Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
    Senior Member

Lightbulb luring güncellemesi geri çekilsin

%2 nin rahatı için %98 in rahatsızlığına neden olan saçma sapan bir güncelleme

jr ft utc de respawn var ? neden ? paramunda exp kasacak 8kişi için ,bu luring güncellemesi çoğunluğa zulüm için gelmiştir

hangi akla mantığa böyle bir güncellemeyi getirdiniz anlamakta zorlanıyorum
    Last edited by Khenarth; 08-23-2019 at 12:54 PM.

Senior Member
    Jr utc ft de herşey eskisi gibi olsun geriye kalan alanda güncelleme devam etsin bu fikri desteklerim ama yok LURE güncellemesi iptal olsun bütün yaratıkların saldırması pasif hale gelsin bütün eslantı kesip mage charımı dizmek adına döner sigara parası kasayım dönemi bitti

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Jr utc ft de herşey eskisi gibi olsun geriye kalan alanda güncelleme devam etsin bu fikri desteklerim ama yok LURE güncellemesi iptal olsun bütün yaratıkların saldırması pasif hale gelsin bütün eslantı kesip mage charımı dizmek adına döner sigara parası kasayım dönemi bitti
    CZ AOC spotundan da BUS drobunun kaldırılması gerek, insanlar kredi çekip bus kasıyor orda. Arkadaşa katılmadığım nokta ise JR, UTC ve FT bu haliyle mükemmel, yok öyle 150 kişi kaça kaça boss kesip drop alayım, Sheitan da respawn olmalı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aslında atağı güçlü guardlar konulsa belli başlı slotlara paramuna uruklara vs .
    Misal guard DM ye 3-5 tokat sallayacak ölecek.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sigarayı anladım da, döner nereden çıktı ya sürekli görür oldum Kim abicim bu oyundan döner yiyenler.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    bu ne böle adam günü kurtarmaya mı oynuyor sigara + döner

1 paket sigara 15 lira desek 2 öğün döner yese 16 lira

sirius hariç tüm serverlarda en az 1 gb kasması gerek günlük mage ile farm da günlük 1 gb kasması gerek 5 saat md kassa

35 md 1.5m etse olmuyo

belki 8 saat uyku 12 saat farm geriye kalanı ye iç tuvalet

çok önyargılısınız illaki charını dizenler vardır neden hep kurunun yanında yaşıda yakıyorsunuz

expe yatırmayla alakası olmayan her mobun lure mesafesi kaldırılmalı hiç denk gelmedim raven harpyleri toplayıp slotu yatıranı
    Last edited by karimli; 08-21-2019 at 10:26 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    bu ne böle adam günü kurtarmaya mı oynuyor sigara + döner

1 paket sigara 15 lira desek 2 öğün döner yese 16 lira

sirius hariç tüm serverlarda en az 1 gb kasması gerek günlük mage ile farm da günlük 1 gb kasması gerek 5 saat md kassa

35 md 1.5m etse olmuyo

belki 8 saat uyku 12 saat farm geriye kalanı ye iç tuvalet

çok önyargılısınız illaki charını dizenler vardır neden hep kurunun yanında yaşıda yakıyorsunuz

expe yatırmayla alakası olmayan her mobun lure mesafesi kaldırılmalı hiç denk gelmedim raven harpyleri toplayıp slotu yatıranı
    İllaki var onlar da LURE yapmayı öğrendiler öğrensinler öğrenecekler eslantı toplayıp kesemiyorum diye isyan konusu açanlardan sıkıldım.

Quote Originally Posted by StaticVoid View Post
    CZ AOC spotundan da BUS drobunun kaldırılması gerek, insanlar kredi çekip bus kasıyor orda. Arkadaşa katılmadığım nokta ise JR, UTC ve FT bu haliyle mükemmel, yok öyle 150 kişi kaça kaça boss kesip drop alayım, Sheitan da respawn olmalı.
    Ft Jr utc düzgün bende biliyorum ama eski haline dönse bence sorun olmaz.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Sigarayı anladım da, döner nereden çıktı ya sürekli görür oldum Kim abicim bu oyundan döner yiyenler.
    Önceden Adana dürüm felan yerlerdi şimdi pahalandı bütün ekmek arası tavuk döner yiyorlar gittiler inşallah da gelmezler

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    İllaki var onlar da LURE yapmayı öğrendiler öğrensinler öğrenecekler eslantı toplayıp kesemiyorum diye isyan konusu açanlardan sıkıldım.

Ft Jr utc düzgün bende biliyorum ama eski haline dönse bence sorun olmaz.

Önceden Adana dürüm felan yerlerdi şimdi pahalandı bütün ekmek arası tavuk döner yiyorlar gittiler inşallah da gelmezler
    Warrior'un yere vurma skillerinin cooldown'u düşürülmeli, ARCHER 3-5 skilleri 5-8 olmalı. Magenin nova skilleri kaldırılmalı.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bencede kaldırılsın mage oyuncusu olarak 2 slot kesmek istemiyorum arkadaş, ben bütün buzu toplayıp ortada kesiyordum şimdi ise 2 slot raven bile toplanmıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by StaticVoid View Post
    Warrior'un yere vurma skillerinin cooldown'u düşürülmeli, ARCHER 3-5 skilleri 5-8 olmalı. Magenin nova skilleri kaldırılmalı.
    Warrior alanlı vuran skillerinin süreleri uzatılmalı bende destekliyorum.
    Okçunun 3-5 skili gayet iyi bence değişmemeli.
    Mage nova skilleri kaldırılmamalı.

Ben bütün karakterleri oynuyorum. Ama kör değilim bazı yanlışları görebiliyorum.