Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation Merhaba Knight Online ekibi giriş sorunu ile ilgili sorun vardır.

Nttgame veya knight Online sitesine giriş yaparken sorun yaşıyorum ve bu sorunuda oyun içinde sorduklarım bir çok kişi yaşıyor.
    giriş yaparken zaman dolduğu sölüyor giriş yaparken 10 saniye bile sürmüyor ve böyle bir hata yüzünden bir ok kez denemk sorunda kalıyoruz yani npoint yükleceğimde veya her hangi bir işlem yapmak istediğimde bildiğiniz işkence gibi oluyor yani hiç sayfayı bile acasım gelmiyor üye giriş yapmaktan erinir oldum ve bunu bir çok kişi yaşıyor yani bu browserle alakalı br durum olduğunuda sanmıyorum.
    Bunu belirmişken oyuna giriş yapmak için calıştırdıgımız launcher sık sık tbl hatası verior ve bunuda bir cok oyuncu yaşamakta haftalık güncelemenizde bunlar düselir diyorum ama yine aynı sorunlar devam ediyor eslanda anahtar görevini yaptım baya bir uğraşımı aldı ama görev görevi teslim almıyor almıcaksa görevi o görevide kaldırın eziyet cekmeyelim.
    20 yıldır oyun mevcut ama hala böle hataların olması biraz sıkıntı bunu sölemekte üzülüyorum ama lütfen birazda oyunla ilgilenin.
    Teşekkür ederim.
    iyi çalıuşmalar dilerim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yanılmıyorsam bahsettiğiniz sorun Chrome tarayıcısında var. (Siteyi açtığınızda f5 yaparsanız sorunsuz login oluyor) Diğer tarayıcılarla test edip gerekli birime ileteceğim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yanılmıyorsam bahsettiğiniz sorun Chrome tarayıcısında var. (Siteyi açtığınızda f5 yaparsanız sorunsuz login oluyor) Diğer tarayıcılarla test edip gerekli birime ileteceğim.
    Evet Chromede yapıyor ve tek onu kullanıyorum F5 sürekli bir kac kez yapmak sorunda kalıyorum veya nntgame geciş yaparak deniyorum 3-5 kez uğraştırıyor.
    Teşekkür ederim.