Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Angry Pazardaki AFK FLOOD ATANLAR

Oyun içerisinde maradonda artık herkes makro ile flood geçiyor.Sabahtan akşama kadar charı AFK bırakıp hazırladığı makro ile otomatik yazı geçiyor ve biz de doğal olarak pm atıyoruz.Bu durum artık yetti.Daha öncelerde de bunun gibi arkadaşları raporluyordum fakat 1 saat ya da 2 saat mute atıp geçiştiriliyor.Afedersiniz ama enayi yerine koyuluyoruz bu tarz adamlar yüzünden.İnsan gibi yazıyoruz ve salak gibi cevap bekliyoruz oysa adam bilgisayar başında değil dışarıda keyif çatıyor.Akşam geldiğinde de pmlere cevap veriyor.Çok mantıksız.Sürekli döngü halinde olan makrolar yasak ise bu da sürekli döngüdür bilmem kaç saniyede bilmem hangi yazıyı otomatik olarak yazıyor.Bıktım bu işten tamam pazarcıysa pazarcı yapsın pazarını eyvallah da bunu yapmak nedir ya? Benim pazarcı olup olmamam değil satıcıyım ya da alıcıyım ne farkeder.Adamlar pedal reklamı yapar gibi " Pazarcınız Geldi Hanııım KnightPAZAR Emrinizde " tarzında 7/24 yazı geçiyor.1 saat mute atıp bizi geçiştirmek de ayıptır,dalga geçmektir.Macro hapis sebebiyse buyrun size en baba macrocular atın hapse.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Afk olarak oto flood atanlar var evet. Ben de karşılaştım. Adama pm atıyorsun cevap gelmiyor.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Kesinlikle katılıyorum. Adamlar her 50 saniyedeki yazı geçiyor. Saat olmuş gecenin 3'ü pm atarsın cevap yok. Robot mu bunlar hiç şaşmadan sabit saniye döngüsünde yazı yazıyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Macro kullanmak pazarda bile olsa ban sebebi olmalı. Afk iken böyle yapan birine tolerans gösterilmemeli. Bu konuda yazan arakadaşlarla hemfikirim.

Birde şu macrosuz flood atanlar var...
    Tezgaha konulan item için bile bağıranlar var. Mesela +7 raptore bağırıyor adam sell diye. Zaten tezgaha koymuşsun gören alır ne gerek var flooda. +9 chaos wirinom değil ya bu?

Ben şahsen kendimce önlem aldım. Oyun bana bu imkanı sunmuş flood atanı blokluyorum. Fakat şöyle bir şey olsa fena olmazdı. Mesela flood atanı 30 kişi bloklayınca artık yazdıkları hiç kimse tarafından görünmesin. Böylelikle bir nebze olsada kurtuluruz bu pazarcı floodlarından.

Senior Member Wizard7307's Avatar
    İnsan hayret ediyor

Senior Member
    Macro ile afq flood atıyorlar sonra PC başına gelince topluca cevap veriyorlar pazarcı arkadaşım vardı o öyle yapardı

Senior Member
    Makro ile flood atanlara hapid cezası verinde belki akıllanırlar

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Birkaç kez bende karşılaştım. Aradığım bir itemi sorduğumda "1"2"3 gibi bir cevap almıştım

Junior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Makro ile flood atanlara hapid cezası verinde belki akıllanırlar
    Ben de bunu istiyorum

Senior Member
    Ben 2-3 defa denk geldim kronometreyi ekrana verip kaç saniyede bir flood attığını video ya alarak crye attım hepside işlem gördü, deneyin.