Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
    Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yaratik diyen üstün (buyuk deha) insan.oyle bir yaratigim ki cahil gordumu gulup gecerdim ama once bir sorayim. Birilerine ithafta bulunmadan once bi arastirdin mi? Yok! bu acilan ilk birlesim (ayni serverler icin)konusu mu? Degil! Sen adamin avukati misin? Yok! Eee?

Senior Member
    Quote Originally Posted by darbzen2o12 View Post
    "oyuncu" Kac kisiyi bizzat gordunuz oyun parasini satipta gidip tavukdoner ve sigarasini alan? Herkes gunde 'xx' saatten fazla aktif olamiyor ,istesede olamaz... hadi oldu diyelim ki zaten olmamasi gerek ,hayat offlayn degil . En azindan ben olamiyorum. 2-3 saat elimle oynuyorsam gerisini genieye birakiyorum. Vegada oynayan bir vatandas velevki kopekolduren ve sigara parasini cikariyor diyelim kac saat farm yapmasi lazim? Hadi yapti diyelim kopekoldureni soyle mabadini yayip keyif catarak icebilecek vakti kalacak mi?
    Ya bunlar işsiz tayfa herkesi kendileri gibi işsiz zannediyor ya da zannetmiyor genie kalksın bunlar çar kasıp millete fahiş paradan satsın istiyorlar . İşinde gücünde olan adama saygıları yok . Napacam ben yıllık izin kullanıp çar mı kasacam a....... herhalde genie olacak . Boş konuşuyorlar ya salla.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Pazarcı iş başında . Hayırlı işler reis
    Pazarcı veya pkcı. Görünen köy kılavuz istemez. Altar'da dönen pk akşam 11 ile gece 01 arası. Millet artık valkyre kanat vs. almamaya başladı.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Malesefki gerçekler bazi kişilerin kuyruguna denk geliyor acıdan sızlıyorlar.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Pazarcı iş başında . Hayırlı işler reis
    Pazarcı değilim dostum halis mulis oyuncuyum. Siriusta ve Rosettada çarlarım var gelip pm atabilirsin.

Görünen köy klavuz istemez.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Pazarcı değilim dostum halis mulis oyuncuyum. Siriusta ve Rosettada çarlarım var gelip pm atabilirsin.

Görünen köy klavuz istemez.
    Rosettada olduğun belli zaten +10 item kaynayan serveri olympia ile birleştirdin hayırlı olsun araba paran çıktı

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Siriusa geç kurtul herkes gibi. herkes batan gemiden kurtulup karada kurulu düzene geçiyor.

Şu tabloya bak gece 2 de çekilen foto, komedi altarın veganın falan toplamı sirius2 nin pazarının ve pk sının yanına yaklaşamıyor.

Oyunu oynayacak bir sirius kalmış bir de destan diğer tüm sunucular çöp birleşip tek sunucu olsalar belki bir halt olur

Ares+Diez+Gordion birleşmeli bir server olmalı.

Olympia+Rosetta birleşmeli bir server olmalı.

Altar+Vega birleşmeli bir server olmalı.

Sirius

Destan

Toplam 5 sunucu yeterli. Diğer sunucular boşa elektrik yakıyor boşuna hosting server makinesi yiyorlar.
    Rosetta ve Olympia birleşmesimi

Ya sen yakın zamanda oyun oynamadın yada rüyanda bile göremeyeceğin birşeyi şuur kaybı altında gelişi güzel düşündün yazıya döktün.Arada uçurumlar var abuk sabuk isteklerde bulunmayın artık.

Quote Originally Posted by gofgof2019 View Post
    Konuyu açan arkadaş sadece bir öneride bulunmuş adamı konuyu açtıgına pişman ettiniz nasıl yaratıklarsınız biraz saygı duyun düşüncelere...
    Konuyla ilgili yorumun varsa yap yoksa avukatlık yapacaksan avereliği bırakıp hukuk okuyacaksın sonra bir adliye bulup bu icraatını orda yapacaksın.Nasıl bir yaratıksın ki kendi sınıfından olanları bu şekilde ithamlıyorsun o da ayrı bir soru işareti.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Sızlanmayın server birleşirken kim ne kadar kar edecek item durumu ne vs bakılmıyor. Geçmişte bunun bir çok örneği var. Biz midgardda oynarken +6 buju 1000lira iken +6 kro setle pk atarken, europa ve edanayı dayadılar. +8 bujular moonlar 200lira idi oralarda siz hesap edin. 15 milyarlık çarlar 1 günde 2milyara düştü. Kimse kimsenin ne kadar kar edecek etmeyecek mağdur olacak olmayacağına bakmıyor.

Oyuncu yoğunluğuna göre server birleşiyor. Manes olympia birleştiği gibi midgard edana europa birleştiği gibi rosetta ve olympia da birleşecektir.

Bundan herhangi bir kar sağlayacağım için değil ( zerre itemim kalmadı rosettada sattım hepsini ) gerçekler böyle olduğu için söylüyoruz.

Zamanında biz de çok ağladık bu forumda ne olur birleştirmeyin diye, o yüzden diyorum boşa göz yaşlarınızı dökmeyin seve seve birleşecek.

Herhangi bir birleşim görmek istemiyorsan uzun vaadede bile hiç bir serverla birleşmeyecek olan 2 server var sirius ve destan gidin onlardan birine başlayın rahat rahat oynayın.

Senior Member
    ALTARDA pk bitmisse adam siriusdan fazla nasıl leader point kasabilio Mosqueteros clanindaki oyuncular 350k leader kasmıs bence siriusdan ddaha kaliteli pk döndügü ortada

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vkduh26 View Post
    ALTARDA pk bitmisse adam siriusdan fazla nasıl leader point kasabilio Mosqueteros clanindaki oyuncular 350k leader kasmıs bence siriusdan ddaha kaliteli pk döndügü ortada
    Manipülasyon bunlar. Tek dertleri gb'nin TL karşılığı. Başka dertleri yok.

Undy sc kaldırılsın konusunda 50 tane mesajı olan biri vardı. Undy sc şöyle red pot böyle kalksın da kalksın diye her gün mesaj atar, konuya yazanlara inatla kendi fikrini kabullendirmeye çalışırdı. Undy sc red pot kalktı, 1 ay sonra eleman başka konuya oyunu/forumu bırakıyorum diye mesaj yazmıştı. O gün bugündür yazmıyor. Lure güncellemesinden sonraydı sanırım. Büyük ihtimalle de oynamıyor artık. Bu server birleşsin diyenlerin çoğu da server birleştikten birkaç ay sonra bırakıp gidecek adamlar. Çoğu cebinin peşinde.

Adamın ares-diez'den haberi yok, gordionda oynuyor, gordionun durumuna bakarak ares-gordion-diez birleşsin yazıyor. Ares-gordion, diez-gordion değil bak hepsi birleşmeliymiş. Areste o kadar exp kasan olmasına rağmen dün gece 3'e kadar pk dönüyordu. Bunu bilmez görmez ama 3 server birleşsin der lşkfsdkdflsş