Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Charım neden ban yedi

merhaba...sirius serverinde oyun oynamaktayım.dün akşam işten geldiğimde drakiye girdim ve başka birşey yapmadan oyundan çıktım.
    bugün oyuna girmeye çalıştım fakat tpt/cr yazısı ile karşılaştım. Ben oyunda yokken neden banlandım bu 1...2. olarak beni şikayet eden şahıs karakteri priest mi ?.... (drakide 1. sıraya girdim)....3. olarak beni illegal program kullanırken nerede görmüş...

benim yaşım 45 ben bu charı pazardan ringli şekilde aldım.83 lvl priest.nick : ottomanpriest...akşamları işten gelirim yetişirsem ft yetişemezsem jr draki girer çıkarım.malum çalışan insanlarız.

lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkür ederim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Junior Member
    gönderdim zaten eski bir oyuncu olarak ban sebepleri tatminkar değil.şikayet üzerine ban atılmaz..eskiden serif olayı çıkartmıştınız o zamanda slot kavgaları çıktığında kimin serif tanıdığı varsa karşı tarafı hapse attırıyordu.şu oyunu azcık adaletli yapın ki insanların ne emekleri ne de paraları boşa gitmesin.
    Bizler vakit geçirip stres atmak için buradayız. gidin gb cileri banlayın.