Page 3 of 26 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 251
    Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    melee çok zor kesiyor, mageler çok kolay kesiyor 3 mage kesiyor tüm slotu. Aoc slotunun resistansını arttırın mageler kolay kesemesin.

adam 7 mage 1 priest koymak zorunda kalsın. Karı yarı yarıya düşsün.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Zor bişey olmamasi lazım aslında csw bölgesindeki zindanda nasıl 30 dakika 1 tane tarantula dişi atiyorsan eslant aoc aynı şekilde yapılabilir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ayrıca cz'deki aoc ile eslanttaki defans HP ve resist olarak aynı olmalı. Melee karakterler 3 vuruşta kesememeli ve dropları da eşit olmalı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kiral53 View Post
    Yaw anlamıyorum ki bu işi yapıyorsunuz? eywallah, parada kazanıyorsunuz kamyon kamyon? eywallah, bunada tamam ama en azından bir kamp boşaltın şurda görev yapalım kanser olduk 3 saatte bir görev yaptık ciddiyim bu arada. işimizi gücümüzü bırakıp 80 tane aoc kesmek için bu kadar uğraşmak mantıklı mı? 3 mage bir priest koy aylarca ordan farm yap böyle bir mantık olabilir mi? kalkıpta şimdi aoccular bu durumu savunmasın böyle bir mantık olamaz afk farm modeli...

öneri: aocların magic resistlerini yükseltin bari mele olanların görev yapma şansı olussun dmg farkı sayesinde.
    Bizim arkadaşlar kasıyor orda sana şöyle söyleyim 1 slotun getirisi 22 saatlik bir genie ile 3-4 gb arası çok değil.Ayrıca makroda açıyolar açmadan kasmaları imkansız gibi birşey bende 1 slot aoc kapatmayı düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    melee çok zor kesiyor, mageler çok kolay kesiyor 3 mage kesiyor tüm slotu. Aoc slotunun resistansını arttırın mageler kolay kesemesin.

adam 7 mage 1 priest koymak zorunda kalsın. Karı yarı yarıya düşsün.
    https://youtu.be/co9GP5yP5nw
    Last edited by darkapsu5959; 08-19-2019 at 12:09 PM.

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    onu da kaldırtın aferim
    drop rate düşürsünler buranın da buss drobu yapsınlar milyonda bir yapsınlar.
    raptor hiç düşmesin. resistance yükseltsinler mageler 1, 1, 1, vursunlar.
    eslantı komple kaldırsınlar bari.
    expi de cz de kassın insanlar. aynı yaratıklar orada da var.

uzun süredir oynamıyorum da bu şunu kaldırın şunu yapmayın durumundan bi vazgeçin artık 1 günde kastığı 3-4 gb ile ne yapacak kime ne zarar verecek ?

Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    onu da kaldırtın aferim

uzun süredir oynamıyorum da bu şunu kaldırın şunu yapmayın durumundan bi vazgeçin artık 1 günde kastığı 3-4 gb ile ne yapacak kime ne zarar verecek ?
    helal olsun katılıyorum vlla abi her çekemedikleri insana b*k atıyorlar

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    onu da kaldırtın aferim

Arkadaşım 1 günde kastığı 4-5 gb dediğin 200-250 lira la farkında mısın ?

Günlüğü biz 100-120 liraya onurlu şekilde vazifemizi yapıp sağlık sektöründe vatana millete işe yarar bir şekilde çalışıyoruz ? Adam amip gibi yaşayıp ayda vergisiz 3000-6000 lira cebe indiriyor hayırdır la ?

Gitsin eski serverda yapsın bir şey demiyorum benim siriusa verdiğim emeği çöp edecek şekilde sürekli amip gibi siteye gb satamaz.

Kasmasın demiyoruz mantıklı insan gibi kassın. İnsanlar görev yapamıyor aocda.

Günde 1gb kassın bir şey demiyoruz ama o slot haddinden fazla para bırakıyor !

Bu oyun ekmek kapısı değil. Kastığıyla çar dizse oynasa yine eyvallah 10gb kassın isterse günde. Ama mesele bu değil.
    Last edited by HardcoreMidgard; 08-19-2019 at 01:47 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Arkadaşım 1 günde kastığı 4-5 gb dediğin 200-250 lira la farkında mısın ?

Günlüğü biz 100-120 liraya onurlu şekilde vazifemizi yapıp sağlık sektöründe vatana millete işe yarar bir şekilde çalışıyoruz ? Adam amip gibi yaşayıp ayda vergisiz 3000-6000 lira cebe indiriyor hayırdır la ?

Gitsin eski serverda yapsın bir şey demiyorum benim siriusa verdiğim emeği çöp edecek şekilde sürekli amip gibi siteye gb satamaz.

Kasmasın demiyoruz mantıklı insan gibi kassın. İnsanlar görev yapamıyor aocda.

Günde 1gb kassın bir şey demiyoruz ama o slot haddinden fazla para bırakıyor !

Bu oyun ekmek kapısı değil. Kastığıyla çar dizse oynasa yine eyvallah 10gb kassın isterse günde. Ama mesele bu değil.
    1. Gidip aynısını sen de yapabilirsin elinden tutan yok.
    2. 4-5 çarla günde 2 gb kasmak iyi birşey değil adam başı 40m kasmış oluyor o da para değil . Yok efendim hepsi aynı adama ait. Hepsi aynı adama ait diye birşey yok. 1 kişi için güncelleme yapılmaz. Sonuçta orada 5 çarla 2 gb lik buss kasılıyorsa Drop ratesi 5 çar için 24 saatlik 2 GB dir. İster o 5 çarı 1 kişi oynasın ister o 5 çarı 30 kişi oynasın. Sonuç olarak 24 saatlik dilimde 5 çar ile kasılan miktar 2 gb ve bu da çok düşük bir oran. Siriusdan başka serverlerde var gidip Sirius harici herhangi bir serverde 5 çar ile 24 saatte 2 gb kassın elektrik parası ve genie parasını cıkaramaz.
    Haset iyi birşey değil Sağlığa zarar verir SAĞLIKÇI .

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar siz şaka mı yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz?! Tek başına itemli melee 2 atıyor o AOC'lara! Mage 2 dakikada kesiyor! 3 mage yazmışsın. 3 mageyle tabi keser adam. Bu kadar zekâsız yazmayın şu yazıları!