Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Bu Kadar Acımasız Olmayın.

Merhabalar desten serverında oynuyorum ve bugün destan1 e girebilmek için 13.20 den beri hala beklemedeyim. Herkes bu oyuna para yatırmak zorunda trade kapalı olduğu için bari giriş sırasında sıkıntı yaratmayın herkes her ay 100 200 300 lira yatırmak zorunda değil. bu kadar acımasız olmayın ya.

Senior Member Casperix's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam kardesım server kapasitesi diye bişey var biliyorsun , çoğu oyuncu premiumlu zaten mevcut kapasitenin üstüne çıkıyor , sende premıumsuz olduğun için maalesef giriş yapamıyorsun , ya çok erken saatte girmeyi dene veya en kötü ihtimalle bronze premıum almanı tavsiye ederim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Her sunucunun belirli bir free2play kapasitesi vardır. Yoğun saatlerde premiumsuz giriş yapmakta zorlanabilirsiniz. Destan sunucusunda etkinlik olduğu için şu an için giriş muhtemelen daha zordur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Arkadaşlar dediklerinizi bende biliyorumda 5.20 saat beklenmez ya hani 1 saat bekle 2 saat bekle de 5.20 saat nedir abi Premium almak zorunda değilim oyunu oynamak için ama acımasızlık zorla herkese Premium aldırmak için uğraşıyorsunuz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    5.5 saatlik beklemek süresince yakacağın elektrik tüketimini düşününce bunu aylığa vurduğumuzda premiuma vereceğin para yarısı kadar eder ki Destan gibi bir sunucuda bu kadar uzun bekleteceğini sanmam. Elbette bu saatlerde deniyorsan mümkün olmayacaktır. Ama sabah erken saatlerde sorunsuz alacağını tahmin ediyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    5.5 saatlik beklemek süresince yakacağın elektrik tüketimini düşününce bunu aylığa vurduğumuzda premiuma vereceğin para yarısı kadar eder ki Destan gibi bir sunucuda bu kadar uzun bekleteceğini sanmam. Elbette bu saatlerde deniyorsan mümkün olmayacaktır. Ama sabah erken saatlerde sorunsuz alacağını tahmin ediyorum.
    adamada elektrik-tl hesabi yaptirdiniz ya helal olsun. Ciddi ciddi 5.5 saat bekleyen vatandas. Zaten girerken dc olurdun okadar bekledikten sonra.ha illa premium almayacagim falan diyorsan 2. Kanal girersin . Yok birinci kanala girecem dersende daha eski 4 ( ares diez gordion rosetta ) sunucu alternatifin var. Otp yada nttnow istemeyen sunucular.

Ya buranın modları saka gibi adam yardım edeceğine çözüm bulacağına bana elektrik hesabı yapıyor. 19v elektrik yakan bir laptop ayda 21.5 lira yakar 24 saat açık kalırsa. Elektrik hesabını yapmadan bunuda öğrenseydin keşke

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eii_VyMscf52 View Post
    Ya buranın modları saka gibi adam yardım edeceğine çözüm bulacağına bana elektrik hesabı yapıyor. 19v elektrik yakan bir laptop ayda 21.5 lira yakar 24 saat açık kalırsa. Elektrik hesabını yapmadan bunuda öğrenseydin keşke
    Watt uzerinden hesap yapilir.

Senior Member
    Scorplionun gazına gelip Premium çekmeyin arkadaşlar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    5.5 saatlik beklemek süresince yakacağın elektrik tüketimini düşününce bunu aylığa vurduğumuzda premiuma vereceğin para yarısı kadar eder
    Yapımcı ve yayıncıya kazandığı paraları bu şekilde hesaplayıp gerek sunucuları, gerekse oyunu geliştirmelerini talep edebiliyor muyuz? Sanki bu daha normal?