Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Materko1727222 View Post
    Meraba COK ACİL İLGİLENİR MİSİNİZ
    OYUN NİCK K95 ARDREAM DA BANNED TPT DİYOR ASLA 1 PROGRAM YOKTU ALLAH İÇİN 1 YARDIMCI OLUN LÜTFEN
    SERVER SURİUS MAGEM KARAKTERİM BANNED YEDİ
    BEN SALAK DEGİLİM KOXP AÇAYIM DC PREMİUM BİLE VARDI BENİM NEDEN BANA BUNU YAPTINIZ ANLAMADIN LÜTFEN SAYIN YÖNETİCİLERİM İLGİLENİN ALLAH RIZASI İÇİM 250 TL OYUNA PARA VERDİM KOXP KULLANMADIM 1 SEY YAPMADIM BLOCK OLMUS HESAP TPT DİYOR ACİL YARDIM
    Destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Oyunda uzun zamandır gördüğüm çoğu koxper gene ban yememiş hapse gönderilmiş adam bide oyun içi benimle dalga geçiyor gene bi alttan alma mevcut nttgame ekibinde banlayın gitsin koxp oldukları bariz belli hala neden hapse yollarsınız ki ?

Junior Member
    Merhaba 8 bilgisayar 8 karakter 1 ip den girmek ban sebepi mi acaba 8 bilgisayar 8 karakter 1 tane ip den pazar yapıyordum hesabımın hepsi ip match yemiş kontrol amaçlı 1 tane giriş id veriyorum
    id: kralkornozan
    @Eryudes
    Last edited by esirtin01x; 08-15-2019 at 04:15 PM.

Hapse atmakla uğraşmayın.Tepelerine kocaman bir illegal amblemi koyun milletin içi rahat etsin bilinir ki reportladıkları yada şüphede kaldıklarına işlem yapılmış.

Ayrıca siz yine kazanacaksanız kazanın tepesindeki illegal amblemini kaldırması için yine pustan eşya almalı ve onunla kaldırabilmeli.Böylece yanlış pus itemi aldım konuları açılmaz zaman kaybı olmaz.

İnsanlarda illegal ibaresini gördüğü bu natemiz oyuncu müsvettelerini partilerine almaz clanlarında barındırmaz onlarda parti kurbanı olmaz.

Son olarakta cezai işlemler siciline işlendiğinde hesap bölümünde görülebilmeli.Ring yapıldığındada alacak kişi bunu görebilmeli ki mağdur olmamalı.

Sabıkasını sildirebilmesi içinde kayda değer bir npoints bedeli (3200x4 gibi) ödeyerek sildirebilmeli.Ticari açıdan bakıyorsanız buyrun çözüm.Böylece oyuncularda sorunsuz karakter alımı yapmış olur onlarda bu olası mağduriyetten kurtulur.
    Last edited by promo66; 08-15-2019 at 04:37 PM.

Junior Member
    Ben siriusta oynuyorum nickim 4Vincenzo carı acalı 1 gun oldu 1 kısı ıle belkı sohbet etmısımdır mute yemişim ama flood atarak olandan degıl galıba 1 saat gectı hala acılmadı ilgilenirmisiniz

İyİ oyunlar
    Last edited by Mekan_Sahibi; 08-19-2019 at 05:47 PM.

Senior Member
    10 yıl önce ban yiyen bir çarım vardı hala açılmadı müdür neden ben neden şaka maka harbi açılmadı 10 yıl oldu

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad