Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Gereksiz Ban Sirius

ID: x oyuncu karakter ismi lAK47l .16.8.2019 günü Sirius serverinde maradonda pazar baktığım esnada karakterim dc yedi. Oyuna tekrar girmek istediğim esnada tpt ekranı aldım. konuyla yetkililerin ilginmesini istiyorum. Premiumlu karakterin üzerinde gb ve item varken maradonda dolastığı esnada nasıl bir illegallik görülüyorda karakter banlanıyor. Siz yetkililere iletilen ve söylenmeyen bir konu mu var.
    Last edited by SkCLucky; 08-16-2019 at 02:09 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Junior Member
    Ticket te attım uğradığım haksızlık dolayısıyla ama arkadaşlar genelde bu konularda standart oluşturulmuş metinleri gönderiyorlar

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    15 Ağustos tarihinde karakteriniz zindan bölgesine gönderiliyor ve siz 16 Ağustos tarihinde ara vermeden illegal program kullanmaya devam ediyorsunuz.

Hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır ve tekrar aktif hale getirilmeyecektir.

Bilginize,