Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: görev BUG

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Görevi çözdüm.

[Guard] Patrick ve [Daughter of Grand Merchant] Menissiah npc'leri altındaki görevleri yapmadan tokenleri vermiyor.

[Guard] Patrick

Worm Hunt
    Bandicoot Hunt
    Kekoon Hunt
    Bulcan Hunt
    Wild Bulcan Hunt

[Daughter of Grand Merchant] Menissiah

Silk spool
    Bandicoot tooth
    Making antifebriles paletts
    Trade with menissiah
    Hasten potion

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Görevi çözdüm.

[Guard] Patrick ve [Daughter of Grand Merchant] Menissiah npc'leri altındaki görevleri yapmadan tokenleri vermiyor.

[Guard] Patrick

Worm Hunt
    Bandicoot Hunt
    Kekoon Hunt
    Bulcan Hunt
    Wild Bulcan Hunt

[Daughter of Grand Merchant] Menissiah

Silk spool
    Bandicoot tooth
    Making antifebriles paletts
    Trade with menissiah
    Hasten potion

Bravo ya ne diyeyim - Abi zaten o görevleri yaptığınız için "token" veriyor .. Hani güvenlerini kazanmış oluyorsunuz böylece falan

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Bravo ya ne diyeyim - Abi zaten o görevleri yaptığınız için "token" veriyor .. Hani güvenlerini kazanmış oluyorsunuz böylece falan
    Oyunun mekaniğini çözmüşsün Ben bunları yapmayalı epey zaman geçmişti ama yeniden hatırlamak güzel oldu.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Not ; Eğer Sentinel Patrick'te daha önce şu görevleri tamamlamadıysanız itemi vermez ;

1.Worm Hunt
    2.Bandicoot Hunt
    3.Kekoon Hunt
    4.Bulcan Hunt
    5.Wild Bulcan Hunt

Şunu deneyip geri döneceğim, reb10 karakterle bunları keseceğim
    Scorp sen rep 10 oldun mu areste?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Last edited by Tuzlukcu55; 08-22-2019 at 07:34 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Yalnız sende bir tuhaflık var. Bilbo'dan da o şekilde almaman lazım tokeni, görev karşılığı alıyorsun normalde. "Bilbo's trust" gibi bir adı olan görev oluyor, onu yapıp alıyorsun. Kaishanda da aynı bunun gibi bir görev olmalı normalde.

Char açtırtacan şimdi bana "20 elma görevi" ve "Kitap görevi" var 15.000 exp veriyor olmaları lazım. Bu görevleri "TRUST" görevini almadan önce yapmış olma ihtimalin var mı?
    Last edited by IamBone; 08-23-2019 at 06:21 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Yalnız sende bir tuhaflık var. Bilbo'dan da o şekilde almaman lazım tokeni, görev karşılığı alıyorsun normalde. "Bilbo's trust" gibi bir adı olan görev oluyor, onu yapıp alıyorsun. Kaishanda da aynı bunun gibi bir görev olmalı normalde.

Char açtırtacan şimdi bana "20 elma görevi" ve "Kitap görevi" var 15.000 exp veriyor olmaları lazım. Bu görevleri "TRUST" görevini almadan önce yapmış olma ihtimalin var mı?
    Selam. Bende bir tuhaflık yok kardeşim. 4. tokeni alamıyorum npc de yok token. Bu görevi defalarca yapmaya çalıştım olmadı.. Evet bilbor token için book kesip geliosun. defalarca yapmaya çalıştım olmadı. sildim yeniden aldım. relog attım bitiremedim sonunda böyle oldu. direk veriyor bilbor tokeni. ancak 4. token npc de yok görevi.
    Grevi önceden yaptığımı htırlamıyorum. Ancak yapıldıysa hiç açılmaz ki. Görevi hiç alamazsın.
    Last edited by Tuzlukcu55; 08-23-2019 at 08:03 AM.