Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Angry Süre ile ortak jr girme saçmalığı

Gerçekten bıktıran durum.Sırf jr tıklayan sayısı bi ırkta 30 kişi az olsa bile cz pk pt kurar gibi eventa girebiliyorlar.Ben rasgele partye düşüyorum karşısı csw girer gibi clanca girme lüksüne sahip oluyorlar neden random oluşturulmuyor partyler? Adamların magesi bile tp mage 4 warrior vs vs bizde 3 pc ile jr giren andavallar bıktırdı artık şuna bir çözüm getirin.
    Last edited by GamesDepot; 08-16-2019 at 03:21 AM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    sayaç ilk başladığında direk tıkla ekipler geç tıklar.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    sayaç ilk başladığında direk tıkla ekipler geç tıklar.
    Şaka gibi yorum benim anlattığım senaryoda böyle bir durumun mümkün olabileceğini mi sanıyorsun?Yazı geçer geçmez 200 kişi tıklıyoruz nasıl ilk sırada tıklayayım? 5. gün 5 jr de kayıp.Kurianına kadar mevcud cz pk partyleri oluyor karşıda.Şans vs gibi politik cevaplar gelmezse sevinirim. NTTGAME en azından bunu çözebilir inancım tam.
    Last edited by Khenarth; 08-16-2019 at 07:35 AM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    beğenmiyorsan tıklama kardeşim sizede bişe yazmaya gelmiyor.

olan jr bu git sende 1 ekip bul öyle giriş yap böyle saçma birşey için jr değiştirilmez.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    beğenmiyorsan tıklama kardeşim sizede bişe yazmaya gelmiyor.

olan jr bu git sende 1 ekip bul öyle giriş yap böyle saçma birşey için jr değiştirilmez.
    Güzel kardeşim benim karşı taraf 20 kişi az olsa bile adamlar kafalarına göre aynı anda tıklayabiliyorlar diyorum. Sen gelmiş bana ekip bul aynı anda tıklayın diyorsun fazla olan ırkta nasıl aynı anda tıklayıp aynı partye düşebileceğiz izah eder misin bunu bana ?

Yok mu moderatörlerden haklı ya da haksız olduğuma dair bir cevap verme nezaketinde bulunacak?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Karma olsa daha iyi olur evet ama sizin de dediğiniz gibi kalabalık sunucuları bırakın 250 kişinin girdiği eski sunucularda bile aynı partiye denk getirmek zor olabiliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Karma olmasına gerek yok her jr konusuna yazıyorum yazacağımda. Yüksek levelden alçak levele doğru sıralanması lazım partilerin. Bu JR'den JR'ye girenler genelde hep 79 80 levele kasıp bırakıyor ve geneli mutlaka iki ya da daha fazla char sokuyor. Eğer yüksek levelden alçak levele olursa serverın asıl oyuncuları hiç bir şekilde bu tiplerle karşılaşmaz. Serverın asıl oyuncuları 83'e veya daha üstüne kasıyor çünkü. Hem bu sistem gelirse bence etkinlik daha rekabetli hale gelir aynı levellerle aynı levellerin karşılaşması daha yüksek olur. Hem NTTgame'inde işine gelir 80 83 levelde takılan adam sırf bu tiplerden kurtulmak için exp pre çeker genie alır rebten yürümeye başlar. JR küçümsenecek bir event değil pot parasına sc parasına küçümsenmeyecek derecede destek sağlıyor. Hiç yoktan hiç bir şey yapmayacaksanız bile SteamKO'daki gibi 2. charı sokmak için premium şart olsun. Adamlar rahat rahat hiç bir masraf yapmadan çifter çifter char sokup oyunu sabote ediyorlar her yerde.

Oyunun her yeri ayrı sıkıntı bıktırdı artık yemin ediyorum

Senior Member
    Reis bu yazı tipi nedir kör ettin bizi..