Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 110
    Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    İsterseniz 5k izlenin farm yaparken yayın açsanız da açmasanız da darlanırsınız orası ayrı. Zaten her ghostluyor denilen videoya ceza verilmiyor.
    Ama durum açıkca ortadaysa ban veriyorlar. Şekil A.

Not: Asıl anlamadığım 2 ay önce olmuş olayı neden şimdi tartışıyoruz? 2 ay önce tartışsaydık
    Eti koy derin dondurucuya zamanı gelince çıkar pişir bu ne ya?
    Last edited by xClarkKent; 08-21-2019 at 01:19 PM.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    İsterseniz 5k izlenin farm yaparken yayın açsanız da açmasanız da darlanırsınız orası ayrı. Zaten her ghostluyor denilen videoya ceza verilmiyor.
    Ama durum açıkca ortadaysa ban veriyorlar. Şekil A.

Not: Asıl anlamadığım 2 ay önce olmuş olayı neden şimdi tartışıyoruz? 2 ay önce tartışsaydık
    Eti koy derin dondurucuya zamanı gelince çıkar pişir bu ne ya?
    Bu olay 2 ay önce oldu, bide Hope diye bir farmcı yayıncı var, dün biraz kestikte yayında tehditler savurdu, nicklerimizi almış, hepimizi bannlatacakmış. Bu videoyu zaten örnek diye ekledim.

Yayıncıların bu şekilde ayrıcalık beklemesi çok saçma.
    Last edited by Lord_Archer; 08-21-2019 at 01:25 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Varsayalım ki suçları aynı olan 2 kişi olsun ,
    x kişisi 5 kere hapis yedikten sonra 6. yı ban yiyor.
    y kişisi tek seferde ban yiyor.
    Bu çifte standart değilde ne peki ?
    yaw kardeş gm insiyatifi işte yayın açıyosun topluma hitap ediyosun ve senelerdir yalan söylüyorsun

kestiğin kişileri bu oyunu sil o itemleri bi yerine sok diyosun vs vs bi ton mevzu var anlaşmalı vs de karşıdakiin tbl açtığını bildiğim için açtım demeside saçma

neyse dicem o ki yeteri kadar oyunda kaldı zaten o kişi daha önceden banlaması gerekirdi

herkes merak ediyor bu zaman zarfında nttgame bu kişinin macro olduğunu bilmiyor muydu neyse konu dışı muhabbet boşver onu

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Yayıncıların normal oyunculardan hiç bir farkı yok arkadaşlar önce bu konu ile ilgili ortak noktada buluşalım. Diğer bir konu ise yayınları ghostlamak; yani yayın yapan kişinin gittiği yerlere gitmek, onu tekrar tekrar rahatsız etmek.

Bu 1 kez olur, 2 kez olur 3 kez olur, ama yayını yapan kişiye hem oyunu hem yayını zehir eder ve bu gerçekten karşımıza kanıt olarak sunulursa karaktere kısa sürelide olsa uyarı niyetinde ceza verebilmekteyiz.

Ama ben yayın yapıyorum, bana dokunulamaz gibi bir durum söz konusu bile olamaz.

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    o olayı hiç sorma maalesef hocam,Nttgame adaletsizlik yaptı o adama.
    E makro/pedal kullanan kişi 5 sefer hapis yiyor ama bu eleman 1 sefer hapis yedikten sonra sebepsiz yere 2.yi ban yedi hiç bana gm insiyatifi diye mamal okumayın.sırf o adam 6-7 k izleniyor(çocuk kitlesi) diye çifte standart uyguladınız.

Sonra ne oldu 6-7 k izlenen eleman oyununuzu bıraktı sizde 2 k kişinin gönlünü kaybetmiş oldunuz değdi mi ?

6 k izlenen adam hoşgörü gösterip yayınınıza bile çıkmadı ama o banladığınız 2 k izlenen yayıncı size hoşgörü gösterip yayınınıza konuk oldu nankörlüğe değdi mi ?
    Savunduğunuz kişinin son yaptığı açıklamaları tekrar izleyin ve insanları, knight online oyuncularını ne olarak gördüğünü anladıktan sonra burada tekrar savunun lütfen.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bilenler vardır ya da yoktur. Ben de twitch ortamında 2 senedir knight yayını yapıyorum. İlk zamanlarda çok fazla ghostlanıyordum. Ancak tanıldıkça ve izleyenler tarafından sevildikçe bu durum azaldı.

Yeri geldi 5 Asas oyuncusu aynı anda CP spike ile tekledi.
    Yeri geldi Portu karakteri ile sadece üzerime oynandı. Genelde gülüp geçerim.

