Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 32 of 32
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Kurian oynadığım için dediklerinizi anlayabiliyorum @FFferik16 ve @promo66. Ama acı gerçek şu ki oynayanların %99 dediklerinizi anlayamıyor ve resmi açıklama gelmese de rush konusunda karar verilmiş.

Yönetime naçizane tavsiyem bundan sonra açılacak sunucularda kurian seçimini kaldırıp öfkeli kalabalığı memnun etmeleridir.
    Maalesef ki durum öyle, bu tür konularda kurian sınıfının temel özelliklerini anlatmaktan öteye geçemiyoruz, hemen yanlış bilgiden veya kişisel çıkar sonucu üretilmiş yorumlar yığılıyor. GMlerde de durumun çok farklı olduğunu sanmıyorum. Eğer farklıysa konulara bekliyoruz kendilerini.

Evet bence de eğer yapımcı böyle sayısı çok olan sınıfların işlerine gelenleri yapacaksa kurianı en azından sonraki sunucularda açmasınlar hem hiç ölmeyip hep sıkıntı yaşamadan öldürmeyi isteyenler mutlu olsun hem de kurian oyuncuları hem oyunda hem de forumda kanser olmasın.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Olayın absürt olduğunu farklı bir konudaki(warrior master 20 stun skilli hakkında) warrior olduğunu düşündüğüm bir arkadaşın yorumunu ekleyerek göstermek istedim.

Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    Hocam allah aşkına bu berserker düşmanlığı nedir?Madem Warrıorun berserkerinden şikayet ediyorsun aç sen de bir warrior berserker oyna.Ne alaka allah aşkına.Ben de berserker warrıor oynuyorum Asas'dan jamadarı kaldıralım,mageden caal'ı kaldıralım.Porutu'dan kitlemeyi kaldıralım diyor muyum?Atak versek bu sefer de warrıor stun atıyor dersin.Defans versek 7/8 k defans olacak bu sefer de kesilmiyor dersin.Lütfen şu muhabbeti bırakalım.Berserker warrior sadece oyundaki belli kişilere tanınan bir özellik değil.

Tags for this Thread