Results 1 to 5 of 5

Diez Ardream iLLEGAL oyuncu sorunu

1 aydır süren bu illegal oyuncular her iki taraftada bulunmakta değerli zamanınızdan ayırıpda diez ardream'a girerseniz görürsünüz.Oyuncular ardreamda atros riote chaos stone keserek farm yapıyor oyun oynatmıyorlar bize ne zaman ivedi bir şekilde müdahale etmenizi diliyorum .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gm ekibi 7/24 sunucularda kontrolleri yapmaktadırlar.

Birileri hakkında şikayetlerinizi videolu kanıt oluşturarak cheat reports bölümüne raporlama yapabilirsiniz.

Gm ekibi görevini yapmamakta , gm'ler gorevini yapıyor olsa kontrol etmek ıcın gırdıgı maplerde illegal bir şekilde para kasan oyuncuları bulabilirdi mod olarak sizinde bi suçunuz yok hata onlarda

Anlamıyorlar Hep aynı kişi andreamda Terör estiriyor. benim bildiğim ve gördüğüm 3-4 ayda 100 lerce kez banlanıyor ve hala andreamda geziyor. Çözüm belidir 400 npoint yüklemeden girilemesin Andream,cz,base Gönlüm isterdi ki 3000 npoint olsun ama bunuda çok bulan olur.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Eger Ki Gmler İşini Yapamıyorsa Bıraksın Isı Bana Ben Gunde 500 tane kxp pedal makrolu adamı banlar gözunun yasına bakmam gm ve adminler işlerını dogru duzgun yapmıyorlar