Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member _:by:Caner_'s Avatar

Exclamation [Öneri] CSW Savaşları Etkinlik Kuralları Hakkında

Merhaba
    Arkadaşlar biliyorsunuz ne kadar güvenlik programı gelse de piyasda bilinmeyen hile programları ile delos kalesi illegal yollar ile alınıyor.Bu işler içinde yüksek clanların da olduğunu biliyorum.Çözüm önerilerin ise şu şekilde.

1. CSW savaş sistemi olduğunu gibi yeni hali ile kalsın.

2. Uzaktan monument almak ufak bir patch ile fixlenerek açık kapatılsın.Bu benzer bug fixlenirken uzaktan 1000HP veren ve oyun içinde ölümsüzlük diye tabir edilen NPC nin yakınında olmadan alınıp sürekli 1000 hp basılarak hp recovery yapılıyordu.Patch ile o bug fixlenmişti aynı fixleme sistemi CSW monumenti için yapılsın.

3.Castle Siege War savaşına giriş Lvl sınırı en az 75 olsun veya 70.

4.Castle Siege War savaşına en az bronze premium ve üstü olan üyeler girebilsin.CSW başlamadan önce o haritada ve Abys Dungeon da bulunan tüm kişiler marodon bölgesine gönderilsin(Savaş zamanları nasıl Ronak Land bölgesi kapanıp kişiler ışınlanıyorsa)

5.Castle Siege War savaşına en az Training Knight 1 seviyesinde oyuncular girebilirsin.Zaten CSW`ye katılan çoğu serverdeki clanlar bu seviyenin üzerinde.

6.Monument etrafında bulunan duvarlara ve monumentin önünde duran bahçe kısmına kapan eklensin.Kapana yakalanan oyuncular doğrudan towna gönderilsin.

7
    . Swift kullanan veya Speed Potion kullanan oyuncular Speed hack kalkanına yakalanmasın,sürekli dc olmaların önüne geçer.Swift ve Speed Potion skill kodları server sideye alınsın ve bunları kullananlar anti-speedhack programının dışarısında bırakılsın.
    Şimdilik öneriler bu kadar aklıma gelirse veya üye arkadaşlardan öneri gelirse eklerim.
    Last edited by _:by:Caner_; 09-29-2013 at 08:37 PM. Reason: Düzenleme.
    Bilgi en büyük güçtür

Junior Member yakupAlper's Avatar
    Nickname
    LukeSkywalker
    Class
    Mage
    Clan
    MessiieurS
    Server
    US->Helios
    Race
    El-Morad
    Gayet mantıklı şeyler söylemişsin ama ben az önce konu açtım hal ortada. ve o konuyu silmişler. şimdi bunların gelmesini beklemek dul kadından cocuk beklemek olur.

Yönetim böyle şeylere duyarlı sileceklerini sanmıyorum.Diğer sorunlarla ilgili önerimlerimde mevcut pazartesi günü hepsini GM team leaderin görmesini sağlayacağım.
    Bilgi en büyük güçtür

Member
    Nickname
    BAJOO
    Clan
    ArmyOfStarS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/0 (0)
    3. seçenek gayet mantıklı ama +80 olmalı çünkü bu oyun yapabildiği en büyük hata bence level jump olayıdır...Bugün olan dc sorununu düşününce bunu yapan kimse istese oyun oynatmıyacak bize 1 kişi ÇOK çalışan nttgame e kafa tutuyor helal olsun nttgame....
    ArmyOfStarS

BAJOO GORDİON

.

Arkadaşlar eleştiri yapın ama ben öneri sunulması için açtım konuyu.Lütfen manipüle etmeyelim.

Bu konuya ilgi neden az anlamadım.Önerilerim mantıksız mı ?
    Last edited by _:by:Caner_; 09-30-2013 at 03:52 PM. Reason: Düzenleme.
    Bilgi en büyük güçtür

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Ephesus sunucusunda grade bug sorunu var aly clanımız g5 dolaşıyor

Quote Originally Posted by colin16 View Post
    Ephesus sunucusunda grade bug sorunu var aly clanımız g5 dolaşıyor
    Bu önerilerimizi anca bildirelim ki yapımcı firmada anca çözsün.Scorp sana verdiğim görev bugları rapor etme sözünü bu hafta içinde halledeceğim biraz yoğunum kusura bakma.
    Bilgi en büyük güçtür

hocam şöyle bir sıkıntı var. dediklerin gayet mantıklı okey eyvallah ama csw vaktı townda beliren 20-30küsür cıplak k0xper char hepsi aynı anda flood açarak tüm serveri felç ediyor. moradondaki adamda dc oluyor cswdeki adamda dc oluyor. dün akşam bastık scleri dedık buaksam k0xp yoktur yeni xigncode3 var falan fişman. tam basladı savas herkes dc oldu townda. sonra oyunda kal kalabilirsen relogtan sonra gateye yürüyüp moradon geçmeye calısırken herhalde bi 10kere falan dc oldum. en sonunda moradon geçtik dedık tamam kurtardık charı dcden. lan buseferde moradon townda 1 flooder var gene dc server 1 saatliğine göçtü.

yani demek istediğim adam seni isterse oyuna girmene izin vermiyor. 2adım attırmıyorki gidip tıklıcaksın monumente. hadi gittin adamda speedhack var yanından öyle bir uçuyorki zor farkediyorsun.

SuperGM den bir ricam var. kendi özel pc'sinde ko yüklüdür diye tahmin ediyorum. pazar günü 20dk sını delosa ayırırsa durumu anlıcaktır. boşu boşuna video cekip cheat reportsa göndermeye gerek yok. supergm den adam banlamasınıda ıstemıyorum. oyuncu gözüyle bıraz baksın etrafına. xigncode3 hackshield falan bunlarla illegalliğin önüne geçilmeyecegini anlıcaktır.

Member AsiFedai's Avatar
    Nickname
    iLahiADALET
    Class
    Priest
    Clan
    WaNTeDS
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Şuanda Krowazın içerisinde Bakım olduğundan Krowaz Bölgesi Kapalı , Csw Kaleyi Kesinlikle Legal oyuncular alamıyor Csw sahibi Hep İllegaller oluyor onun için Tıpkı Krowaz gibi Csw sorunuda çözülene dek Cswninde kapanması sizcede mantıklı olmazmı ?.

Senior Member 4AngeLs's Avatar
    Nickname
    StarOfAngeLs
    Class
    Priest
    Clan
    MiracLe
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/0 (0)
    Csw ye cok ciddi bir bakım gerekiyor. Bu öneriler mantıklı hatta bazıları dahada abartılmalı mesela +79 dan yukarı olması gerekiyor delosa giren zaten aşagısı catapult kurmaktan başka işe yaramaz. Gm pazar gunu csw zamanı bi servera girsin o csw anında 1 saat içinde bizim dc olup yine bir gayretle csw yi alırız umuduyla oyuna girmek için ugraştıgımızın yarısını ugraşsa işi bırakır ... Ben gayet bu kadar net konusuyorum ki bir gm in 2 hafta girip cswden 2 dk once o koxperleri banlaması 2 dksını almaz ama biz konu actıgımızda ksc alın video alın cr koyun diyen moderatörler 3 pt civarında koxper eziq carın idlerini tek tek alıp kscsini alıp videosunu cekmek bir csw zamanı yetermi diye dusunuyor mu acaba ki csw zamanı hiç kimsenin pm yazmıyor kimin ne oldugunu anlamak imkansız gibi !

Tags for this Thread