Page 22 of 26 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 211 to 220 of 251
    Sirius ta gelin hesaplayalım adam 22 saat de 150 bus + 1 gb nakit kasıyorsa buda 450 m yapaaaaaar.Şimdi bu adamın 22 saatde 1 gb pot genie masrafı varsa temiz 3.5gb kasmış olur bunu 30x3.5 yap aylık 105 gb yapaaaaaar , tertemiz.Adamın aldığı 3 tane dc premiumu saymıyorum kastığı 105 gb nin yanında devede kulak kalıyor.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by KemalClick View Post
    Sirius ta gelin hesaplayalım adam 22 saat de 150 bus + 1 gb nakit kasıyorsa buda 450 m yapaaaaaar.Şimdi bu adamın 22 saatde 1 gb pot genie masrafı varsa temiz 3.5gb kasmış olur bunu 30x3.5 yap aylık 105 gb yapaaaaaar , tertemiz.Adamın aldığı 3 tane dc premiumu saymıyorum kastığı 105 gb nin yanında devede kulak kalıyor.
    kardeşim en az 4 milyar ayda bıraktığı var birbirlerine ks atmaya başladılar bazı aç gözlüler 2 slotta kasıyor. Bunlar teşkilat diyoruz diyoruz anlatamıyoruz. Düzenleme gelmesi acill

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    kardeşim en az 4 milyar ayda bıraktığı var birbirlerine ks atmaya başladılar bazı aç gözlüler 2 slotta kasıyor. Bunlar teşkilat diyoruz diyoruz anlatamıyoruz. Düzenleme gelmesi acill
    Modların bu slotta kastığını düşünüyorum çünkü ne zaman sorsak etsek konu kilitleniyor ya da tamamen siliniyor.

Senior Member Wizard7307's Avatar
    Valla ben üzülmeye başladım napsak bilemiyorum.
    Birinizin aylık gıda bakım masrafını üstlenebilirim özelden IBAN gönderebilirsiniz. Yalnız omega 3 + Q enzim 10 gibi zihin geliştirici takviyeler kullanımınızı şart düşüyorum. Twitterda hashtag oluşturabiliriz ayrıca. Cimer e de yazabiliriz. Haluk Levent’e yazabiliriz bak aklıma geldi ne biliyim bekliyorum mesajlarınızı mail kutuma.

Quote Originally Posted by Wizard7307 View Post
    Valla ben üzülmeye başladım napsak bilemiyorum.
    Birinizin aylık gıda bakım masrafını üstlenebilirim özelden IBAN gönderebilirsiniz. Yalnız omega 3 + Q enzim 10 gibi zihin geliştirici takviyeler kullanımınızı şart düşüyorum. Twitterda hashtag oluşturabiliriz ayrıca. Cimer e de yazabiliriz. Haluk Levent’e yazabiliriz bak aklıma geldi ne biliyim bekliyorum mesajlarınızı mail kutuma.
    Noluyo yaw

Junior Member
    burdan herkese açık çek özellikle şu kemalclick ve hardcoremidgard denen 2 embesile sesleniyorum deniz hariç sağlam istediğiniz pazarcıya pazartesi günü siz 5bin atın ben 20bin atıcam bana bu slotun 4gb getirisi videosunu çekin bak 4milyar mış 4.5 5 gbmiş 150 busmuş beni ilgilendirmez ister sirius da ister altarda ister diez de dön slotu drobu gb yi en pahalı sunucuya göre hesapla açık çek yiyen varsa pazartesi bak bu kadar açık söylüyorum bu 2 embesilin küçücük beyinleriyle yapmaya çalıştığı şeye izin veren yetkililerde suç . düşünmekten yoksun sefiller bu slotun 24 saatini en az 5 yıl önce aldık zaten 4 milyarmış ya kanıtla bak 2 hafta içinde ks olmayan 1 tane slot bırakıyormuyum yeter artık şu 2 embesilin ve türevlerinin olmayan beyinlerinden çıkan saçmalıkları şurada görmek istemiyorum açık ve net siz 2 niz ve sizden kaç tane varsa toplayın aranızda 5 bini ben 20 bin atıcam kanıtla al götür parayı varsa tapanız buyrun açık çek...

