyunun albesi olan PK ile tamamen alakasız. Paso towndan gelip bi monu alma durumu var ne bir ekşın oluyor nede zaman geçiyor. Nickler, klanlar gözükmediğinden millet istediği gibi at koşturuyor. Adamın kolluğu yanıyor ama yanımdam jetski gibi uçup gidiyor. Nicklerin gözükmemesi milleti daha çok hileye teşvik etti kendi görüşüm. K0xp tamamen fixlense bile şahsen ben klan başkanı olsam czde pkmı atar son 5 dakika girerim. Çünkü bu sistem onu gerektiriyor sc bassan 30 dakika boşa gider np zaten gelmiyor paso towndan kaleye koştur. Facebook sayfasında yeni cswmi yoksa eski cswmi anketi yapılmış ve eski csw açık ara oylamayı kazandı bunu herkes görmüştür. Yönetimden ricam madem biz yoktuk o zaman diyorsunuz anketi tekrar yapın. Herkes biliyorki trenlerin oyları engellenmiş bi ankette eski csw yine ezici üstünlük sağlayacaktır. Anketin sonucuna göre gereği yapılmalıdır
    Last edited by HAN22; 10-02-2013 at 01:47 PM.

Tags for this Thread