Results 1 to 10 of 10

Ryzen 2500x , RX 570 kasma sorunu

Windows 10
    Ryzen 2500x
    RX 570

AMD sistemlerde kasma oluyor vs biliyorumda yapabileceğim herhangi bi ayar vs var mı düşük fps alıyorum kalabalık ve efekt yüksek olan yerlerde

Birde 17 yıl olmuş artık bi iyileştirme yapamaz mı koreli amcalar AMD sistemler için

Senior Member cabbbaar's Avatar
    Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    1. si bilader Windows 10nu microsofttun sitesinden indir korsan kullanma gömülü botnetli geliyor içinde spectra virüsü var hiçbir anti çözüm bulamaz bir işe yaramıyor antiler hala sunucularda bile gideremediler kasma yapıyor o yüzden orijinal bir sürüm indir güncellemeri fulle masaüstünde görüntü ayarı/grafik ayarını bul en altta klasık seçeneği gözat tan oraya knıghtonline seç oyuna gir bütün efektleri fulle sonra pc reset at bu kadar

2.si anakartındaki chipsetler windows8 yada 7ye göre uyumluysa performans kaybı oluyor cogu fixlendi güncellendı ama şuan en iyi durumda ama eger kasmalar 1.sinde soyledıklerımle giderilmediyse işletim sistemini düşür tavsiye etmem ama şuan öle bir virüs dolaşıyorki pclerde anti virüsler bile çagre bulamadı daha hem bilgi cekıyor hemde sistemi zehirliyor öle melem bişe ama çalışıyorlar üstünde bütün intel ve amd ailesi inşallah hackerlerın üstesinden gelcekler

benim aklıma başka bişe gelmiyor şimdilik

Senior Member
    KOnuyla Alakası yok ama O işlemci yerine ryzen5 1600 serisinden alıp geri kalan paraya Rx590 alsaydın vea 1660 Ti Felaket bi bilgisayar olurdu ha Gereksiz yere işlemciye çok Para bayılmışsın

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    i7 4790K, RX 580 8gb, 16gb Ram, Windows 10 SSD'de kurulu ama bende de 1080p tam ekranda takılmalar oluyor. Çaresiz oyunu pencere moduna alıyorum.
    Pencere modunda takılma olmuyor ama kalabalık yerlerde 20-30 FPS'lere düşme oluyor.
    Bir arkadaş da korsan Windows sebebiyle demiş. Orjinal Windows kullanmama rağmen durum bu şekilde.
    Oyun da felaket seviyede optimizasyon sorunları var. Metro Exodus gibi bir oyunu yüksek ayarlarda çalıştıran bir sistemin bu oyunda kasmasının başka sebebi olamaz.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Windows orjinal

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    720p oynayın

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by eVyYyY View Post
    Windows 10
    Ryzen 2500x
    RX 570

AMD sistemlerde kasma oluyor vs biliyorumda yapabileceğim herhangi bi ayar vs var mı düşük fps alıyorum kalabalık ve efekt yüksek olan yerlerde

Birde 17 yıl olmuş artık bi iyileştirme yapamaz mı koreli amcalar AMD sistemler için
    Kalabalık ve efektin yüksek olduğu yerlerden kastın nedir? Örneğin çöp slotuna gittiğinde kasıyor mu ? veya ardream cz de hobgoblin keserken? veya boro farm yaparken yoksa maradonda mı kasıyor sadece?

bende intel xeon e5430 var 2007 model 4gb ram hd5550 128bit ekran kartı oda baya eskilerden
    emc eslanta 120fps herhangi bir kasma takılma nazlanma hiçbirşey yok. sadece cz bowlda fps düşüyor bide moradonda tabi
    varmı bi çözümü ?

Senior Member
    Ekran karti ayarlarindan KnightOnline.exe yi yuksek performansta calistirin ekran kartinin denetim masasindan bendede ayni problemler vardi cift ekran karti oldugundan ayarlardan hangi ekran kartini istiyorsaniz secmeniz gerekiyor.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eVyYyY View Post
    Windows 10
    Ryzen 2500x
    RX 570

Windows 10 Pro
    Geforce GTX 980 M 6GB
    16 GB Ram

Kasmayan bir sistem yok sanırım bu oyunda ilginç bir şekilde