Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Para kazanmak için mi kurian karakterini öldürdünüz ?

Herşey para için zaten kurian karakterini ilk çok güçlü yaptılar, insanlar onu dizmek ve kasmak için para harcadı genie aldı vb. Şimdi ise öyle bir kötü yaptılar mı millet chari bırakıyor bazıları oyunu bıraktı. ha noldu yine itemleri satıp başka char dizmek için para harcayanlar çok . Artık afedersiniz ama oyun oyunluktan çıkıyor biraz daha adil olmanızı, bunun oyundan çok para harcanan ve zevk alınamayan bir oyuna donerse ki yakın zamanda böyle giderseniz server de adam kalmayacak, sonra serverleri birlestiricen,, sonra da olmadı oyunu bitirirsiniz insanların da tüm o emekleri cope gider . Daha önce uzun süre kullanılmayan charlari sildiginiz gibi .zaten dolar artıyor ama Türkiye ekibi herhalde hiç bir gücü yok ki TL nin değer kaybetmesini onlara anlatamıyor, hak veririm bir yabancıya para değer kaybetmesinden alım gucu bu insanların azaldiğını anlatmak zor çünkü onlarda öyle uçurum farklar yok anlamaları zor . Ama sizin oradaki göreviniz bu değil mi ? Yapamıyor mudunuz ? Bununla ilgili bir bilgilendirme yapıldı mı? Kurian karakteri ile insanların sorunları aktarıldı mi ? Ha yapılmıyor ise bize yetkililerin mailini verin biz tr deki durumu anlatmak isteriz Adil olun . Ha bu arada o kuriani da halledin en kısa zamanda !

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Her şeyi kendi aklınıza göre yormayın artık! KoreKO'da Kurian bu şekilde değiştirildi. Sonrasında USKO'ya geldi! Bir dengeleme gerekiyordu, geldi!!

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mch_2QcR5zKT View Post
    Herşey para için zaten kurian karakterini ilk çok güçlü yaptılar, insanlar onu dizmek ve kasmak için para harcadı genie aldı vb. Şimdi ise öyle bir kötü yaptılar mı millet chari bırakıyor bazıları oyunu bıraktı. ha noldu yine itemleri satıp başka char dizmek için para harcayanlar çok . Artık afedersiniz ama oyun oyunluktan çıkıyor biraz daha adil olmanızı, bunun oyundan çok para harcanan ve zevk alınamayan bir oyuna donerse ki yakın zamanda böyle giderseniz server de adam kalmayacak, sonra serverleri birlestiricen,, sonra da olmadı oyunu bitirirsiniz insanların da tüm o emekleri cope gider . Daha önce uzun süre kullanılmayan charlari sildiginiz gibi .zaten dolar artıyor ama Türkiye ekibi herhalde hiç bir gücü yok ki TL nin değer kaybetmesini onlara anlatamıyor, hak veririm bir yabancıya para değer kaybetmesinden alım gucu bu insanların azaldiğını anlatmak zor çünkü onlarda öyle uçurum farklar yok anlamaları zor . Ama sizin oradaki göreviniz bu değil mi ? Yapamıyor mudunuz ? Bununla ilgili bir bilgilendirme yapıldı mı? Kurian karakteri ile insanların sorunları aktarıldı mi ? Ha yapılmıyor ise bize yetkililerin mailini verin biz tr deki durumu anlatmak isteriz Adil olun . Ha bu arada o kuriani da halledin en kısa zamanda !
    KO oyun mu ki? Kitlenin ciddi bi kısmı pazarda yada TL çevrilebilecek yerlerde? Kalanında ciddi kısmı "ben ben ben" neredeyse ilahlık ilân edecek akıl hastası... Geri kalan da "çocukluk hevesimiz başka da oyun oynamıyoruz, arada takılıyoruz" bi bunlar mâkul kesim. %kaç cidden oyun gözüyle bakıyo ? Tahminim %5 civarı

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Her şeyi kendi aklınıza göre yormayın artık! KoreKO'da Kurian bu şekilde değiştirildi. Sonrasında USKO'ya geldi! Bir dengeleme gerekiyordu, geldi!!
    Profilinizde yazdığına göre mageymişsiniz. Özellikle ilk gelen lure güncellemesine "kardeşim KoreKO'da da öyle!!" dense nasıl olurdu? Veya diğer mage güncellemelerini sırf KoreKO'da da öyle diye "he orada da öyleyse tamam o zaman biz itiraz etmeyelim" mi diyorsunuz?

Quote Originally Posted by VSTiTrek View Post
    KO oyun mu ki? %kaç cidden oyun gözüyle bakıyo ? Tahminim %5 civarı
    Bu konuda söylemek istediklerim var ancak forum kuralları gereği söyleyemiyorum, özetle katılıyorum.

Senior Member
    %100 kitleme orani cok fazla. Portu kitlzdimi ben maus klavye birakip charin olmesini izliyom. Adam kitleyip 5 warrior tp oluyo. %50 oran bile cok fazla

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by therogue35 View Post
    %100 kitleme orani cok fazla. Portu kitlzdimi ben maus klavye birakip charin olmesini izliyom. Adam kitleyip 5 warrior tp oluyo. %50 oran bile cok fazla
    Peki parazit malice ve kritik gelince ölüyor musun ya da 3 okçu peşine takılınca. Mesele neyi ne zaman yapacağını bilmek yoksa her türlü ölürsün.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by therogue35 View Post
    Kurian oyuncusu olarak, hatta genellikle 2 kurian takılan bir oyuncu olarak %100 kitleme ile her kitlediğimizi kesemediğimizi bizzat tecrübe ediyorum, çünkü bu çok doğal elbette böyle olmalı. Bu durumda önemli olan karşıdaki kurianın ve yeteneklerini, avantajını/dezavantajını bilmek.

Hatta şimdi kitleme gittiği için çoğu kişinin kırma kurian oynamaya döndüğünü gördüm, emin olun bu %100 kitlemeden daha etkili, bu istekle kendi topuğunuza sıkarsınız.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Kitleme oranı düştü bari bekleme süresini düşürsünler. Kurian bitik durumda.

Devil Defans oynayacaksınız master skillerini açmayarak ve Porutu parti ile pk atacaksınız.Artık kitle kır devri bitti.Alan skillerini kullanarak alanla kalabalık pk alanlarında toplu katliam yapacaksınız o skiller kaldırılana kadar , sonrada pazarlarda aktif kullanıma devam edip kurian hayatınıza son verebilirsiniz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Ne alaka kardeşim oyun bu Bi dengesizlik varsa düzelmek zorundadır bence kurianın bütün atak skilleri kalkmalı tamamen destek için yenilenmeli

Tags for this Thread