Results 1 to 5 of 5

Exclamation Juraid Mountain Bugta kaldım

Merhaba,

22.08.2019 tarihinde akşam jr sine girdim ve devayı kestik. Ancak bizi jr odasından atmadı ve 10 dk bekledik town attığımda başka partyden insanlar vardı resmen başka bir jrnin içine ışınlanmış gibiydi. Bugta kaldığımızı düşünüyorum. Emek boşa gitti . Hakkımın yenmemesi için Oyun yöneticelerinden bu konu için yardımlarını bekliyorum. Video ektedir. İzleyebilirsiniz.

https://youtu.be/Du8vhMJM0UE

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eğer JR'yi kazandığınıza rağmen içeride kaldıysanız ve bu durumu gösterecek ekran görüntünüz var ise Bug / Hata Bildirimi kategorisine destek bileti göndererek telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Bileti

Merhaba,

Tarif edebilme şansınız varmı ?

Teşekkür ederim.

Merhaba,

Ticket atıldı ancak hiçbir geri dönüş olmadı bu oyun iyice zıvanadan çıktı hiçbir şekilde ilgi yok o kadar para alıyorlar para yatırıyoruz karşılığı bu olmamalı. YAZIK.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ufk_VdkbfqZs View Post
    Merhaba,

Ticket atıldı ancak hiçbir geri dönüş olmadı bu oyun iyice zıvanadan çıktı hiçbir şekilde ilgi yok o kadar para alıyorlar para yatırıyoruz karşılığı bu olmamalı. YAZIK.
    Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden yeni bir bilet veya var olan bilete cevap eklenmemelidir. Aksi taktirde sıranızı sona taşımış olunur ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz

Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Tags for this Thread