Results 1 to 7 of 7

Thread: mynet sorunu

mynet sorunu

merhabalar , geçen sene oyunu bırakmıştım sadece id hatırlıyordum mynet bu süreçte paralı sisteme geçmiş sırf hesabımın şifresini öğrenmek için üyelik satın aldım lakin göndermeme rağmen şifremi unuttum kısmından defalarca hala bir mail bile gelmedi. Ticketta atamıyorum şifremi bilmediğimden doğal olarak yardımcı olabilecek var mı ?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    farklı bir hesapdan bilet gönderebilirsin. bilet göndermek için en az 1 npoint olmalı.

ticket ile şifremi gönderirler mi acaba şuan npointli hesabım yok bu hesabı yeni açtım buna yüklerim eğer faydası olacaksa

Quote Originally Posted by Eaglepeagle45 View Post
    ticket ile şifremi gönderirler mi acaba şuan npointli hesabım yok bu hesabı yeni açtım buna yüklerim eğer faydası olacaksa
    güvenlik amaçlı birkaç soru soracaklar doğru cevaplarsan eposta adresini bile değiştirebilirsin.

Hesap kayıt tarihini falan bilmiyorum. Yok mu başka yardımcı olacak bir moderatör falan bilgilerim neden gelmiyor e-postama ki gönderildi diyor şaka gibi.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    böyle bir hesabım vardı mynet artık email hizmeti vermiyor, bir arkadaşından rica et npoint yüklü hesaptan durumu izah et en azından hesabı açtığın yılı ve hesaptaki karakterlerden bilgi ver yardımcı oluyorlar ticket ekibi bu konularda anlayışlı davranıyor ben sadece 2006 yılında açtığımı ve cypherda bu nicklerdeki karakterleri oynadığımı söylemiştim, tabi ben şifremi de biliyordum sadece email sıfırlayamıyordum hallettiler

Quote Originally Posted by Eaglepeagle45 View Post
    Hesap kayıt tarihini falan bilmiyorum. Yok mu başka yardımcı olacak bir moderatör falan bilgilerim neden gelmiyor e-postama ki gönderildi diyor şaka gibi.
    kayıt tarihini oyuna kayıt yaptığın tarihde nttgame tarafından mail gelir silmediysen oradan öğrenebilirsin.