Results 1 to 10 of 10
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)

Level Düşüp RLB Girmek

Yetkililerden ya da daha önce denemiş gerçekten tecrübe etmiş arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

69 level karakterimi Cz'ye kasiyordum 74 level oldum. Ancak level kasmanin benlik iş olmadığını farkettim. Ve tekrar 69 a düşürüp tekrar RLB oynamak istiyorum.

Karakterin 70 skili açılmadı. Ancak 70 görev silahı görevi Npc'den alınıp yapıldı, görev tamamlandı ancak Npc'den silahı henüz almadım.

Bu karakteri 69'a düşürdüğümde tekrar RLB haritasına girebilecek miyim?
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    girebileceksin lvli düşür skill stat point sıfırla 70 silahını zaten giyemezsin 69 a düşünce 70 lvl istiyor giymek için

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Normal şartlarda 70 Quest görevi yaptıysanız RLB haritasına giremezsiniz. Görev sıfırlama olduktan sonra girme ihtimaliniz olabilir deneyip bildirebilirsiniz

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Normal şartlarda 70 Quest görevi yaptıysanız RLB haritasına giremezsiniz. Görev sıfırlama olduktan sonra girme ihtimaliniz olabilir deneyip bildirebilirsiniz
    Baya kişi sormuş bunu zamanında forumlarda araştırdım. 69'a düştüm skil stat sıfırlama parası ayarlayabilirsem bu konuya nokta koyacam.

Ancak görevi alıp yapmama rağmen görevi npc'ye teslim etmedim. Ayrıca CZ chat görevlerini de yapmış olmama rağmen 70 silah görevini yaptığım bir karakterle RLB'ye gitmeyi denediğimde aldığım hata ile levelini düşmek istediğim karakterde aldığım hata farklıydı. Bu farklılığı görünce içim rahatlayip level düştüm.

Birinde danger from monster hatası verirken diğerinde kalite/yeterlilik hatası verdi.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,
    Yetkilisini Oyunla ilgili bi konuyu oyuncuya "denede bizde öğrenelim" diyecek duruma düşüren başka oyun var mıdır?

BelirsizLikOnLine

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by VSTiTrek View Post
    Yetkilisini Oyunla ilgili bi konuyu oyuncuya "denede bizde öğrenelim" diyecek duruma düşüren başka oyun var mıdır?

BelirsizLikOnLine
    Normalde giremiyor diye belirtim. Görevler sıfırlanınca belki sistem yapmadı sayar girebilme ihtimalinden bahsettim.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Normalde giremiyor diye belirtim. Görevler sıfırlanınca belki sistem yapmadı sayar girebilme ihtimalinden bahsettim.
    Efendim bende bilgi ve kaynak eksikliğinden. Bizim bilgi kaynağımız ne? Ciddi oranda tecrübe. Geçenlerde pt deki adam sayısı coin üzerine bi konu oldu. Ordada sağolsun biri vaktiyle not almış tecrübesini paylaştı. Peki olması gereken ne? "Şu olursa bu olur, o şartlarda böyle olur vs" en azından yetkililerin ulaşabileceği adam gibi bir kaynak olmalı. Belki var ama yetersiz.

Bu gün popüler oyunlara bakın. Her detayı oyuncusuna bildiriyo. Biz Edison gibi dene dene bul uğraşıyoruz.

NTesla nın Edisona söylediği basit ama mânidar çok hoşuma giden bi sözü var, mealen şöyle:"biraz teorik çalışmayla yüzlerce deneye vakit harcamaktan kurtulabilirdi"
    Benim gözümde bu afedersiniz ama ciddi enayilik.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim burdakiler bilmiyor, görevi üstüne aldın mı npc den? Eğer almadıysan görevi iptal et skillin açık bile olsa 69 a düştüğünde stat skill sıfırlatıp girebilirsin. 70 i yapıp itemi üzerine aldıysan çöpe at bekle 1 hafta sonra görevler sıfırlanıcak tekrar dediğim gibi 69 a düşüp girebilirsin.

10 senedir rlb oynuyoruz, şu oyunun en güzel haritasıdır. Aksini iddaa edenin de low class upgrade scrolldan farkı yoktur.

Senior Member
    Görevler sıfırlanınca 70 görevi de yapılmamış sayılıyor o zaman reb1 olmamış 70 ve 80 görevini yapmamış 83 bir karakteri full skill 69 a düşürüp base de uzun süre oynamıştım sizde yapabilirsiniz.

Senior Member
    Merhaba,
    Geçen yıl denedim görevler sıfırlanınca girilebiliyor.