Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    merhabalar hocam,

Çözüm olarak nasıl bir işlem yaptınız. Kabloyla bağlıyken dahi oluyor çünkü bende.

Quote Originally Posted by MrLast040 View Post
    Format at kesin cozum hocam. clienti siteden indir sorun cozulur
    Merhaba hocam, malesef çok denedim. Hiçbir çözümü olmadı.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Genellikle orjinal olmayan Windows kullananlarda olduğunu belirttim. Elbette orjinal Windows kullananlar da bu durumu yaşıyor. O halde başka bir nedeni olduğunu belirtiyorum. Çok can sıkan ve detaylı analiz yapılması gerekiyor.

Genelde Windows 10 kullanıcılarına Dışlamalar adı altında bulunan istisnalara eklemeyi öneriyorum.

Windows 7 kullanıcılarına ise DEP işlemini yapmalarını belirtiyorum.

Bu önerileri yapmalarına rağmen düzelmiyorsa daha detaylı analiz yapılması gerekmektedir.
    Merhabalar hocam,

Windows'um orjinal ve etkinleştirilmiş halde. Sorunun o olmadığını düşünüyorum.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    oyun içinde ne yapıyorsun ?
    dc alırken moblara atak halindemi oluyorsun
    Dümdüz dursa dahi tam 5 dakika olduğunda oyundan atıyor. Hiçbir şey yapmama gerek yok.

https://forum.nttgame.com/forum/show...t=Oyundan+atma

Bu posttaki çözümlerin hiçbiri çare olamadı.

Hala güncel.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mutlaka atladığın bir adım olmalı yoksa temiz bir windows ve güncel sürücüler ile sorunun düzelmesi gerekiyor. Kullandığın pc'de onboard ekran kartı onunla da deneyebilir misin?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread