Results 1 to 10 of 10

Post Bug'lı Görev Listesi

Bazı görevler halen bugta. Bazılar senelerden beri bugta. Emin olun ki buglı görevi düzeltmek bu oyunda yapılacak en kolay şey.

Bug'lı görevler. (El Morad'ım Karus'un bug'lı görevlerini bilmiyorum.)

Saving Leia's Parents - King Aif = El Morad Castle'da bir görev. Sizden Ape keserek, Ape'lerden düşen Ape Prison key ile ape slotunun arkasında bulunan üç kafesteki tutsakları kurtarmanızı istiyor. Fakat anahtarları düşürseniz bile o prisonlara sağ tıkladığınız zaman hiçbir şey olmuyor. Normalde ekrana bir diyalog gelirdi mahkumu kurtardığınıza dair ve arkasından da NPC spawnlanırdı. Fakat şimdi ise, prisonlara sağ tıkladığınız zaman hiçbir şey olmuyor

Ascetic Görevi , [NPC Tabeth] = Bu görev 7 keys görevine benzer bir görev. Fakat 2. NPC'den sonra 3. ve 4. sanırsam 5. NPC'de dahil, NPC'leri bulamıyorsun. Bu yüzden bu görev tamamlanamıyor.

Ronark Land'da Uranos NPC'nin görevi sadece diyaloglardan oluşuyor. Diyalog sonunda hiçbir görev verilmiyor.

Kaçırdığım bug'ta olan bir görev varsa Karusta veya El Morad'da, bu konunun altına yazın belki dikkatlerini çeker ve fixlerler. (umarım)
    Last edited by Blackyy306X; 08-18-2019 at 06:24 AM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Blackyy306X View Post
    Bazı görevler halen bugta. Bazılar senelerden beri bugta. Emin olun ki buglı görevi düzeltmek bu oyunda yapılacak en kolay şey.

Bug'lı görevler. (El Morad'ım Karus'un bug'lı görevlerini bilmiyorum.)

Saving Leia's Parents - King Aif = El Morad Castle'da bir görev. Sizden Ape keserek, Ape'lerden düşen Ape Prison key ile ape slotunun arkasında bulunan üç kafesteki tutsakları kurtarmanızı istiyor. Fakat anahtarları düşürseniz bile o prisonlara sağ tıkladığınız zaman hiçbir şey olmuyor. Normalde ekrana bir diyalog gelirdi mahkumu kurtardığınıza dair ve arkasından da NPC spawnlanırdı. Fakat şimdi ise, prisonlara sağ tıkladığınız zaman hiçbir şey olmuyor

Ascetic Görevi , [NPC Tabeth] = Bu görev 7 keys görevine benzer bir görev. Fakat 2. NPC'den sonra 3. ve 4. sanırsam 5. NPC'de dahil, NPC'leri bulamıyorsun. Bu yüzden bu görev tamamlanamıyor.

Kaçırdığım bug'ta olan bir görev varsa Karusta veya El Morad'da, bu konunun altına yazın belki dikkatlerini çeker ve fixlerler. (umarım)
    King Aif görevinin belli bir süresi var sanırım. Geçenlerde en sağdaki zindandan King Aif çıktı kestim. Sonra defalarca denedim hiç çıkmadı. Sanırım belli zamanlarda zindan dolu oluyor, tam bir detay yok.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Saving Leia's parents'ta tek tek kafesleri deneyin. Soldan en baştakinde spawn olmadı, 2. ya da 3. kafesi deneyince spawn oldu bende de.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ascetic zor oldu ama ben bitirebildim.

2. anahtarcı yok ki haritada?

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Blackyy306X View Post
    2. anahtarcı yok ki haritada?
    İnternetten npclerin nerede olduğunu gösteren yardımcı konular var. Onların dedikleri yerlerde yoksa sorun vardır.

İnternetten baktım, kordinasyonlara gittim. Yarım saat boyunca Eslant'ı gezdim, sadece 2. anahtarcı yok. 2. Anahtarcı Satiros'ların orada gösteriliyor videolarda felan ama yok. 2. Anahtarcının bugla olduğu hakkında konuda açılmıştı sanırım halen çözülmemiş.

https://forum.nttgame.com/forum/show...c-2-Key-sorunu

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    İkisinide yapan sayısı 2 elin parmaklarını geçmez. Humanda chat görevinde bug vardı düzeltildi mi o? EMC'deki prieste gidince kabul etmiyordu ünlem işareti kalıyordu öyle. O görevin devamında en az 100 m exp geliyordu.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Lunar Valley'deki Leia görevi de bug'lı. NPC'ye sağ tıklandığında herhangi bir şey olmuyor.

Ascetic görevinde 7 anahtarıda bulsanda görev tamamlanmıyor. Görevi yaparken 2. soruyu iki kere yaptım. Ve NPC'ler dupelenmeye başladı. Tabeth'e verseniz bile hic bir sey olmuyor.