Results 1 to 2 of 2

Thread: Tbt

Junior Member

Tbt

Merhaba

yaklaşık 2 ay önce arkadaşlarla beraber oyuna tekrar döndük hepimiz çar aldık item dizdik. Sebebini bilmediğim bir şekilde tbt ban gördüm ekranımda. Öğrenmek için ticketlar attım hesabımda engellendi ticketta atamıyorum. fazla ticket atmamak gerektiğini biliyorum fakat tatmin edici cevaplar alamayınca mecbur kalıyorsunuz. insanların emeklerini heba etmek bu kadar kolay olmamalı. ben kendimden emin olmasam zaten bu kadar peşine düşmem 15 gündür. bilgisayarımda korsan serverlar vardı sorun o mu, yada arena legend yaptırıyordum o mu yani sorunun ne olduğunu bile bilmiyorum ama bunlarsa bile hapse atın. ne biliyim abi sınırsız banlanacak kadar hile ile farm mı yapmışız dolandırıcılık mı yapmışız makro ile pk mı atmışız nedir yani açıklama bile yapmadan sınırsız ban atıyorsunuz, hiçbir illegal kullanılmadı. Yetkililerden ilgi bekliyorum dc pre alıp eline bi bow takıpta cz çıkan hilecilerle karıştırmayın varsa bir hatamız bilelim düzeltelim ama bilinçli bir şekilde hiçbir illegal kullanmadım ben. 2.5-3 milyarlık çar kimine göre basit gelebilir ama ben onca emek verdiğim çarımla illegal herhangi bişeyle riske atmam. Muhakkak bir yanlışlık olmalı

ID -
    SERVER:VEGA
    NİCK: IDevletiAliyyeI

Saygılar
    Last edited by SkCLucky; 08-19-2019 at 09:12 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

# Hesap desteğini sadece destek sistemi üzerinden alabilirsiniz.