Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Olympia tercih et . Şu an pk ne iyi ne kötü ama kışa hareketlenir emin olabilirsin. Şu an farm slotları boş çünkü GB ucuz . Amacın sıfırdan çar dizmek o yüzden farm slotlarının boş olması önemli . İtemler çok ucuz ib +9 25 GB . Rahatlıkla GB kasarsın . Pazar durumu genelde insanlar item satıyor . Tamamen yeni başlayıp sabredip ileriye dönük oyun oynamaya müsait . İtemler gereksiz yere pahalı değil olurda oyunu bırakmak istersen her halükarda şu anki fiyatlardan daha pahalıya satarsın . Ayrıca günlük eslant görevleri ile mitril 7 set de yapabilirsin . Krowaz set de çok ucuz onu da yaparsın zamanla
    Öneriler için teşekkür ederim. Olympia ile Gordion u kiyaslarsak arada büyük bir uçurum var mı peki? Gordion'da farm slotlari açısından gayet müsait. Sadece mercant durumları biraz yavaş. Olympia'da özellikle al - sat olayları seri olursa char dizmek çok daha kolay olabilir. Ayrıca Steam gibi bir platformda böyle kronik bir lag olmasına gerçekten şaşırdım. Uzun süredir devam eden bir sorun mudur, çözümsüz mü ?
    Last edited by IBlackWicked; 08-20-2019 at 07:58 PM.

Senior Member
    Yenisi varken eskisini ne yapacaksın ?
    Gelin sirius a farmla charları dizin bir çok oyuncuyla eşit olun kafanız rahat olsun.

Senior Member angelrock's Avatar
    Destan oyunun pilot sunucusu.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oynamadığım sunucular hakkında yorum yapmam doğru olmaz. Kendi oynadığım sunucu Rosetta, şu an aşırı kalabalık değil. Genelde yaz mevsimi bitince kendini dolduran bir sunucudur. Farm yapan, exp kasan ve PK atan klanlar var. Kendine bir yer bulabilirsin diye düşünüyorum. Çok eşyası olan da çok az eşyayla gelişmeye çalışan da var. Hatta human tarafında eslantta sadece exp kasan bir klan var. İtem farketmeksizin herkesin girdiğini gördüm ve hoşuma gitti. Bu da benim tavsiyem.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Sirius dışında oyuna 0 dan başlamayı düşünenin aklından şüphe ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Destekliyorum.

Banned
    en fazla 6 ayı var sonra GÜMMMMMM gerçi ilk kaçanlar senin gibiler olur

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Peki neden Sirius biraz daha detaya inecek olursaniz? Şu ana kadar sunulan öneriler Rosetta, Cyper(steam), Sirius ve Destan sunucuları. Detayları ile inceleyecek olursak hangisi daha mantıklı olur? Hazır 1 + 1 de geliyorken yeni başlayacak olanlar ve yeni servera geçmeyi düşünenler faydalansin isterim.

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ayrıca yukarıda sayın borisbaba Olympia sunucusunu önermişti, biraz araştırinca aşırı canlı olduğunu gördüm fakat içime sinmeyen şeyler de keşfettim. Özellikle pazar alanında. Tabi yanılıyor da olabilirim..

Sayın IBlackWicked ' ın Rosetta ile ilgili yaptığı yorum cidden beni cezbetti. Hele item farketmeksizin exp kasan human clanlar, 10 senedir karus olan beni bile human'a geçirecek cinsten..

Tüm yorumlar için çok teşekkür ederim. Gordion'u Rosetta ile kıyaslamak mümkün müdür artıları ve eksileri ile?

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Al_Hazred View Post
    Ayrıca yukarıda sayın borisbaba Olympia sunucusunu önermişti, biraz araştırinca aşırı canlı olduğunu gördüm fakat içime sinmeyen şeyler de keşfettim. Özellikle pazar alanında. Tabi yanılıyor da olabilirim..

Sayın IBlackWicked ' ın Rosetta ile ilgili yaptığı yorum cidden beni cezbetti. Hele item farketmeksizin exp kasan human clanlar, 10 senedir karus olan beni bile human'a geçirecek cinsten..

Tüm yorumlar için çok teşekkür ederim. Gordion'u Rosetta ile kıyaslamak mümkün müdür artıları ve eksileri ile?
    Rosettada oynadım o server için çok uğraştım malesef kara delik gibi sürekli birleşim gören bir server. Neden sirius dersen yeni açılan server, çok populer yeni açıldığı için kimsede doğru düzgün item yok, uskonun en kalabalık serveri şuan. Knightın kendi sitesinden doluluk oranlarını kendin takip edebilirsin her gün.

Kimsede item olmadığı için çok cüzi bütçelerle ister ardreamda ister cz de çar dizip pk atabilirsin. Lvl kasma falan zaten anlatmaya gerek yok boş slot bulmakta güçlük çekersin en çok. Gidip milletin full8 full9 olduğu serverlarda onlara yetişmeye çalışacağına, gidip oralarda uğraşacağına eli kolu tutan çar dizmeye kalksan 10bin 20bin tl vereceğine, siriusta oyundan elde ettiklerinle herkes gibi oynayabilirsin. O yüzden çok popüler zaten.

Bu fırsatı iyi değerlendir 1+1 ve görev 0 lanması gelecek ayın 29unda. 1 hafta süren var. 80lvl bir çar kas jr lere ft lere gir, 1 ay içinde çarın sağlamlaşmaya başlar.

Şuan forumda yazılanları okumayı bırak zaman kaybetmeden, plat premium al, 1 hafta içinde eslant exp görevlerini yaparak ve paramun gibi slotlarda kasarak acilen 75lvl %95e getir çarını acil. 1+1 lvl atlama geldiğinde ve görevler sıfırlandığında sırasıyla 77-79 lvl olursun 10 dakika içinde, sonra 80-83e kafana göre kasarsın. Ben şahsen asas oyunuyorum ama sırf bu fırsatı kaçırmamak için işten güçten bulduğum fırsatta yan çar priest yaptım 3 gün uğraştım şuan 75 %95. 29 ağustos günü resten sonra 80 yapıcam beleşe

Çar almak istersen de ringli pazarda 10gb ye 80 lvl çarlar satılıyor, gb aşağı yukarı 55tl (diğer serverların 2-3 misli)
    direk ringli çar da alabilirsin, ama ayağına böyle bir fırsat gelmişken hiç gerek yok bence.
    Last edited by HardcoreMidgard; 08-21-2019 at 12:04 AM.

Tags for this Thread