Quote Originally Posted by esserekli View Post
    burdan herkese açık çek özellikle şu kemalclick ve hardcoremidgard denen 2 embesile sesleniyorum deniz hariç sağlam istediğiniz pazarcıya pazartesi günü siz 5bin atın ben 20bin atıcam bana bu slotun 4gb getirisi videosunu çekin bak 4milyar mış 4.5 5 gbmiş 150 busmuş beni ilgilendirmez ister sirius da ister altarda ister diez de dön slotu drobu gb yi en pahalı sunucuya göre hesapla açık çek yiyen varsa pazartesi bak bu kadar açık söylüyorum bu 2 embesilin küçücük beyinleriyle yapmaya çalıştığı şeye izin veren yetkililerde suç . düşünmekten yoksun sefiller bu slotun 24 saatini en az 5 yıl önce aldık zaten 4 milyarmış ya kanıtla bak 2 hafta içinde ks olmayan 1 tane slot bırakıyormuyum yeter artık şu 2 embesilin ve türevlerinin olmayan beyinlerinden çıkan saçmalıkları şurada görmek istemiyorum açık ve net siz 2 niz ve sizden kaç tane varsa toplayın aranızda 5 bini ben 20 bin atıcam kanıtla al götür parayı varsa tapanız buyrun açık çek...
    Birisi 20 tane char açmış yarasına basmayın

Quote Originally Posted by KemalClick View Post
    Bakın arkadaşlar legal genie ile 3 mage ile o slot dönmez diyorum makro açmadan dönmeleri imkansız.
    Genie ye istediğiniz ayarı yapın makro açmadan kesmeye çalıştığınızda char yaratığın yanına koşuyor.
    Zaten makrosuz dönmeye çalışsalar en az 6 mage ile dönmeleri lazım onu bile zor dönerler.
    Burada bahsettiğim 2-3 tane zeki insan 20-30 tane char açıp bu işi ticarete çevirmişlerdir.
    Sirisusda aylık minimum 1 slotun getirisi genie ve pot masrafını çıkınca 100 gb üstündedir.
    Umarım anlatabilmişimdir slotun mageler tarafından bu kadar hızlı dönülmesinin sebebi makrodur.
    Makronun tespit edilmesi çok zordur heleki bunu bir mage genie ile yapıyorsa imkansızdır.
    Eğer makro cezalandırılmıyorsa en azından bu slotun bus drobu kaldırılsın.
    Last edited by KemalClick; 09-12-2019 at 09:23 AM.

Banned
    Geçen gün gördüm adam ban yedim ticket açtım felan diyodu yalan yalnış bilgi verdi diye adaamın hesbaını banlamıştır mod ve gm arkdaşlar , cocuk neden sordupunda '' insanları yalan yalnış biglilerle yalnış yönlendirme '' demişti , merak ediyom o gm ve mod nerde şimdi slot hakkında yalan yalnış bilgi veriyo yalnış bilgi vermeyi geçtim o slotta kasan insanlara iftira atılıyor , slot üzerinde ön yargı yapıyo 2 cocuk acilen bu kişilerin hesaolarının 1 hafta minimum kapatılması lazım 22 sayfadarı sallıyolar , bayılıyopnuz mu modlar görmüyonuz yalanları

Quote Originally Posted by esserekli View Post
    Bak şimdi sen bunu yazdın gelen cevaba bak İnsan sormaz mı yahu o kadar eminsin madem neden yapmıyorsun diye O kadar yüksek meblağlardan bahsedipte bu işe girmiyorlarsa "kendileri de gram bir şey bilmiyordur" açık ve net.

Senior Member doltard1's Avatar
    Bu ne kadar saçma bir konu ya sende al arkadaş 4-5 hatta 8 PC 1 pt charinla otur slota sende kas imkanin olsa sende kasacan bu adamlar gibi . Şimdi bana diyecekler sende aoctaki magelerde nmisin diye ben hayatımda eslantta farm yapmadım gerekte yok czde hem np hem exp hem farm yapmak varken .. bazilarida GM veya modlarin konuyu kapattığını falan söylemişte ben nasıl yazıyorum bu yoruma ozaman .. uzun lafın kısası imkanın varsa 8 PC al sende bir Aoc çetesi ol ha eline yamuk bow üstüne trol set pardon ya quest mytril setin vardır senin bide quest bow bu itemlerle üst düzey performans bekliyorsan geçmiş olsun sana . Burda devreye Alyanak abinizin ( içerde dizisi) ünlü sözü geliyor akıllara.. Haddini bilen Cakal Felsefesi uygula başarıya ulaş