Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eii_VyMscf52 View Post
    Ya buranın modları saka gibi adam yardım edeceğine çözüm bulacağına bana elektrik hesabı yapıyor. 19v elektrik yakan bir laptop ayda 21.5 lira yakar 24 saat açık kalırsa. Elektrik hesabını yapmadan bunuda öğrenseydin keşke
    850w benim power supply yeniden hesaplayabilir misin? w watt bu arada bilgin olsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Scorplionun gazına gelip Premium çekmeyin arkadaşlar
    Hehe

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Yapımcı ve yayıncıya kazandığı paraları bu şekilde hesaplayıp gerek sunucuları, gerekse oyunu geliştirmelerini talep edebiliyor muyuz? Sanki bu daha normal?
    Aynen
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Destanda şimdiye oyunculara itemleri öyle kazık fiyattan iteledik ki şimdi charları bozup bırakamıyorlar da bari farm yapayım diyorlar o yüzden herkes premiumlu tamamiyle farm server oldu premiumsuz isen girmeyi bekleme yıllardır böyle pazarcılar oyuncular olarak kendi ucuz itemlerimizi yeni gelenlere kazık fiyattan iteledik ve bıraktık destanı bilen bilir aksini iddia eden inanmak istemiyordur.
    Destan item doldu son 1,5 yılda gelenler full farm odaklı oynadı bilmiyorlardı ki server zaten item dolu biz oyuncu ve pazarcılar gelenlere iteleriz diye pusuda bekledik.
    Premium alıp charları Farma bırakıyorlar herkes premiumlu sende almak zorundasın nttgame kapasitede artırsa yinede premiumlular dolduracak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eii_VyMscf52 View Post
    Ya buranın modları saka gibi adam yardım edeceğine çözüm bulacağına bana elektrik hesabı yapıyor. 19v elektrik yakan bir laptop ayda 21.5 lira yakar 24 saat açık kalırsa. Elektrik hesabını yapmadan bunuda öğrenseydin keşke
    Laptop Kaç Watt ? Söylede 24 saat açık durunca ne yakarmış hesaplayayım sana

Member
    Race
    El-Morad
    Bronz pre 51 tl böl 30 güne 51/30 = 1.7 tl seni batıracak bir bütçe değil 5.5 saat amele gibi beklemeye deymez al premium rahatla. Bu kadarda cimriliğe gerek yok dışarda eğlenmeye çıkınca günde en az 50 tl harcarsın zaten. Bunda 30 günü 50 tl.

Senior Member Casperix's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xCherry View Post
    Bronz pre 51 tl böl 30 güne 51/30 = 1.7 tl seni batıracak bir bütçe değil 5.5 saat amele gibi beklemeye deymez al premium rahatla. Bu kadarda cimriliğe gerek yok dışarda eğlenmeye çıkınca günde en az 50 tl harcarsın zaten. Bunda 30 günü 50 tl.
    Kesinlikle öyle
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE