Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Rebirth Karakterin Level Düşüp Ardream Girmesi

Rebirth karakterler (83/1, 83/5, 83/10 reb kaç olursa olsun) level düşüp skill stat sıfırlattıktan sonra 59/1, 59/5, 59/10 olarak Ardream'a giriş yapabiliyor mu? Bu konuda bi forumda yapılabildiği şeklinde yorumlar gördüm. Yapanların da rebirth bastıktan sonra verilen 2 stat pointi sıfırlatmasına gerek kalmadan Ardream karakterde kullanabildiklerini bu sebeple Ardream'da normal bir 59 level karaktere göre rebirth seviyesi ne kadar fazla ise o kadar ekstra stat pointe sahip olduklarını yazmışlar. Yani dediklerine göre örneğin 83/10 level bir asas karakter 10 rebirth seviyesinde de Dex statına 2 point eklediyse ve toplamda 20 dex pointi olmuşsa 59 levele düştüğünde skill stat sıfırlatsa dahi bu rebirth 20 dex puanı hala karakterinde mevcut bulunuyor ve normal bir 59 levele göre epey önde olmuş oluyor. Bu bilgi doğru mu yoksa tamamen saçmalık mı Yöneticilerden bu konu hakkında bilgilendirme bekliyorum.

Senior Member
    hocam reb6 dan ziyade,master'ı acılmıs bir karakter hiç bir şekilde giremiyor

Junior Member
    değil reb10, reb5 den bile 59a level düşüren varsa aklında sorun vardır hocam
    belki 83 reb 1 den falan düşürüp deneyen olmuştur tabi ama o riske neden girsinler sol alttan bakınca sonuçta görülüyor charın rebirt olup olmadığı o kadar emek ver sonra bir ss ile banned

bu arada ardreama 70 quest görevini yapan bir char veya masterı açık olan bi char stat skill sıfırlamış bile olsa giriş yapamıyor
    yani 83rebirte master açmadan kasıp level düşürmüşlerse ellemeyin takılsınlar 2-4 stat için

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ali6350 View Post
    hocam reb6 dan ziyade,master'ı acılmıs bir karakter hiç bir şekilde giremiyor
    Ben de öyle biliyorum ama forumda baya baya inanmış bi şekilde anlattıklarını görünce acaba bi değişiklik mi oldu son yıllarda diye yetkililere sormak istedim.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gamesreport View Post
    değil reb10, reb5 den bile 59a level düşüren varsa aklında sorun vardır hocam
    belki 83 reb 1 den falan düşürüp deneyen olmuştur tabi ama o riske neden girsinler sol alttan bakınca sonuçta görülüyor charın rebirt olup olmadığı o kadar emek ver sonra bir ss ile banned

bu arada ardreama 70 quest görevini yapan bir char veya masterı açık olan bi char stat skill sıfırlamış bile olsa giriş yapamıyor
    yani 83rebirte master açmadan kasıp level düşürmüşlerse ellemeyin takılsınlar 2-4 stat için
    Ben Reb 5 kasmak için 1 yıl uğraştıktan sonra düz 83 levelden 59'a indirmek bile o kişinin sorunlu olduğunu düşündürür bana.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Bunu ben geçen sene çok düşündüm, discorddan GMlere sorduğumda bilmediklerini ve denersem sonucu yazmamı söylemişlerdi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Bunu ben geçen sene çok düşündüm, discorddan GMlere sorduğumda bilmediklerini ve denersem sonucu yazmamı söylemişlerdi.
    trajikomik vaka

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Normalde sıfırdan 83/10'a kasıp hiç bir skil ve quest görevlerini yapmadan geri düşerseniz girebiliyorsunuz ancak bundan bir kaç ay önce korede bunu engellediler. Sanırım yakın süreçte uskoda böyle düzenleme gelecektir şu an girebilse bile ilerde giremeyecekler.
    Last edited by Death_Stroke; 08-13-2019 at 05:21 PM.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Normalde sıfırdan 83/10'a kasıp hiç bir skil ve quest görevlerini yapmadan geri düşerseniz girebiliyorsunuz ancak bundan bir kaç ay önce korede bunu engellediler. Sanırım yakın süreçte uskoda böyle düzenleme gelecektir şu an girebilse bile ilerde giremeyecekler.
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ferrari'ye gaz taktıranların aracına nasıl el konuyorsa, Reb5 ve 10'dan ardream karakterine düşeceklerin hesaplarına da el konmalı ve bu oyun bir daha onlara oynatılmamalı Şaka bir yana bunu deneyecek kimse çıkmamştır muhtemelen ama şu anki mevcut duruma göre yapsa bile bug abuse ile cezalandırılır diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.