Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

E-MAİL Sorunsalı

Merhaba e-postasına sahip olmadığım bir hesapla oyuna devam ediyordum uzun bir süredir e-postanın sahibi benim fakat e-postayı hatırlamadığım için işlem yapamıyordum dün de hesabımın şifresinin yanlış olduğunu söyledi ve giriş yapamadım defalarca kez denememe rağmen panelden giriş yapmayı denediğimde de aynı sorun vardı ve hesabımın aktif olmadığını askıya alındığını söyledi gerekli ticket attım fakat acil dönüş bekliyorum aktif olarak oynuyorum çünkü yapmam gerekenler var her türlü bilgiyi ve desteği vermeye hazırım sizinde yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

180 gün ve üzeri hesaplara girilmez ise güvenlik amacıyla hesaplara giriş yapılamamaktadır. Şifremi unuttum işlemini gerçekleştirerek yeni bir şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle bilet sistemi üzerinden müşteri hizmetlerinden yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Bilet de göndermişsiniz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemek zorundasınız. Foruma konu açmanız biletinize bir öncelik sağlamayacaktır.

İyi forumlar.

Junior Member
    İlginiz için teşekkür ederim yeni şifre oluşturmak için malumunuz e-postaya ihtiyacım var oda bende mevcut değil:/ acil bi mevzu olduğu için foruma yazma gereği duydum fazlalık için kusura bakmayın iyi çalışmalar dilerim