Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad

Hapis cezası sistemi hakkında

Sorum şu daha önce diyelim bir hesaba kayıtlı toplam 8 karakter ile illegal program kullanıldı ve sonrasında herhangi bir karakter hapis cezası yedi ve siz bu hesabı çıkardınız hapisten ve illegal programı kaldırdınız bilgisayardan ve main karakteriniz ile legal oynamak istediniz, tekrardan hapis cezası yeme durumu olabilir mi geriye dönük?

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    yok mu bilgisi olan kimse

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Farklı tarihlerde yaptığınız kullanım sonucunda ceza sayınız artabilir. Örneğin; 01.01.01 ve 02.01.01 tarihlerinde kullandınız ve hapse gönderildiniz. Bu demek oluyor ki 02.01.01 kullanım kaydınıza göre tekrar ceza alabilirsiniz. Ceza sistemimizde bu yüzden 5. denemenizde hesabınızın süresiz olarak kapatılacağı belirtilmiştir. Ek olarak hesap desteği için lütfen destek ekibimiz ile görüşün.

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    5. denemeniz demişsiniz de ben bir kere hapis cezası aldım ve çıkardıktan sonra tekrar yeltenmedim illegale. ama yan karakterlerim geçen hafta 2 gün illegal kullandım diye sırayla hapse atılıyor. geçen hafta birsii girdi bu haftada yan karakteri girdi, bu böyle devam mı edece onu soruyorum. ben bir hata yaptım 2 gün boyunca illegal kullandım 2 sunucuda 8 karakter ile. şimdi sırayla bunları hapse mi atacaksınız onu soruyorum öyleyse çıkarmıycam hapisten yeni hesap açıcam. Ben artık legal oynamak istiyorum ama siz ısrarla hapis atıyorsunuz karakterime

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4Changzhi View Post
    5. denemeniz demişsiniz de ben bir kere hapis cezası aldım ve çıkardıktan sonra tekrar yeltenmedim illegale. ama yan karakterlerim geçen hafta 2 gün illegal kullandım diye sırayla hapse atılıyor. geçen hafta birsii girdi bu haftada yan karakteri girdi, bu böyle devam mı edece onu soruyorum. ben bir hata yaptım 2 gün boyunca illegal kullandım 2 sunucuda 8 karakter ile. şimdi sırayla bunları hapse mi atacaksınız onu soruyorum öyleyse çıkarmıycam hapisten yeni hesap açıcam. Ben artık legal oynamak istiyorum ama siz ısrarla hapis atıyorsunuz karakterime
    Tekrar kullanmadığınız taktirde hesabınız zindan bölgesine gönderilmeyecektir.

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    ya niye böyle kısa cevaplar yazıyorsunuz ki cidden anlamıyorum ya. Ben zaten bu hapis yiyen karakterimle 2 hafta önce illegal kullanmıstım. bu karkterlerin hepsi tek bir hesapta. Ben diyelim bunuda çıkarsan tekrar haftaya diğer yan karakterlerimin hapis yemeyeceğini nerden bilicem? 2 hafta önce tek bir hesaptan 2 sunucuda 4 karakter ile illegal kullandım diyorum. geçen hafta siriusta bi karkterim hapis yedi onu çıkardım ve format atıp legal oynadım bu hafta vegada 2 hafta önce illegal kullandığım karakterim hapis yedi. bunu çıkarsam tekrar diğer yan karakterlerimin hapis yemeyeceğini nerden bilicem.

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    sizden tek isteğim hesabımı kontrol edin eğer tekrar tekrar hapis gerektiren bir durum varsa banlayın direk ne ben uğraşayım ne siz. Yok eğer bu kez hapisten çıkardıktan sonra tekrar girmemi gerektirecek bir durum yoksa bunu bana söyleyin çıkarayım ben. böyle muallakta bırakmayın beni

Senior Member
    İllegal kullandığını tespit edip ilk hapisi çakmıslardır daha sonra baktılar hapisten cıkardın charı sonra demislerdir bu dayanamaz gene kullanmısdır incelemeye tespite gerek yok diyip ikinci hapside cakmislardir.
    Senaryo aynen böyledir.
    Gidipte cikarirsan aklindan suphe ederim hocam saglicakla kal.

Senior Member cabbbaar's Avatar
    Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    bence risk alma sıfırdan hesap aç o cashe cekcen paraya premıum al git görevlerını yap suan her karakterle 72 73 olmak 3 yada 4 gun suruyor ekibin varsa 1,5 güncük yani görevler bitene kadar yap sende tek başına 1 haftada yaptın say sonrasında exp pre cek yada war pre paramuna koy exp eventte var clan exp poıntte süper exp geliyor tek car oyna 8 carı neden oynamaya çalışıyorsun yok ama ben çok zekiyim diyorsan karlı olcan bir fikir verım 8 carada şimdiden stck al işini şansa bırakma sakın bir sonrakınde saten tpt olcak demiş aman sonuçta emeğinin boşa gitmesini istemem ne kullanıyorsan makro galıba sil abi bak sana yazdım taktığı yap sonra saten geniede gözüne gelmez +82den sonra genıeye bas paranı biz eskıler gibi şanslı deılız kı habire görev sıfırlatak çocuk oyuncağı olsa keşke reb 6 car yapasım var ^^

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    3 tane 80 lvl var o hesapta +400 saat dc pre. banlanırsa silerim direk oyunu.