Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 110
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Bowlda ghostlamaya ihtiyaç var mı ? Dün aynı adama focus atıp 10dan fazla adamı tekledik, şimdi bu adam yayında olsaydı biz bann mı yiyecektik? Adam zaten gözümün önünde. Mesela bazen bakıyorum adam yok bowlda, twitchten bakıyoruz slotlar ne durumda, kasanlar oluyorsa gidip kesiyoruz, yoksa boşuna yürümüyoruz. Ghostlamak yasak değil, çok aşırı yayını yapmayacak dereceye kadar giderse uyarı cezası var diyor da merak ediyorum bu aşırı neye göre.

Klibin başlığını okursan eğer ne demek istediğimi anlarsın. Adam CSnin altında ölünce bunu ghost diye reportlamış. Ne yapıyım yayın açıyor diye bowlda boss keserken dokunmiyim mi ?

Adam bowlda gözümüzün önünde gezse ghost algılanır diye dokunmayacaz mı ? Veya Bizim ırkın farm slotuna gelirse ghost olarak algılanmasın diye dokunmayacaz mı ? O zaman biz de yayın açalım çökelim bi slota adam beni 1den fazla keserse ghostluyor diye reportliyim. Bu neye göre yapılacak madem ceza verilir dediler, bu neye göre verilecek açıklama yapılması gerekiyor.
    bowlda kesmene bişey demiyorum ama clipte gene ghostluyor herif demiyor repotladım demiyor siz mi gaybden sesler duyuyonuz anlamadım ts yada dc deki herifler söylüyolar sürekli sana oynuyolar diye oda oynasınlar bende teklerim felan diyor

ama sen ghostladım yalan yok dedin mi dedin

aşırı demek yayını izleyenleri de tilt edecek derecede oyundan soğutmak demek bence

reportun sonucunda ceza almadıysan aşırı derecede ghost yoktur haklısındır

konu başlığına geliceck olursak ortada şu olması gerek kişi seni reportlicam ve kesin banlanacaksın ben yayıncıyım farm yaparken kesemessin gibi bi muhabbet göremiyorum

Junior Member
    kesinlikle ayrıcalık tanınmamalı.

zaten bakılacak 3-5slot var zaten bir adamı kesmek istesen cz de farm yaparken bulman cok uzun sürmez.

ne diye ayrıcalık verilsin ki? adamın yayını izlemesine bile gerek yok.

yayıncı ağlaklıgına hiç gerek yok, beceremiyosanız yapmayın yayıncılık.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    bowlda kesmene bişey demiyorum ama clipte gene ghostluyor herif demiyor repotladım demiyor siz mi gaybden sesler duyuyonuz anlamadım ts yada dc deki herifler söylüyolar sürekli sana oynuyolar diye oda oynasınlar bende teklerim felan diyor

ama sen ghostladım yalan yok dedin mi dedin

aşırı demek yayını izleyenleri de tilt edecek derecede oyundan soğutmak demek bence

reportun sonucunda ceza almadıysan aşırı derecede ghost yoktur haklısındır

konu başlığına geliceck olursak ortada şu olması gerek kişi seni reportlicam ve kesin banlanacaksın ben yayıncıyım farm yaparken kesemessin gibi bi muhabbet göremiyorum
    Bunları yayında söyledi zaten, ben kliplerden yola çıkarak değil, yayınların tümünden yola çıkarak konuşuyorum. Sürekli yayında reportliycam ghostluyorlar gibi cümleler kullanıyordu. Zaten klip başlıklarına bakarsan kliplerin report için alındığını anlaman uzun sürmez. Yoksa o klipleri hatıra diye almamıştır zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

Üstte yazdıklarımı ve konunun tamamını okursan yazılanları anlarsın. Oyun ve sözleşme kurallarını incelediğinizde ghost hakkında bir ceza yoktur. Üstte yazdığım ve Khenarth'ın canlı yayında söylediği gibi durumu farklı bir boyuta getirirlerse kullanıcı kısa süreli ceza alabilir.

