Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Casperix View Post
    Kardeşim pc özelliklerin bu oyun için ideal , fakat işletim siztemini vin7 yap , ayrıca HDD SDD değilse en az 120 gb SDD kullan hızda değişim yaşadağını cok fazla göreceksın
    İdeal olduğunun bilincindeyim fakat işte ayarlayamıyorum sıkıntım orada. Nasıl yüksek performans alacağımın bilgisinin sahibi değilim.
    Ekstra olarak , 24 gün pc kapamadım full booro da kastım. Bu bi zarar verir mi ?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Birde bu pcden değiştirmemi önerdiğiniz bir şey var mı acaba ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

2006 senesinden bugüne kadar seni taşıdıysa artık bu saatten sonra masraf yapman bana göre anlamsız kalacaktır. Ssd takman, ram ilave etmen ya da bir tık üst ekran kartı sadece günü kurtarır. 5000 6000 liralık bütçen varsa bu oyunu ve piyadaki çoğu oyunu rahatça oynatacak bir kasa toplatabilirsin. Dileyen arkadaşlar bu konu altında konfigürasyon tavsiyelerinde bulunabilir. Kimseye marka yazıyor diye ceza vermeyiz, bu konuda rahat olunuz.

Not : Ben konfigürasyon tavsiyesi vermeyeyim çünkü yazarsam 1080ti, 2080 veya 2080ti ekran kartı ile başlarım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

2006 senesinden bugüne kadar seni taşıdıysa artık bu saatten sonra masraf yapman bana göre anlamsız kalacaktır. Ssd takman, ram ilave etmen ya da bir tık üst ekran kartı sadece günü kurtarır. 5000 6000 liralık bütçen varsa bu oyunu ve piyadaki çoğu oyunu rahatça oynatacak bir kasa toplatabilirsin. Dileyen arkadaşlar bu konu altında konfigürasyon tavsiyelerinde bulunabilir. Kimseye marka yazıyor diye ceza vermeyiz, bu konuda rahat olunuz.

Not : Ben konfigürasyon tavsiyesi vermeyeyim çünkü yazarsam 1080ti, 2080 veya 2080ti ekran kartı ile başlarım
    yinede 1000 lira harcayıp beni 1 yıl falan idare eder ise , arta kalan 4000 lirayı çarıma harcaya bilirim , benim düşüncem öncelikli olarak elimdeki pc parçaları değişebilirse değişsin , çünkü eski pcyi çöpe atmayacağım sonuçta günü kurtarabildiği kadar kurtarsın.
    Bu arada sadece knight online oynuyorum , başka hiç bir oyuna hevesim yok. Yani bu yüzden gidip 3 5 binde basmak istemiyorum eğer 1000 liraya işim hallolursa.

Ona göre @scorp_lion gerekli şeyleri sen tavsiye edersin , sana güvenim var
    bide 2. el parça alıp daha iyisini de alabilirim tavsiyen varsa.
    Bide pc kapatmamak ne kadar sorun oluşturur ? 24 gün kesintisiz booro kaldırdı bu pc :=)

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    konu güncel

Senior Member
    Knight için alacaksan işlemci çok önemli bu hususta.
    Amd ryzen işlemciler tek çekirdeği en yüksek performansa kullanabilme özelliğine sahip dolayısıyla AMD Ryzen 7 3800X 3.9GHz/4.5GHz AM4 işlemcisini şiddetle tavsiye ediyorum.
    Diğer bileşenler çokta önemli değil(ekran kartı önemli tabi )

Senior Member Wizard7307's Avatar
    Kardeşim bas parayı kafan rahat etsin

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bilgisayar toplarken araştırıp alın.İntel sayfasında tek çekirdekli işlemcilerde en yüksek performans oranları verilmiş.
    Knight oyuncuları 24 saat pazarda yapiyor bunun içinde güçlü psu ve soğutma da lazım.

Şuan dolar kuruda yüksek sahibinden nokta.comda 2 ci el garantisi bitmemiş ürünleride alabilirsiniz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Bilgisayar toplarken araştırıp alın.İntel sayfasında tek çekirdekli işlemcilerde en yüksek performans oranları verilmiş.
    Knight oyuncuları 24 saat pazarda yapiyor bunun içinde güçlü psu ve soğutma da lazım.

Şuan dolar kuruda yüksek sahibinden nokta.comda 2 ci el garantisi bitmemiş ürünleride alabilirsiniz.
    bana model önerebilir misin peki

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    bana model önerebilir misin peki
    Tek işlemci performansı en yüksek olanlar bunlar parana göre artık hangisini seçersen.