Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Pazarda herkese cevap vermek zorunda mıyız ?

Bi tane adam var bana her pm atışında sende macro var macro var diyip duruyor. Video çekiyor bi de.Ben bu adamın yazdıklarını yazı yazdığınızda solda çıkan kutucuğu işaretlediğim için görmüyorum.Bu adam bende engelli. Ben bu adama cevap veremem çünkü zaten yazdıkları bana gelmiyor.Bu sebeple 1 kere zaten hapis cezası aldım. Laptopta oynuyorum Allah'tan korkun neyin macrosu ? Neyse chardaki itemler kanattan daha değerli olduğu için aldım kanadımı çıkarttım hapisten bişey demiyorum.Bu adam tekrar yazıyor bana macrosun macrosun diye.
    1)Ben hiç mi flood atmıyım ?
    2)Beni neye göre hapse attılar ?
    3)Yoktan yere tekrar hapse girer miyim ?
    4) Ben bana gelen her pmyi yanıtlamak zorunda mıyım ?
    Yanıtlamak istemiyorum belki ? belki adam bende engelli yani mesajı gelmiyor ?
    Macro falan yok çünkü laptopta oynuyorum.Ne klavyem ne de mouse'umda macro var isterseniz fotoğraflarını atarım.
    Adamın nicki HAGGAR benimle kafayı bozmuş , kendisi bende engelli yazdıkları bana gelmiyor zaten. Yaptığı hiçbir suçlamayı kabul etmiyorum , olay sadece para verip kanat almak değil gerekirse tekrar alırım ama olay benim devamlı olarak kullandığım nickimin kirlenmesi (Spectra).Pazarda güvenilirliğimi kanıtlamışım , pk alanlarında oyunculuğumu kanıtlamışım.Bunun gibi 3-5 tane çapulcu yüzünden nickimin kirlenmesini istemiyorum. Lütfen hakkaniyetli davranın. Ayrıca yazı yazan adamın yazısından rahatsız oluyorsanız kutucuğu işaretlersiniz bi daha yazdığı hiçbişey gelmez bu kadar basit.
    Adam madem bende engelli ben bu adamın bana macro dediğini nereden biliyorum ?
    -Adamı istediğiniz kadar engelleyin , karakterinin üzerinde yazdığı yazı görünüyor oradan biliyorum.
    Açık konuşuyorum ben bir kere daha pc başında olduğum halde macro suçlamasıyla banlanırsam , oyunu bırakırım.Gecenin 5i hala pc başındayım elim kopana kadar "1"2"3"4"5"6"7"8" yapıyorum , macro varsa ben bu saatte niye uyumuyorum manyak mıyım ? pmleri toplarım sabah cevap veririm macro olsa. Ayrıca geç cevap verdiğimi söyleyen bir tek kendisi var.İşi gücü olmayan bir arkadaş kendisi.
    Bu arada iyi bayramlar herkese.Kafanızı şişirdim kusura bakmayın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kendisinin engelini 5 dakikalığına açtığımda yaptığımız sohbet.
    https://i.hizliresim.com/Orojzn.jpg
    https://i.hizliresim.com/zG0NpR.jpg
    https://i.hizliresim.com/GZ9j4b.jpg

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    https://i.hizliresim.com/YdgoEk.jpg bu da kendisini engellemiş olduğumun kanıtıdır.Ben bu adamdan ne mesaj gelirse gelsin almıyorum.Yani bu adamın yaptığı hiçbir macro suçlaması doğru değil !!!!! Video çekiyor " aaa bakın cevap vermiyor" diye ben o arada bi elimle alnımın terini siliyorum , bi elimle de "1"2"3"4"5 yapıyorum.El insaf yani.Bir insanı karalamak bu kadar kolay mı ?
    Kimse durduk yere ban yemez diyecekler için şunu da şuraya bırakayım :
    Last edited by ScORp_LiON; 08-12-2019 at 09:26 AM.