Ben çıkıp oyunumu oynuyorum, yayınımı baltalamaya çalıştıkları zaman da lüferson'a geçip izleyici kitlemle sohbet ederdim. Oyuncu beni ghostluyor diye de hiç kimseyi raporlamadım.

Şimdi böyle durumlarla çok karşılaşmıyorum. Karşılaşsam da duruma göre hareket ederim.

Ghostlamak ban sebebi değildir. Ancak abartıldığı zaman Gm ekibi tarafından ceza verilmesi mümkündür.

Senior Member iVibe's Avatar
    Ghost denebilmesi için kişilerin bariz bir şekilde size oynaması gerekiyor. Cz'nin belli başlı yerleri olan bowl, aoc gibi yerlerde denk geliyorsanız bu normaldir. Adam sizle denk gelmemek için uğraşacak değil. Ayrıca czde tahrik ve flood yasak değildir. Ben rakibimi kudurtmak için elimden geleni yapabilirim kimse karışamaz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yayıncıların normal oyunculardan hiç bir farkı yok arkadaşlar önce bu konu ile ilgili ortak noktada buluşalım. Diğer bir konu ise yayınları ghostlamak; yani yayın yapan kişinin gittiği yerlere gitmek, onu tekrar tekrar rahatsız etmek.

Bu 1 kez olur, 2 kez olur 3 kez olur, ama yayını yapan kişiye hem oyunu hem yayını zehir eder ve bu gerçekten karşımıza kanıt olarak sunulursa karaktere kısa sürelide olsa uyarı niyetinde ceza verebilmekteyiz.

Ama ben yayın yapıyorum, bana dokunulamaz gibi bir durum söz konusu bile olamaz.

Savunduğunuz kişinin son yaptığı açıklamaları tekrar izleyin ve insanları, knight online oyuncularını ne olarak gördüğünü anladıktan sonra burada tekrar savunun lütfen.
    Önceki mesajlara bakarsanız arkadaş 3 tane twitch klibi atmış, 2si bowlda kesilmiş, 1i human town önü 2 ptye kafa atıp kesilmiş. Ghost diye bunları CRye atmış. Ne yapalım şimdi bu şahıs bowldayken yayında olduğu için kesmeyelim mi ? Gidiyor bazen bizim AOC slotuna, adamlar çağırıyor gidip kesiyoruz, kesmeyelim mi? Yayın açıyor diye kendini dokunulmaz sanıp milleti bannlatırım diye tehdit mi etsin ?

Dün mesela PKdayken sinir olduğumuz adamı peşpeşe 10 kereden fazla tekledik, yayın falanda açmıyordu, ne olcak şimdi bu adam report ederse bann mı yiyecez ?

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Önceki mesajlara bakarsanız arkadaş 3 tane twitch klibi atmış, 2si bowlda kesilmiş, 1i human town önü 2 ptye kafa atıp kesilmiş. Ghost diye bunları CRye atmış. Ne yapalım şimdi bu şahıs bowldayken yayında olduğu için kesmeyelim mi ? Gidiyor bazen bizim AOC slotuna, adamlar çağırıyor gidip kesiyoruz, kesmeyelim mi? Yayın açıyor diye kendini dokunulmaz sanıp milleti bannlatırım diye tehdit mi etsin ?

Dün mesela PKdayken sinir olduğumuz adamı peşpeşe 10 kereden fazla tekledik, yayın falanda açmıyordu, ne olcak şimdi bu adam report ederse bann mı yiyecez ?
    demin ghostluyorum diyordun ne ara çağırdılar hahaha kendinle çelişiyorsun..daha hala lafları çarpıtıp anlamamaktan geliyor inanılmaz hahaha
    Last edited by ZuhannaOfficial; 08-21-2019 at 01:48 PM.

Quote Originally Posted by ZuhannaOfficial View Post
    demin ghostluyorum diyordun ne ara çağırdılar hahaha
    Hayır ghostluyorum yalan yok, yakınsa gidip kesiyoruz. Ama bowlda ölüpte ghost diye ağlama. Bak attığın videoların hepsi ya bowlda ya da karus AOC slotlarında.

Karşı ırkın slotlarında veya bowlda ölüyorsun, ghost diye ağlıyorsun. Bide maymun diye ırkçı hakaretler ediyorsun.

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Hayır ghostluyorum yalan yok. Ama bowlda ölüpte ghost diye ağlama. Bak attığın videoların hepsi ya bowlda ya da karus AOC slotlarında.

Karşı ırkın slotlarında veya bowlda ölüyorsun, ghost diye ağlıyorsun. Bide maymun diye ırkçı hakaretler ediyorsun.
    güzel karakter hocam güle güle kullan