Page 23 of 26 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 251
    Junior Member
    zeki kemal ben genieli farmı 3200 cash 120-130 lirayken yapıyordum asgari ücret 600-700 lirayken günlük 400-450 alıyordum oyundan paşası sen sıkma canını alacağımızı aldık biz boş yapma burada eğer yiyorsa teklifim geçerli yoksa 2 gram adam ol gevşek gevşek kelime yapma da edebinle susmasını öğren

modların bilgisini konuda aocda kasan mageler insanlara hakaret etmekte embesil vs demekte...

Junior Member
    adamlar full farmda

Senior Member
    Quote Originally Posted by KemalClick View Post
    Birisi 20 tane char açmış yarasına basmayın
    Adam gayet açık ve net söylemiş eğer siz davanızda samimiyseniz adam ile dalga geçme yerine savunduğunuz iddia için adamın çağrısına uyarsınız . Ama siz ortamı gerip boş yapma derdindesiniz. Adam daha ne desin size 20.000 TL vereceğim iddianızı doğrulayın diyor . Üfürükçüler sizi

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Adam gayet açık ve net söylemiş eğer siz davanızda samimiyseniz adam ile dalga geçme yerine savunduğunuz iddia için adamın çağrısına uyarsınız . Ama siz ortamı gerip boş yapma derdindesiniz. Adam daha ne desin size 20.000 TL vereceğim iddianızı doğrulayın diyor . Üfürükçüler sizi
    Bakın arkadaşlar legal genie ile 3 mage ile o slot dönmez diyorum makro açmadan dönmeleri imkansız.
    Genie ye istediğiniz ayarı yapın makro açmadan kesmeye çalıştığınızda char yaratığın yanına koşuyor.
    Zaten makrosuz dönmeye çalışsalar en az 6 mage ile dönmeleri lazım onu bile zor dönerler.
    Burada bahsettiğim 2-3 tane zeki insan 20-30 tane char açıp bu işi ticarete çevirmişlerdir.
    Sirisusda aylık minimum 1 slotun getirisi genie ve pot masrafını çıkınca 100 gb üstündedir.
    Umarım anlatabilmişimdir slotun mageler tarafından bu kadar hızlı dönülmesinin sebebi makrodur.
    Makronun tespit edilmesi çok zordur heleki bunu bir mage genie ile yapıyorsa imkansızdır.
    Eğer makro cezalandırılmıyorsa en azından bu slotun bus drobu kaldırılsın.

Banned
    Bakın arkadaşlar legal genie ile 3 mage ile o slot dönmez diyorum makro açmadan dönmeleri imkansız.
    Genie ye istediğiniz ayarı yapın makro açmadan kesmeye çalıştığınızda char yaratığın yanına koşuyor.
    Zaten makrosuz dönmeye çalışsalar en az 6 mage ile dönmeleri lazım onu bile zor dönerler.
    Burada bahsettiğim 2-3 tane zeki insan 20-30 tane char açıp bu işi ticarete çevirmişlerdir.
    Sirisusda aylık minimum 1 slotun getirisi genie ve pot masrafını çıkınca 100 gb üstündedir.
    Umarım anlatabilmişimdir slotun mageler tarafından bu kadar hızlı dönülmesinin sebebi makrodur.
    Makronun tespit edilmesi çok zordur heleki bunu bir mage genie ile yapıyorsa imkansızdır.
    Az kaldı modlara saydırcam şimdi ALOOOOOOOO siz ne işe yarıyonuz , yalan ylanış bilgi veriyo halen susturmuyonuz adamı naısl bi çıkarcı mod ve gmsiniz siz anlamadım gitti size zararı olan iftiraları dikkat alıyonuz olmayanı almıyonuz şunun yazdıklarına baksanıza

1. 3 mage dğeil 2 mage ile de dönerim ben o slotu +8 chitin +8 elixir +2 takı set sende al gel :d
    2. sana hangi skilleir naısl koyduğumu bile söylemem ama mod ve gmlere selam söyle magede char hareket etmeden nasıl skil konur sana öğretsinler ben bu
    işten para almıyom ALAN KİŞİLER sana öğretsin
    3. 1. sorun ile aynı cevap 2 mage ilede dönerim 3 mage ile 320 mop kesiyosam 2 mage ilede 200-250 döner
    4. Gene burda da iftira ve yalnış bilgiler var siriusta herkezin 1 slotu human tarafını bilmiyoz
    5. Slotunun minumum gideri 35 bin cash hesapla , nttgame ye harcadığımız cashten daha azı geliyor , ve o coinlerde senin pk chaırna bile yapamıcağın +2
    takı ve +8 itemlere gidiyo YALANCI SAHTEKAR ( bu hakaret değil gerçek modlar çıkıp hakaret ediyon demesin, yalancıya ne denir söylesinler :d)
    6. Aynı soruyu evirip çevirip 3 tür tekrarlıyor
    7. tespit edilmesi İMKANSIZDIR diyor duyun :d gm ve modların anlamıcağı şeyi adam anlıyor az ders alın işe alın adamı ağzı kokuyo ekmek verin yeter
    8. Canım macro cezanlandırılmıyosa dorp azaltın ne demek , macro serbest olsa cz de asaslar 5 kat artar okçular aynı şekil , yayıncılar bile 10 a katlanır :d
    Ve sen kimsin de bus drobunun kaldırlmasına bu akdar taktın sanki kaele alıyolar sizide sırf yazmamın sebebi yeni insaların beyninin yıkamamanız içindir,

Skill dizilimini bilmeden "makrosuz hareket eder" demek komikliktir

O zaman mageler her geniede ordan oraya koşup dururdu, dalga geçiyorsunuz resmen insanlarla şu konu altında

Ancak şu da bir gerçek "Aoc' slotundaki mageler makro ile atak yapıyor". O kadar hızlı saldırmaz mage, 56 sı çok yavaştır geniede. Makro ile bunu hızlandırıyorlar sadece.

Bak sana yine bir şey öğrettim hem de bedava

Senior Member
    @ScORp_LiON sürekli koreko ile oyuncu kitlesi farkı var diyorsunuz.Evet gerçekten var koreko da aoc slotu bus atabilir çünkü oyuncu kitlesi farkı var orada ki oyuncular geçimini sağlamıyor oyundan dolayısıyla bu slota düzenleme getirilmesi için sesinizi çıkarmanız gerekiyor.

Senior Member
    Hocam at cr ye incelesinler . Adam 20 bin TL ortaya koyuyor neden hala inat ediyorsunuz

Banned
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hocam at cr ye incelesinler . Adam 20 bin TL ortaya koyuyor neden hala inat ediyorsunuz
    hesabımda 100 bin tl yok ama :d nakit 10 bin tl vericem kalanı senet yapcam , yeterki bana ayda 100 gb kar bıraktığını göster onu geçtim günde 150 bus kasıldığını gösteren net video paylaş sağ altta her gelen busu görmek istiyorum, günde 105 ile 120 bus atan slottan ben dah ao kadar alamadım en şanslı gününde olsanda o bus gelmez hadi 100 bin tl benden :d