Results 1 to 9 of 9

Angry "( Prophetic Poetry of Light ) Görevi iptal edilmiyor!! (ModlarBaksın)

2016-2017'den beri bu hata devam etmekte. Görev abandon olmuyor. İptal edilmiyor hiçbir şekilde. Eee serverda base yok. Nasıl sileceğiz bu görevi zırt pırt çıkıyor sağda kutucukta tek görev olarak?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Müşteri hizmetlerine bilet göndererek silinmesini talep edebilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Müşteri hizmetlerine bilet göndererek silinmesini talep edebilirsin.
    Base gelme ihtimali yok mu? Gelse Base'de oynayacak birçok oyuncu olduğuna inanıyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by theRedeemer View Post
    Base gelme ihtimali yok mu? Gelse Base'de oynayacak birçok oyuncu olduğuna inanıyorum.
    Yeni sunuculara base haritasının eklenmeyeceği söylendi.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Dün sildim ben o görevi sen görevin hangi kısmında kaldın? Görevi ilk aldığında silemiyorsun herga'ya tekrar tıklaman lazım sana bir şey veriyor linatedeki npc'ye git diyor o zaman silebiliyorsun işte görevi.

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Base gibi ekstra pk alanları oyuncuları boşuna bölünmesinden başka bir şeye yaramıyor. Oyuncular zaten mevcut pk alanlarında faaliyetlerine devam ediyorlar. Bir haritanın açılmasının oyuncu çekeceğini zannetmiyorum.

Member Phaxe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    UnderRising
    Race
    Karus
    Base ve ardream gibi haritalar oyuncu bölünmesine yol açıyor gereksiz bulduğum 2 harita.
    Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ardream tartışılabilir ama base bence de aşırı gereksiz ve kısır bir harita, savaşı bile yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Ardream parasit at tekle usülü bir harita neyi beğeniliyor anlamıyorum ben. Asas okçu harici kimse iş yapamıyor haritada. Base'in 70 cap zamanı gibi bir havası var pk atarken bundan dolayı daha hoşuma gidiyor. Keşke açılsa hemen kasarım bir yan char.