Mod ve Gm'lerin söylemlerinle bir zıtlık ya da bir uyuşmazlık bulunmamaktadır.
    moderatör eksik bilgi vermiş öleyse senin söylediğinde çelişkili oyun kurallarında yoksa eklemelisiniz birisi gelir ghostdan ceza aldım diye konu açar kurallarda ghost yok der

oyun oynayışına engel oluşturmak olarak mı geçiyor ghost ta bu mümkün değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Bunları yayında söyledi zaten, ben kliplerden yola çıkarak değil, yayınların tümünden yola çıkarak konuşuyorum. Sürekli yayında reportliycam ghostluyorlar gibi cümleler kullanıyordu. Zaten klip başlıklarına bakarsan kliplerin report için alındığını anlaman uzun sürmez. Yoksa o klipleri hatıra diye almamıştır zaten.
    oyun içi takıldığın sürece kişinin yerini bilmen imkansız yayını açıp bakıyor olman ghosta girer sonuç oalrak yayın yapmayan birini gider ararsın öyle darlarsın

ghostu bulmak kolay bence he adam sürekli aynı yerde farm yapıyorsa bulunması kolay

ama kişi pk atıyorsa her an her yerde olabilir ise sen onu yayına bakmadan bulamazsın bu ghosttur işte

bence yayıncılar 5 10 dk delay koysunlar yada ghost oyun kurallarına geçsin oyun içinde arayıp bulman gereken birini sırf yayın açtı diye yayından bulup kesmek

bariz yanlış bir davranış

Quote Originally Posted by karimli View Post
    oyun içi takıldığın sürece kişinin yerini bilmen imkansız yayını açıp bakıyor olman ghosta girer sonuç oalrak yayın yapmayan birini gider ararsın öyle darlarsın

ghostu bulmak kolay bence he adam sürekli aynı yerde farm yapıyorsa bulunması kolay

ama kişi pk atıyorsa her an her yerde olabilir ise sen onu yayına bakmadan bulamazsın bu ghosttur işte

bence yayıncılar 5 10 dk delay koysunlar yada ghost oyun kurallarına geçsin oyun içinde arayıp bulman gereken birini sırf yayın açtı diye yayından bulup kesmek

bariz yanlış bir davranış
    Adam kestiğinde koordinat yazıyor. Bulmak hiç zor değil.

Junior Member
    Dostum ben konu sahibinin sana atarı veya senin ona karşı koyduğun delillere istinaden söylemedim bunu. Konu başlığıyla alakalı geldim.
    Daha önce tankoloji isimli yayıncıya takıldık biz biraz. CZ ilk girdiğinde ben okçuyla tek atıyodum bu abiye. Arkadaş yüzdeci okçuyla slotta yanında geziyodu. Baya da eğlenceli oluyor yayıncının tepkilerini görmek.

Sen yapmışındır yapmamışındır bilmem ama ben yayında da görsem slota koşarım. Ghost dediğiniz şeyin hiçbir şekilde yaptırımı olmaması gerekiyor. Bütün oyunu czye taşıdı yönetim kimseye şuna ya da buna saldırma diye kural koyacak değiller yani.

CZ bu yüzden var.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Evet Yayinci Diye Ayrim Olmamali Dogru.
    Kendini Zaten Üstün Hisseden Yayinci varsa onun ayibidir.
    Öte Yandan Gm Ve Ntt Ekibi Bu Yayincilara Tolerans tanir Cunku Ucretsiz Bir Sekilde Oyunu Tanitiyorlar Insanlara...
    Ama Ne Olursa Olsun Bu Yayincilarin Her istedigini Yapabilir Anlamini Tasimaz..Eger ben Aylik Bu Oyuna 500-600 TL harciyorsam Bu Oyunu Ozgurce Oynarim Arkadas..Onu Kesemezsin Bunu Kesemezsin Muhabbeti Olmaz..

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ghostlamak ne oluyor tam olarak?

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Ghostlamak ne oluyor tam olarak?
    Yayından bulunduğu yere bakıp gidip o adamı kesmek.