Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member cabbbaar's Avatar
    Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

sayın yetkili arkadaşlarım yardımlarınızı beklıyorum

sayın arkadaşlar diez serverınde oynuyorum clan başkanımız haklı yere tpt ban yemiştir ama hiçbir suçu günahı olmadını yetkili arkadaşlara inandıramamıştır onunla beraber clandakı butun üşerler oyuna ara vermiştir kısacası bıraktılar nerede olduklarını bılıyorsunuz reklam olmasın buradan sızlerın huzurunda eskıden oyuncu mahkemesi vardı onun gibi yüzleştirseler arkadaşın cezasını hapis cezasına çevirirler belkı diez serverınde ardreamda oynayan butun userleri buraya bekliyorum yetkılı arkadaşlarda izni olursa ama herkese sorun serverın genelı bu kişiyi tanır illegal bir durumu yoktur misafirliğe gitti kuzenınde pazarda aracı olmak için girdiği pcde başka bir oyunun botu varmış bilmedınden bilse neden girsin oyuna girmiş ortalama 20 dk oyunda dolandıktan sonra maradonda human gate yanında carını a..f.k bırakmış cıkmıs sona eve geldınde cara girmeye calıstında tpt yazmış

inanın en az 20 user bu yüzden oyunu bıraktı komutçu bir mage ve db oyuncusudur bole bir karakter sizce hile yaparmı oynayan butun herkese soyluyorum bu 2 carı oynayan hakkını veren adamı hile ile görsemde inanmam cunku yapay zekayı çözmek hileden daha kolay istedın makroyu istedın seyı aç akıllı oynadın surece hep üstünsün gerek yok demek istedim anlaşılmıştır umarım yardımlarınızı bekliyorum

DİPNOT:şimdi gereksiz arkadaşlara yazmadan söyleyim carın npsinde yada itemi için deil clanın bir araya gelmesi için yazıyorum soyledım arkadaşa clanca item geri dizilmiştir ama canı sıkılmış ve oynamamaya karar vermıstır emeklerı için üzülüyor 1 hafta yemekten uykudan kesildine ben şahidim yakınen tanırım clandakı herkes gerek gundelık hayatta gerek whatsappdan hep bir aradadır 2010dan bu yana beraber oynadımız kişiler artık kardeş gibiyiz

BİZİM DURUMDA OLAN YADA PİŞMAN OLAN ARKADAŞLAR VARSA ONLARDA YAZARSA BELKI OYUNCU MAHKEMESİ TEKRAR AÇILIR

Junior Member
    Geçen gün metrobüse bincem uzunçayır metrobüsünün orada ki bir köprü var , merdivene oturmuş biri yalvararak dileniyordu dönüp baktım acıdım ,
    o zaman ki hislerim tekrar canlandı senin konuyu okuyunca ,

Gurursuz olmayın bari .

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    20kişinin oyunu bırakması onlar için bir kazanç

Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AGUORSANYA View Post
    Geçen gün metrobüse bincem uzunçayır metrobüsünün orada ki bir köprü var , merdivene oturmuş biri yalvararak dileniyordu dönüp baktım acıdım ,
    o zaman ki hislerim tekrar canlandı senin konuyu okuyunca ,

Gurursuz olmayın bari .
    bak kardeşim haksız yere günaha giriyorsun suçsuz yere ban yiyen birinin adalet istemesi kötümü bak gmlerın haklı oldu yer oyunun illegal program yakalaması pcde ama o programı kullanan adamlar yakalanmıyor evet o programı bılse ne işe yaradını o pcde oyuna girmezdi ama nereden bilsin o botu metin2 için kullanıyormuş brde silahlı bir oyunda 10 yaşında bebe kuzeni birde yerine koy kendını ve tekrar söylüyorum o programla oyuna girenler ban yemıyor legal olarak oyuna girenleri yakalıyor gmlerın sistemi mesala inşallah olmazda bir net cafeye gitsen carına girsen eve geldınde ban yedını görsen mesala ornek gmlere neden ban yedini sorsan masaustundekı koxp yüzünden dese nasıl kendını kanıtlıcaksın her ticket atışında sana o loğların bulduğu dosyanın ismini ctrl v yapıyorlar

Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VSTiTrek View Post
    20kişinin oyunu bırakması onlar için bir kazanç
    öyle oldunu düşünmüyorum knıght online duzeyınde hiçbir oyun yoktur sadece biraz pahalı olması yüzünden sahte sunuculara yönlenen bir kitle var oyun kendı pvp serverini açsa 2 3 tane alt server full itemli sadece pus paralı daha adaletli olur oyuna yeni başlayanlarda orada ögrenır hep yanlış önermeler yüzünden oyuncuda kazanamıyor oyun sizin gibiler yüzünden sahte serverlerde neler donuyor neler 255 carlar edit itemler vs vs ben kimseye guvenmıyorum bu yüzden

Senior Member
    Quote Originally Posted by cabbbaar View Post
    sayın arkadaşlar diez serverınde oynuyorum clan başkanımız haklı yere tpt ban yemiştir ama hiçbir suçu günahı olmadını yetkili arkadaşlara inandıramamıştır onunla beraber clandakı butun üşerler oyuna ara vermiştir kısacası bıraktılar nerede olduklarını bılıyorsunuz reklam olmasın buradan sızlerın huzurunda eskıden oyuncu mahkemesi vardı onun gibi yüzleştirseler arkadaşın cezasını hapis cezasına çevirirler belkı diez serverınde ardreamda oynayan butun userleri buraya bekliyorum yetkılı arkadaşlarda izni olursa ama herkese sorun serverın genelı bu kişiyi tanır illegal bir durumu yoktur misafirliğe gitti kuzenınde pazarda aracı olmak için girdiği pcde başka bir oyunun botu varmış bilmedınden bilse neden girsin oyuna girmiş ortalama 20 dk oyunda dolandıktan sonra maradonda human gate yanında carını a..f.k bırakmış cıkmıs sona eve geldınde cara girmeye calıstında tpt yazmış

inanın en az 20 user bu yüzden oyunu bıraktı komutçu bir mage ve db oyuncusudur bole bir karakter sizce hile yaparmı oynayan butun herkese soyluyorum bu 2 carı oynayan hakkını veren adamı hile ile görsemde inanmam cunku yapay zekayı çözmek hileden daha kolay istedın makroyu istedın seyı aç akıllı oynadın surece hep üstünsün gerek yok demek istedim anlaşılmıştır umarım yardımlarınızı bekliyorum

DİPNOT:şimdi gereksiz arkadaşlara yazmadan söyleyim carın npsinde yada itemi için deil clanın bir araya gelmesi için yazıyorum soyledım arkadaşa clanca item geri dizilmiştir ama canı sıkılmış ve oynamamaya karar vermıstır emeklerı için üzülüyor 1 hafta yemekten uykudan kesildine ben şahidim yakınen tanırım clandakı herkes gerek gundelık hayatta gerek whatsappdan hep bir aradadır 2010dan bu yana beraber oynadımız kişiler artık kardeş gibiyiz

BİZİM DURUMDA OLAN YADA PİŞMAN OLAN ARKADAŞLAR VARSA ONLARDA YAZARSA BELKI OYUNCU MAHKEMESİ TEKRAR AÇILIR
    Kuzeninde bot varmış afk bırakmış mış mış da mış mış.
    Kurallar açık ve net güle güle.
    Geri dönmemeniz ümidiyle yolunuz açık dönüş yollarınız kapalı olsun gidin korsan sunucudakiler sizi pohpohlar orda mutlu mesut kendinizi avutursunuz burası ağlama duvarı değil.
    Last edited by KHD; 08-15-2019 at 09:31 AM.

Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AGUORSANYA View Post
    Valla açık konuşcam ben 2 sefer TPT BANI YEDİM 2 SİNİ DE AÇTIRDIM 1 SENE ARALIKLA FARKLI ACCOUNTLAR , HANİ SUÇSUZ OLAN BİRİ HAKKINI KENDİ BİLE ARAMYORSA SEN BOŞA UĞRASMA , BEN HAKLI OLDGUM HİCBİR DAVAYI HAKKIMI ALANA KADAR PEŞİNİ BIRAKMAM , TABİ BEN BÖYLE YAPIYORUM DİYE HERKES AYNIISINI YAPMAK ZORUNDA DEGL HERKES HÜR , ÖZGÜR SONUCTA , AMA BELLİ BAŞLI ŞEYLER VARDIR HAKKINI DA YEDİRTMEZSİN .
    kaç tane t,cket attık ama inandıramadık sonra flood ban attılar siz nasıl açtırdınız olanı direk yazdık ama direk ctrl v cevaplar yemin olsun dedim arkadaş anlamadından ben açtım onun konularınıda clanca butun arkadaşlar özel olarakda yazdı ama sonuç hep aynı oldu pcnizde koxp buluşmuş dıyor k0xp çalışşa yakalamıyor bak onuda araştırdık legal giren yakalanıyor kullansa vallahi uğraşmaz durumu var ama para vermek istemiyor oyuna yoksa carını biz dizdik geri emeklerıne üzülüyor anlatabıldımmı kardeşim

Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Kuzeninde bot varmış afk bırakmış mış mış da mış mış.
    Kurallar açık ve net güle güle.
    Geri dönmemeniz ümidiyle yolunuz açık dönüş yollarınız kapalı olsun gidin korsan sunucudakiler sizi pohpohlar orda mutlu mesut kendinizi avutursunuz burası ağlama duvarı değil.
    ne yazikki oralar full cekıyor ardream gel diez bom boş ben şahsen karşıyım pcme kurmam bile ama bizimkıler yıllardır beraber oynuyorlar başkalarıyla oynayamıyorlar full hepsinin carları var ama başkan oynamayınca onlarda ona uyuyor ben ama bunu deiştirmek için geldim inşallah bir şans veren söylediklerimi dikkatlice okuyup hak veren biri çıkarsa daha iyi olucak

benım derdım vallahide akşam eve geldımde 3 4 saat pkmı atıp çıkmak bu kadar ne iş yorgunluğu ne başka bişe sakinleşiyorum zevk alıyorum buda bana yetıyor ama kendı arkadaşlarımla oynayınca bole oluyor bir pk atıyorum cure alan yok ismi tutan yok herkes bir kafada daha kotu stres oluyor ınsan başkalarıyla oynayınca sonra adamlara oyunu ögretıyorsun şımarıyorlar herkes artist saten item fiyatları ucuz oldundan parası olan car diziyor playerlik sıfır ego şişiriyorlar anca konu cok dağıldı ama dikkatli okursan kardeşim bizde maduruz saygı duyuyorum görüşünede

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hesapları inceleyen kişi ben değilim, görevim sadece forumla sınırlı ama ''başka bir oyunun botu varmış'' cümlesi zaten her şeyi bitiriyor. Bu oyunda kullanmadığınız bir şey için ceza almazsınız. Yapılan incelemeler düşündüğünüz kadar yüzeysel değil.

Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Hesapları inceleyen kişi ben değilim, görevim sadece forumla sınırlı ama ''başka bir oyunun botu varmış'' cümlesi zaten her şeyi bitiriyor. Bu oyunda kullanmadığınız bir şey için ceza almazsınız. Yapılan incelemeler düşündüğünüz kadar yüzeysel değil.
    konuyu özetlesem yardımcı olurmusun elinden geldıgınce şimdi reklam olmasın ma...loader die bir program varmış bu metın2 knıghtonlıne csgo pubg vs vs butun oyunların hilesi varmış bunda başkanın kuzenı bunu kullanıyor ama başkanın haberi yok evlerı yakın kuzeniyle arada onun evinde laptobu goturup giriyor bazen faturayı odemekdıklerınde kuzenınde oynuyordu şimdi tpt banı yedi gun pc evdeymiş bizim clandan arkadaş item almak için birine pm atmış aracı olmak için oyuna girmek durumunda kalmış pcde knıghtonlıne oluncada girmiş oyuna işte alışverişi sağlamış arkadaş itemi almış biraz pazarda gezmiş carı maradonda human gate yanına a..f.k bırakmış 5 10 dk sonra kuzeni gelmiş cıkımmı oyundan abi felan demiş fark etmez cık demıs buda oyunu alta almış kapatmadan metın2mı csgomu onu açmış bu ma...loader ile sonra pc donuyor reset atıyor olay bu bunlardan haberi yok aksam evıne gidiyor cara giriş yaptında tpt yazıyor ticket atıyor 3.party program kullandınızdan sınırsız hesabınız kapatılmıştır deniyor sonrakı ticketleride ben attım ilk ticketide clandan arkadaş atmış

not programın adından bile haberi yok işlemler ortaya çıkana kadar başkanın olsa saten görür koxp felan yazsa siler yada girmez yanlış olmasın başkan ban yiyene kadar onun koxp oldunu bilmıyor