Senior Member doltard1's Avatar
    Başta belirtiyim bende olympiada oynamaktayim seni makroyla yazdığın için bende reportladim boşuna yalan söyleme kardeşim çok uzun süreli videonu alıp crye attım cezanı yemişsin ha bu arada haggar ben değilim onuda belirtiyim . Ayrıca bu oyunda ceza yemissen illegalin vardır burda böyle konu açarak GM ve cr ekibini karalamayada hakkın yok bunuda böyle belirtiyim insanların hakkina girmeden elinle yazarsın bundan sonra .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by doltard1 View Post
    Başta belirtiyim bende olympiada oynamaktayim seni makroyla yazdığın için bende reportladim boşuna yalan söyleme kardeşim çok uzun süreli videonu alıp crye attım cezanı yemişsin ha bu arada haggar ben değilim onuda belirtiyim . Ayrıca bu oyunda ceza yemissen illegalin vardır burda böyle konu açarak GM ve cr ekibini karalamayada hakkın yok bunuda böyle belirtiyim insanların hakkina girmeden elinle yazarsın bundan sonra .
    macro yok kardeşim , sadece biraz fazla iradeliyim.
    Last edited by ScORp_LiON; 08-12-2019 at 09:27 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    "Ayrıca bu oyunda ceza yemissen illegalin vardır" diyorsunşu videoyu izlemeden konuşma bence.
    Last edited by ScORp_LiON; 08-12-2019 at 09:27 AM.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ya bütün sırrı bozdun xD
    Last edited by ScORp_LiON; 08-12-2019 at 09:28 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Bu çalışkan pazarcıdan tüm serverlerde var. 7/24 yazı geçerler, uyuma nedir bilmezler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yazdıkların arasında ciddi bir çelişki yok mu? Hem pazardaki eşyalarını satmak için sürekli flood yapacaksın hem de gelen pm'lere cevap vermeyeceksin. Yani bu dediğine 5 yaşındaki çocuk inanmaz. Madem satmak için acelen yok, tok satıcısın, her gelen pm'e cevap vermiyorsun flood yapma olsun bitsin.

Bu arada Cr'de sanki haksız ban atılıyor gibi algı videoları çekiliyor, daha önce de söylemiştim. Hile kullanıp bir zaman sonra banlanacaklarını bilen kişiler sanki yanlış bir şey yapılıyor da o şekilde ban atılıyor gibi bir algı oluşturmaya çalışıyorlar. Sadece bir video ile ban atılmamaktadır, o hesabın logları inceleniyor. Kullandığı hile klasör ve dizinine kadar biliniyor. Bu kişiler ban yediklerinde aaa bak bizi böyle haksız yere banladılar diye video çekiyorlar ve algı ile yönlendirilmeye alışmış kitle sorgusuz sualsiz direkt olarak inanıyor. Ülkemizde yandaş medya ve algı ile yönetilen büyük bir çoğunluğun varolduğunu düşününce aslında çok da garipsemiyorum. Hiçkimseye yanlışlıkla ya da bir hata sonucu ban atılmamaktadır. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa bilet attığında zaten banı kaldırılır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yazdıkların arasında ciddi bir çelişki yok mu? Hem pazardaki eşyalarını satmak için sürekli flood yapacaksın hem de gelen pm'lere cevap vermeyeceksin. Yani bu dediğine 5 yaşındaki çocuk inanmaz. Madem satmak için acelen yok, tok satıcısın, her gelen pm'e cevap vermiyorsun flood yapma olsun bitsin.

Bu arada Cr'de sanki haksız ban atılıyor gibi algı videoları çekiliyor, daha önce de söylemiştim. Hile kullanıp bir zaman sonra banlanacaklarını bilen kişiler sanki yanlış bir şey yapılıyor da o şekilde ban atılıyor gibi bir algı oluşturmaya çalışıyorlar. Sadece bir video ile ban atılmamaktadır, o hesabın logları inceleniyor. Kullandığı hile klasör ve dizinine kadar biliniyor. Bu kişiler ban yediklerinde aaa bak bizi böyle haksız yere banladılar diye video çekiyorlar ve algı ile yönlendirilmeye alışmış kitle sorgusuz sualsiz direkt olarak inanıyor. Ülkemizde yandaş medya ve algı ile yönetilen büyük bir çoğunluğun varolduğunu düşününce aslında çok da garipsemiyorum. Hiçkimseye yanlışlıkla ya da bir hata sonucu ban atılmamaktadır. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa bilet attığında zaten banı kaldırılır.
    Hello birader .. bu açıklamayı imzana yapıştır ^^