Page 6 of 26 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 251
    Senior Member
    Nickname
    Dreamwalker
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    3 okçu koy 3 mageden seri keser, yok öyle bir üstünlük magelerce.

Senior Member Wizard7307's Avatar
    Senin elinden bi slot mu aldılar nedir bu acının kaynağı dostum,ha gerçekten varsa macro koxp vesaire çek videonu at crye işlemleri yapılsın. Ki zaten belli slotlar rutin olarak zaten kontrol ediliyor gm tarafından. Çok dert etme bu oyunu bu kadar

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...highlight=farm

Sallamıyoruz kardeşim keşke sallasak da 1-2 gb kassalar haksızlık etmiş olsak. Ama çatttırr ççaatırrr günde en az 4-5 gb bırakıyor o slotlar malesef. hight classı ve coinsini de hesaba katarsak.

Ayrıca 83e kasılan çarlar da ringlenip satılıyor. Macro ile hapse girmiş girmemiş önemli değil ban yemeye yakın ringliyorlar satıyorlar çarları.

Genie altına da macroyu dayıyorlar ıspatlayamıyorsunda.

Görev yapanları da engelliyorlar. Ben şahsen diğer serverlar umrumda değil, bilinçli bir kullanıcı olarak hakkımı arıyorum. Bu slotların bu kadar drop bırakmasını istemiyorum. Bariz oyunu oynayan exp kasan görev yapan pk atan hatta pazar yapan yani bu oyunun oyuncusunun menfaatlerine ters düşüyor bu slotlar.

Afq amip gibi kas hiç bir engeli de yok.

Cz deki aoc slotunu bu slotlar karıştırmayın veya karşılaştırmayın bile. Orası cz orda ne kadar drop varsa pk ya katkı sağlıyor para olan yerde pk döner. Eslanttaki bu aoc slotunda mageler kasmasın meleeler kassın falan demiyoruz, bu slotta kimse kasmasın. Kasıyorsa 5-6gb değil 2gb bıraksın diğer slotlar gibi.

Çünkü riski yok akarı kokarı yok, 4pc si veya multisi olan bir amip kolayca ayda 3000+ lira kaldırıyor ve sadece serveri sömürüyor. Oyunu paraya dönüştürüyor. Buna dur denmeli yönetim tarafından.

SIRIUSTA ESLANTTA AFK KASAN AOC SLOTUNU VE SERVERİ SÖMÜREN AMİP İSTEMİYORUZ NOKTA !
    Sağlam saçmalamışsın vallahi.Dediğin slotta magemi kastım saatlerce, 4-5 gb yi kim diyorsa sağlam atmış, birileri de yutmuş. Max 3gb dir o da dc preli olması durumunda tüm partinin.

Onun dışında oyun bu, para olarak baktığın bariz. Gb al sat yaparak, bu kafayla bir yere varamazsın. Oyun bu, farmını yap, itemini kas, pk nı at. Olay bundan ibaret. Senin gibi gb yüksek diye siriusta oynayan insanlar elbette ki kendi kafasında olanları çekemezler. Geçmiş olsun sana

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Sağlam saçmalamışsın vallahi.Dediğin slotta magemi kastım saatlerce, 4-5 gb yi kim diyorsa sağlam atmış, birileri de yutmuş. Max 3gb dir o da dc preli olması durumunda tüm partinin.

Onun dışında oyun bu, para olarak baktığın bariz. Gb al sat yaparak, bu kafayla bir yere varamazsın. Oyun bu, farmını yap, itemini kas, pk nı at. Olay bundan ibaret. Senin gibi gb yüksek diye siriusta oynayan insanlar elbette ki kendi kafasında olanları çekemezler. Geçmiş olsun sana
    Gerçekçi yaşamak lazım oyun olduğunun farkındaysan bir kısım kişilerin senin değimin ile ayda ''4500lira'' yatarak kazanması ve oyunu oynamamasına sesimizi çıkartıyoruz, neden bu kadar rahatsız etti seni ? Kasan kişiler Çar dizmiyor PK atmıyor. GB yüksek diye oynayacak biri değilim. Çarımı dizer pk mı atarım her serverda. Çok şükür halim vaktim yerinde, 10 seneden uzun süredir de oynuyorum oyunu senden akıl alacak değilim. Benim çarım yaklaşık 10bin lira ediyor para vermeden yılların emeğini biriktiren insanlar da var, bu para benim cebimden çıktı ister para olarak bakarım ister zevk olarak bakarım ister yılların emeği olarak bakarım orası beni bağlar, sonuçta bazıları gibi sigara parasına gb satıp oyun oynamıyorum, full pus çekiyorum sc çekiyorum ekibim ile akşam işten gelince stress atıyorum. Bu server neden böyle kalabalık ve gb si yüksek biliyor musun ? Bizim gibi insanlar yüzünden. Pişkin pişkin yazarken şunu bil isterim altardan vegadan farkımız varsa bu laf ettiğin insanlar sayesinde bilgine.

