Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Koreko ya baya yenilik geldi mevcut konunuzu güncelleyin bence
    Yoksa uskoya geleceği yok
    hangileri geldi ? yeni eklenenlerin hepsini konunun ilk sayfasına ekliyorum.
    Last edited by Death_Stroke; 08-13-2019 at 10:15 AM.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Oyun dengesi bozulur, 3 günlük dc pre çeker 1 aylık dc pre parası kasar millet.
    . E vatandas 30 günlük cektigi premium bedava mi.? Sonucta onuda birisi cash le satin alip pazarda nakte ceviriyor. Oyun parasiyla alinca ne oldugunu saniyorsunuz?

Mesela hatırladıkarım;

* biri party yolladiginda karşı tarafa 10 sn lik süre tanınıyor 10 saniye sonra oto iptal ediyor.

*pelerinlerin grafikleri güncellendi/düzeltildi.

*Yazı fontu ayarlama ( büyütme-küçültme )
    Pelerin güncellemesini görmedim kontrol edeceğim diğerleri geldiği gün eklendi konuya

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Pelerin güncellemesini görmedim kontrol edeceğim diğerleri geldiği gün eklendi konuya
    Tamamdir Teşekkür ederim

Tamamdir Teşekkür ederim
    Bu arada Pelerin güncellemesini kontrol ettim öyle bir şey yok uskoyla herşeyi aynı grafik, desen vb.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by darbzen2o12 View Post
    . E vatandas 30 günlük cektigi premium bedava mi.? Sonucta onuda birisi cash le satin alip pazarda nakte ceviriyor. Oyun parasiyla alinca ne oldugunu saniyorsunuz?
    Oyun oyuncular geçimini sağlasın diye değil, oyunun sahipleri geçimini sağlasın diye açık.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    30 günlükler haricindekilerde, otomatik trade açılma seçeneği olmayacaksa gelsin. Yoksa gördük 1 günlük premiumlarla neler yapıldığını.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Ya beyler olur olmaz mesele o değil sana göre gereksiz bana göre gerekli bu kişiden kişiye göre değişir ama çoğu insanın işine yarar . Benim çarım 81 lwl Sirius da şimdi bana Max 7 gün lazım hatta 3 olsa da yeter . Exp pre alsam 27 gün boşa gidecek dünya para . Geri kalan da Gold pre yeterli . Bronze pre var şu an gidip 30 gün pre de almam . Pre almayacağım ama öyle bir seçenek olsa gidip 3 veya 7 günlük exp pre alırdım . Mesele bu . İnsanların ihtiyaçlarına yönelik seçenekler olmalı . Olmazsa Zengin adamın biri gidip 30 günlük alır ama ortalama biri gidip almaz totalde kaybeden usko

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bence gayet güzel olabilirdi.En basitinden kurban bayramı %50 exp ve jackpot etkinliği var sanırsam.Ben de dahil herkes 7 günlük exp premium alıp çarlarını kasardı.Millet 4 çarını bile kasabilirdi 22'sinde görevler sıfırlancağı için.Hepimizin işi gücü , okulu oluyor.Pre aldığım dönemlerde okul ve sınav yoğunluğundan premin çoğu boşa gidiyordu.Oyuncu için baya yararlı , yapımcı için pek beğenilmeyecek bir şey olur malesef
    Last edited by Destan1819; 08-13-2019 at 12:27 PM.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Oyun oyuncular geçimini sağlasın diye değil, oyunun sahipleri geçimini sağlasın diye açık.
    bilale anlatir gibi anlatalim. 3-7-15- artik kac gunlukse bu premium drop olmayacak yaratiktan dusmeyecek.Kullanmak yada satmak isteyen pus(power up store) tan bu esyayi Cekecek, kim kazanir ?oyunu oynatan. 3 gun sonra 30 gunluk disc premium parasini farmlayan vatandas o esyayi pazardan ceker mi?ceker , e kim kazandi oyunu oynatan? ( Burasi cokomelli cunku pustan 30 gunluk premium cekilmis kc alinmis yani kim kazanmis oyunu oynatan )Dolayli yoldan kim kazandi? Oyunu oynayan. En cok kimin isine yarar? Oyunu oynatan. Oyunu oynatan para kazanirsa sunucular acik kalir mi kalir kim kazanir oyunu oynayan.Yani olsa güzel olur . Degil mi?