Results 1 to 6 of 6

Online kontrol yetkililere rica ediyorum

Server diez

yer ardream

clani koxpla farm yapmaktalar her slotta başkan takip ile 2 car kasiyor gunlerdir

cr konusunu attim halde halen kasmaktalar

suan ve hergun oyundalar

ics olmayan carlar pre yukleyemesin lütfen bronz pre ile car acip banlanana kadar farm yapiyorlar sonra siteye satiş yapiyorlar önune gecin lutfen
    Last edited by Death_Stroke; 08-25-2019 at 11:54 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sunucular rutin olarak kontrol edilmektedir. Cheat Reports bölümüne açtığınız konu üzerinden takibini yapabilirsiniz.

yapılmıyorkı ben buradan yazıyorum adamlar kac gundur oyunda cıksalar tamam dıcem hala oyundalar

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by hazeynbaysal79 View Post
    yapılmıyorkı ben buradan yazıyorum adamlar kac gundur oyunda cıksalar tamam dıcem hala oyundalar
    Anlık TPT Tarzı hile bildirimlerinizi USKO Discord kanalımız üzerinden yapabilirsiniz.

Knight Online Discord Kanalı

Discord üzerinde 10 ya da üzeri seviyede olan oyuncularımız Hile Bildirim kanalını kullanabilmektedir.
    Bu kanalı kullanabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz ve hatasız doldurmanız gerekmektedir.

Not: Aktif olarak kullanılmayan, daha önce illegal programdan dolayı ceza almış karakterlere yetki verilmeyecektir.

Discord Yetki Formu

sen yazııversen ben discord bilmıyorum

yada neyse ya ban yiyene kadar bida dc pre almam bunlarlamı ugraşcam prem boşa gidiyor offffff offffff en son gidip lol oynucam ya