Yönetim sırf bu kişiler kazanmasın diye çöp slotlarını bozdu, yakın zaman da delosu bozdu. Bütün her şeyi cz ye taşıdı mı ? Taşıdı. Neden yaptı bunu ? PK dönsün diye. Oyuncular para kazandırsın diye kendilerine.

Eslant aoc slotundan haberleri olmayabilir, olmama ihtimaline karşı forumda konu açıyoruz oyunculuk hakkımızı ve görevimizi yapıyoruz. SİZE NEDEN BU KADAR BATIYOR ? Yoksa multin mi var koçum sen de o tayfadan mısın ?
    Oyun içi nick ver bakalım aslını görelim ?
    Last edited by HardcoreMidgard; 08-21-2019 at 12:03 AM.

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Gerçekçi yaşamak lazım oyun olduğunun farkındaysan bir kısım kişilerin senin değimin ile ayda ''4500lira'' yatarak kazanması ve oyunu oynamamasına sesimizi çıkartıyoruz, neden bu kadar rahatsız etti seni ? Kasan kişiler Çar dizmiyor PK atmıyor. GB yüksek diye oynayacak biri değilim. Çarımı dizer pk mı atarım her serverda. Çok şükür halim vaktim yerinde, 10 seneden uzun süredir de oynuyorum oyunu senden akıl alacak değilim. Benim çarım yaklaşık 10bin lira ediyor para vermeden yılların emeğini biriktiren insanlar da var, bu para benim cebimden çıktı ister para olarak bakarım ister zevk olarak bakarım ister yılların emeği olarak bakarım orası beni bağlar, sonuçta bazıları gibi sigara parasına gb satıp oyun oynamıyorum, full pus çekiyorum sc çekiyorum ekibim ile akşam işten gelince stress atıyorum. Bu server neden böyle kalabalık ve gb si yüksek biliyor musun ? Bizim gibi insanlar yüzünden. Pişkin pişkin yazarken şunu bil isterim altardan vegadan farkımız varsa bu laf ettiğin insanlar sayesinde bilgine.

Yönetim sırf bu kişiler kazanmasın diye çöp slotlarını bozdu, yakın zaman da delosu bozdu. Bütün her şeyi cz ye taşıdı mı ? Taşıdı. Neden yaptı bunu ? PK dönsün diye. Oyuncular para kazandırsın diye kendilerine.

Eslant aoc slotundan haberleri olmayabilir, olmama ihtimaline karşı forumda konu açıyoruz oyunculuk hakkımızı ve görevimizi yapıyoruz. SİZE NEDEN BU KADAR BATIYOR ? Yoksa multin mi var koçum sen de o tayfadan mısın ?
    Oyun içi nick ver bakalım aslını görelim ?
    Damarına basınca nasıl da konuşuyorsun 10 bin liralık çarın varmış, güzel para basmışmış. Sen kazandırıyorsun bilader o zaman o ayda 4500 lira kazanıyor dediğin adamlara. Kafanı çalıştır biraz, sen ağladığın adamların gb sini gerçek parayla alıyorsun. Şu oyunu bozan bi kafa varsa o da seninki gibi "para basıp gb alayım" kafasındaki insanlardır. Bu yüzden Aocdaki adamlar 4500 lira kazanıyor, senin gibiler yüzünden Sonra da konu açıp burada ağlıyorsunuz. Enteresansınız vesselam. Çok ağlayacağına aç bi mage git, sende kas, multi kullanmana gerek yok, 3 kişi bulursun illa ayda 4500 lira kazanacağız dersen. Öyle bir para da yok, saçmalıyorsunuz, o kadar büyük paralar dönse adamlar salak mı da akşama kadar elleriyle zar zor ölen bahçedeki yaratıkları dönsün. Herkes mage açar, oraya genie bırakır. Hayal ürünü bunlar. bak ağlayacağına git mage aç, 3 arkadaşını da bul, kafandaki seri dönme muhabbetini dene bakalım, ayda da 4500 lira kazanın ne diyim. Gb alan da şu oyunun yüz karasıdır, satan da.

