Page 24 of 26 FirstFirst ... 142223242526 LastLast
Results 231 to 240 of 251
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BackToMaho07 View Post
    hesabımda 100 bin tl yok ama :d nakit 10 bin tl vericem kalanı senet yapcam , yeterki bana ayda 100 gb kar bıraktığını göster onu geçtim günde 150 bus kasıldığını gösteren net video paylaş sağ altta her gelen busu görmek istiyorum, günde 105 ile 120 bus atan slottan ben dah ao kadar alamadım en şanslı gününde olsanda o bus gelmez hadi 100 bin tl benden :d
    20 saat genie ile çok rahat şekilde 120-130 bus alınıyor coinlerde ekstrası olarak 20 saate çok rahat bir şekilde 3 gb para kasılıyor bunu aya vurduğunda 90 gb yapar 10 gb masraf yaptın say net 80 gb para bırakıyor.

Somut olarak video istemeni anlıyorum çünkü 3 pc 3 çar ayarlayıp kimsenin dc pre çekmeyeceğini biliyorsun ve orada farm yapma hayallerine devam etmek istiyorsun.

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    20 saat genie ile çok rahat şekilde 120-130 bus alınıyor coinlerde ekstrası olarak 20 saate çok rahat bir şekilde 3 gb para kasılıyor bunu aya vurduğunda 90 gb yapar 10 gb masraf yaptın say net 80 gb para bırakıyor.

Somut olarak video istemeni anlıyorum çünkü 3 pc 3 çar ayarlayıp kimsenin 3 dc pre çekmeyeceğini biliyorsun ve orada farm yapma hayallerine devam etmek istiyorsun.
    O kadar karı varsa bırak kardeş, zararın mı olacak sanki? Kredi çek gir şu işe Allah Allah tutan mı var? Madem o kadar kar bıraktığını kesin olarak iddia ediyorsun, buyur yap. Knightı kaldırmayacak pc yok zaten, çöp bile alsan kaldırır, eslantta çok user de yok, hiçbir şekilde kasmaz. Al dene, sıfır zarar aylığa vurunca. YA da boş yapma şurada, kaç sayfadır konuşup duruyorsunuz 4 bin liralar 5 bin liralar havada uçuşuyor. Çek krediyii yap bilader madem o kadar karlı bir iş Sanki tutuyorlar adamı ya, yap benden de sana 10 gb , çek videoya 10 gb vermeyen ne olsun hadi.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Senelerce Mage Oynadim.Paramun slotunda kastim AOC slotundada Gorev Yaparken Geniede afk biraktigim oldu magein AOC ye yürüdügünü Görmedim..
    Geniede Skill Dizilimini Iyi Yaparsan Karakter Yurumez...AOC de Kasanlar Macro kullanirmi gerek duyarmi bilmem ama benim kendi deneyimim bu...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Gına geldi görev yaptırmayan günde 4gb kasıp siteye satan rekabetsiz pksız afk genie altı macrosu tespit edilmeyen eslant aoc magelerinden. Bu kadar oyuncu isyan ediyor yönetim neden sessiz kalıyor ?

Haksızlığa sessiz kalan dilsiz şeytandır. Ya da o slotta kasıyordur. Ek gelir falann mıı ???

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Human aoc slotlarina don bi bak bakalim rekabet var mi yok mu

Bütün farm olayını cz haritasına taşımak mantıksız... Droplar düşürrülür ama tamamen kalkması çok saçma olur ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ber_a1HxlErq View Post
    Gına geldi görev yaptırmayan günde 4gb kasıp siteye satan rekabetsiz pksız afk genie altı macrosu tespit edilmeyen eslant aoc magelerinden. Bu kadar oyuncu isyan ediyor yönetim neden sessiz kalıyor ?

Haksızlığa sessiz kalan dilsiz şeytandır. Ya da o slotta kasıyordur. Ek gelir falann mıı ???
    Hocam sen günde kaç kere aoc görevini yapıyorsun da aoc görevini yapamamandan dolayı gına geldi sana ????????????

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)

An itibari ile milyarlar dönen eslant aoc farm slotu ifşaları gelmekte. Forumda ne kadar hararetlice savunuyorlar bu slot para bırakmıyor kanıtlayın diye, adamlar 83 çarlara genie altına k0xp açacak kadar risk almış siz düşünün ne kadar bırakıp bırakmadığını gm ler.

Bu slota acil düzenleme gerekli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post

An itibari ile milyarlar dönen eslant aoc farm slotu ifşaları gelmekte. Forumda ne kadar hararetlice savunuyorlar bu slot para bırakmıyor kanıtlayın diye, adamlar 83 çarlara genie altına k0xp açacak kadar risk almış siz düşünün ne kadar bırakıp bırakmadığını gm ler.

Bu slota acil düzenleme gerekli.
    PC başına geçeyim de seni engelleyeyim gerçekten düşünmeden yorum yapmakta üstüne yok . Zamanında eslantta aincolo half trol curenderoda okçular koxpla çöp kasıyor diye slota düzenleme getirdiler orada legal olarak okçu görev yapamıyor . Koxperle mücadele için legal adamlar cezalandırılsın diyorsun diyecek birşey yok . Hadi artık istediğin kadar yaz ignore list ekliyorum kurtuluyorum senden

Banned
    Valla kardeş tebrik ediyorum böyle şeylerle gel bütün aoc slotunu gez repto et böyle adamsın temizle pislikleri ama hakkı ile kasana da dil uzatma yalan yalnış bilgi verme