Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Senior Member

Sayin patheoz gordionda crohn a vereceğin itemi benedict e verdiniz

Sayın Patheoz , Gordion da Benedict nickli arkadaş sizi kandırdı. Crohn a vereceğiniz Holy Warrior göğüsü sizin dalgınlığınızdan faydalanıp sizden çaldı . Bilginize teşekkürler .

Senior Member
    Üşenmedim izledim. Doğru diyosun

Senior Member
    Doğru diyorum da o an yayında yalancı durumuna düşürüldüm anlamadığım 2 moderatör arkadaş izlemesine rağmen atlanılmadı dediler . İnan çok tuhafıma gitti Onların da dalgınlığına geldi sanırım . Neyse sağlık olsun . O an çok sinirlendim yalancı durumuna düşürüldüm diye ama şimdi sorun yok sakinleştim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Videoyu izleyeceğim. Böyle bir şey yaptıysa muhtemelen ağır bir ceza alacaktır diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    İzleyin hocam Gm yi kandırdı . Dediğim gibi o an sinirlendim ama yalancı durumuna düştüğüm için sinirlendim yoksa holy önemli değil çok çok 2-3 GB birşeydir . İnanın vermeseniz de olur. Sadece yalancı durumuna düşmek zoruma gitti. Hakkımı helal ediyorum sorun değil Teşekkürler iyi çalışmalar.
    Zaten Patheoz itemi verse de +6 ya trinasız buss ile dener misiniz diyecektim
    Last edited by borisbaba; 08-22-2019 at 07:47 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Evet. Bende merak edip izledim. Rahman kardeşimizin çok hossunuz ama bossunuz yorumunu okuduktan sonra sıra atlandi. 3.siradaki arkadaş anons edilmeden 4.siradaki arkadaşa geçildi. Sonra 3.siradaki arkadaş için hadi deneyeyim dedi. Sonra itemi gitti 4.siradaki arkadaşa verdi. Arkadaş hemen zipladi all chatten 4.siradaki benim diye kaptı itemi

Senior Member
    Evet bende canlı yayını izlerken fark ettim, umarım gereği yapılıp hakkı olana geri teslim edilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Komple izlemekle uğramayın ben size kıyak geçeyim. 01:05:50 ile 01:06:20 arasını 30 saniyelik kısmı izleseniz yeter.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İlgili sahneleri izledim. Gm ekibine gerekli bilgilendirmeyi yaptım arkadaşlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    İlgili sahneleri izledim. Gm ekibine gerekli bilgilendirmeyi yaptım arkadaşlar.
    Teşekkürler elinize sağlık .