Bu arada size batıyor demişsin de sabahtan beri bağıran sensin, sana neler oluyor arkadaşım Sana sanki batmakla kalmamış

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Damarına basınca nasıl da konuşuyorsun 10 bin liralık çarın varmış, güzel para basmışmış. Sen kazandırıyorsun bilader o zaman o ayda 4500 lira kazanıyor dediğin adamlara. Kafanı çalıştır biraz, sen ağladığın adamların gb sini gerçek parayla alıyorsun. Şu oyunu bozan bi kafa varsa o da seninki gibi "para basıp gb alayım" kafasındaki insanlardır. Bu yüzden Aocdaki adamlar 4500 lira kazanıyor, senin gibiler yüzünden Sonra da konu açıp burada ağlıyorsunuz. Enteresansınız vesselam. Çok ağlayacağına aç bi mage git, sende kas, multi kullanmana gerek yok, 3 kişi bulursun illa ayda 4500 lira kazanacağız dersen. Öyle bir para da yok, saçmalıyorsunuz, o kadar büyük paralar dönse adamlar salak mı da akşama kadar elleriyle zar zor ölen bahçedeki yaratıkları dönsün. Herkes mage açar, oraya genie bırakır. Hayal ürünü bunlar. bak ağlayacağına git mage aç, 3 arkadaşını da bul, kafandaki seri dönme muhabbetini dene bakalım, ayda da 4500 lira kazanın ne diyim. Gb alan da şu oyunun yüz karasıdır, satan da.

Bu arada size batıyor demişsin de sabahtan beri bağıran sensin, sana neler oluyor arkadaşım Sana sanki batmakla kalmamış
    Ya o SAĞLIKÇIYA cevap verme SAĞLIĞI bozulmuş sürekli mantıksız konuşuyor ayda 4500 lira kazanıyorlarmış bilmem ne cevap vermeye gerek yok

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Ya o SAĞLIKÇIYA cevap verme SAĞLIĞI bozulmuş sürekli mantıksız konuşuyor ayda 4500 lira kazanıyorlarmış bilmem ne cevap vermeye gerek yok
    Maalesef sallaması kolay. Çöp slotundan 100 gb kazanılıyor günlük diyim ben de, nasıl olsa boşa sıkılıyor

Savunan arkadaşlar neden savunuyor bilmiyorum yarası olan gocunur ama forumda bazı konuların altında kuyruk acısından kıvranan bazı mage arkadaşlar iyi zırlıyor

Bence de esland apostle of cold slotları ya drobu kesilmeli ya azaltılmalıdır sayın moderatör arkadaşlar. Oyun farmcı satıcı magelere kalmadı evelallah.

Senior Member
    benim derdim onların yaptığı farm değil, bizim yapamadığımız görevler. 3 okcu koy 3 mageden fazla keser diyen arkadaşın oyun bilgisi ape slotundan ibaret galiba? mage 80 skili ile 5k vuruyor senın skil vurcak 1k hadi diyelim çok iyi itemin var çok iyisin 2k vursun. adam 3 mage çiftleyip 2 şer 80 atınca 30k dmg etcek sen kaç vuracan? mesela?

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    daha forumda 12 mesajı olan nickimickinini ismi olmayan fake hesap açılmış kişiler bu konu dillendirildiğinde yırtık dondan çıkar gibi yorum yapıp slotlarını savunmaya çalışıyorsa demekki bazı şeyleri doğru yapıyoruz.

Anonim zırtlaklar muhattab değilsiniz, muhattab gm ekibi ve eminiz ki gerekli düzenleme en kısa sürede gelecek.