Results 1 to 10 of 10

Thread: Nttnow hakkinda

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Nttnow hakkinda

Merhabalar x telefonuma bir kod gönderip bu siteden giriş yapıp karakterimi güncellemem gerektiği söylendi yoksa girişim engellenicekmiş konu hakkında bilgisi olanv eya aynı şey sizlere de gönderildi mi yoksa bir sahtekarlık söz konusu mu ?
    Last edited by SkCLucky; 08-16-2019 at 01:57 PM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Dolandırıcılar dikkat et sakın gönderilen linklere tıklama.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    x sitede bu efendim sitede giriş harici hiçbirşey çalışmıyor büyük ihtimal bir sahtekarlık var en tuaf konu ise mesajın telefonumda nttgame adı altına nttnow için şifre aldığım ve kurduğum bu zamana kadar oynadığım mesajların altına gelmesi
    Last edited by SkCLucky; 08-16-2019 at 01:59 PM.

Member RizeliOyuncu's Avatar
    Nickname
    ReginaMeis
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Şüpheli sitelerin linklerini -en azından tıklanabilir halde- bu forumda paylaşmassan yerinde bir haraket olur. Zaten konuyu açtığında yazmışsın ismini. Bilinçli olmayan oyuncularımız linke tıklayabilirler. Dikkatli olmakta fayda var

Senior Member cYkParsing's Avatar
    sahte site link arada e harfi var.
    sms şirketleri istenilen her şekilde başlık ismi yazıp mesaj gönderebiliyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RizeliOyuncu View Post
    Şüpheli sitelerin linklerini -en azından tıklanabilir halde- bu forumda paylaşmassan yerinde bir haraket olur. Zaten konuyu açtığında yazmışsın ismini. Bilinçli olmayan oyuncularımız linke tıklayabilirler. Dikkatli olmakta fayda var
    yasal işlem başlatırlar belkim diye attım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu konu hakkında sürekli insanları bilinçlendiriyoruz ancak hala bu tür fake site, forum ve sosyal medya sayfalarına inanan oyuncular olabiliyor. Sadece resmi site, forum ve sosyal medya sayfalarını takip ediniz. Nttgame sizi bir ödül için bir yere yönlendirmez, sizden hesap bilgilerini istemez.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Bahsi geçen site için gerekli adımların atılması için bilgi verildi.

Junior Member
    Bana dün nttgame.com sms kutusuna mesaj geldi hesabınızı güncellemeniz gerekmektedir diye bende ticket attım ve item kitleme şifremi unuttugum için sorun yaşadım ve tekrar tiçket atmam gerekti bu sabah attıgım 2 tiçkete yine nttgame.com sms kutusuna tiçketiniz cevaplandı size söylenilen komutları dinlemeniz gerekmektedir aksi takdirde hesabınız engellenecek diye 1 saat sonra item kilitleme sorununu çözmemiz için otp şifrenizi kaldırmanız bizden mesaj gelene kadar beklemeniz gerekmetedir diye bir mesaj geldi otp şifremi kaldırmadım fakat 09:00-11-00 arası carım soyuldu bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek kimse yokmu 24 saat dolmadan tiçket atamıyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu konu hakkında sürekli insanları bilinçlendiriyoruz ancak hala bu tür fake site, forum ve sosyal medya sayfalarına inanan oyuncular olabiliyor. Sadece resmi site, forum ve sosyal medya sayfalarını takip ediniz. Nttgame sizi bir ödül için bir yere yönlendirmez, sizden hesap bilgilerini istemez.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Bahsi geçen site için gerekli adımların atılması için bilgi verildi.
    Bende hem bu yüzden hemde forumdaki arkadaşlara bilgi vermek amacı ile paylaşmıştım çünki tam da nttgame in hesabının mesajlarının oraya geliyor mesaj yani insanların sizden gelen bir mesaj olduğunu sanmaları çok normal bir durum gerekli adımları hızlandırırsanız eğer bir çok insanın mağduriyetnin önüne geçmiş olursunuz şimdiden teşekkürler

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hesabim3334 View Post
    Bana dün nttgame.com sms kutusuna mesaj geldi hesabınızı güncellemeniz gerekmektedir diye bende ticket attım ve item kitleme şifremi unuttugum için sorun yaşadım ve tekrar tiçket atmam gerekti bu sabah attıgım 2 tiçkete yine nttgame.com sms kutusuna tiçketiniz cevaplandı size söylenilen komutları dinlemeniz gerekmektedir aksi takdirde hesabınız engellenecek diye 1 saat sonra item kilitleme sorununu çözmemiz için otp şifrenizi kaldırmanız bizden mesaj gelene kadar beklemeniz gerekmetedir diye bir mesaj geldi otp şifremi kaldırmadım fakat 09:00-11-00 arası carım soyuldu bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek kimse yokmu 24 saat dolmadan tiçket atamıyorum
    hemen hemen aynısı başıma geldi farklı siteye giriş yapmışım okadar özverililer ki 1 hafta sonra otp yanlış yüzünden kitlediler lakin bende otp mi kaldırmadım 3 kere otp sıfırladım yanılmıosam sonradan aklıma geldi ve şifremi değiştirip tekrardan sıfırladım bu yüzden birşey yapamadılar