Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Ben 2-3 defa denk geldim kronometreyi ekrana verip kaç saniyede bir flood attığını video ya alarak crye attım hepside işlem gördü, deneyin.
    Ben de attım söylediğim gibi işlem gördü dedikleri 1 saat mute Adam zaten bilgisayar başında yok 1 saat muteden sonra yine başlıyor yazmaya...

Senior Member
    Cr ye bile attim nttgame sallamiyor pazar makrocularini

Junior Member
    Forum kullanmayan ve oyun içerisinde rahatsız olan birçok insan daha vardır ama hiçbir şey yapılmıyor bu konuda.El atılması gerekiyor zararsız gibi görünse de en büyük macrocu bunlar.

Senior Member
    Aynen önemli bir konu sağlam cezalar almalılar.

Junior Member
    Konuya destek istiyoruz mod ve gm arkadaşlar.

Junior Member
    Bir çok forum konularında GM lerin yorumlarını görüyorum.
    Fakat bu konuda bir GM cevabı görmedim.
    Farklı konularda cevap verdiyseler link atarmısınız.

Flood'u geçtim, gemlerden lego, mino gibi unique item alınca saniyesinde otomatik pm atanlar var. Botunu yapmışlar. Geçen ay Siriusda durum böyleydi, 3 kere başıma geldi

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    ya flood atanıda video alıp CR attırmayla uğraştırmayın şu insanları ya. girip yarım saat moradonda takılsa yetkili biri zaten hepsini görecek karakterlerin. Biri çıkıp arka planda yürüyen işleri açıklasın ya? koxperlar desen slotlarda geziyor, flood atanı, X'ini Y'sini ben video alıp atacaksam ne ara oyun oynayacağız. asgari ücretle birini tutsan tüm gün server gezse yine tertemiz olur oyun. Bu kadar mı paranız yok:d Sorsan zaten bütün güncellemeri yapımcı yapıyor bizim bir ilgimiz yok masalı sürekli dönüyor? Bu kadar yetkili ne yapıyor. Forumda konu açanlara cevap veren 2-3 mod belli. Kalanı ne yapıyor abi bu şirkette çalışan.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Harbiden 7/24 oyun içi kontrol sağlanmıyormu artık? moradonda macro ile flood dolu madeni yazmıyorum bile 1 yıl önce rapor ettiğim koxperler halen duruyordu geçen gün gördüm Corona nttmage ağır geldi galiba.!!!